Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 720
Темата е готова, но не мога да вляза в тази тема да копирам актовните линкове от другите теми,инфото и т.н. Ако може някой да влезе и да копира или да ми дадете user и pass за да го свърша аз...

# 721
Единственото, което мога да направя е да ти дам паролата за албума.
Другото ще трябва с голяма играчка (копи, пейст), защото в първия пост няма как да влезем.

# 722
Добре, може ли да пусна темата така, както съм я оформила сега,пък като имам време утре ще си играя с копи/пейст

# 723
Добре, може ли да пусна темата така, както съм я оформила сега,пък като имам време утре ще си играя с копи/пейст
Може естествено, защото може и утре да е заключена тази. Само не съм сигурна колко време може да се редактира един пост!

# 724
Момичета, нямам време. Значи нова тема се пуска така: на тая тема на първия постинг кликаш на цитат, копираш абсолютно всичко от прозореца, и го плясваш като първи постинг на новата тема. после редактираш, като махаш символите за цитат в начало и края, добавяш линк към тая тема и заглавието и и т.н.
Пусналият тема в отчетни може да я редактира и след година, но само преди да е станала 50 страници и да я е заключил мод.

# 725
Моля,заповядайте!
Това и е първата тема в живота, така,че моля,ако имате забележки, не се притеснявайте,ами казвайте,за да редактирам.Приемам всякакви идеи.Утре ще дооформя,че днес бебо много ме дърпа.

НОВА ТЕМА

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт