Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 4 дек. 2011, 22:38 ч.

Бетадин

  • 1 535
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile Имам един въпрос.Преди 2 седмици започнах лечение с бетадин капсули,но лекуващия ми лекар не ме предупреди,че не трябва да правя секс..та в момента на моя приятел се отразяват страничните ефекти на бетадина...болки в гърлото,оток на очите,сърбеж и парене на половият му орган...Мисълта ми е ,трябва ли да отидем на уролог или ще отмине от само себе си ?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

Най-вероятно се касае за алергична реакция към някоя от съставките на медикамента. в този случай по-удачно е партньорът Ви да потърси консултация с алерголог.

Поздрави,
Д-р Таня Арабаджи
АГ Болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт