HiPP Combiotic

  • 130 998
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 131
Благодаря Ви за отговора. И в тази връзка, налично ли е вече новото мляко за кърмачета HiPP Comfort в магазинната мрежа и в частност в гр. Пловдив

# 31
  • Мнения: 671
Здравейте,

Да налично е в детските магазини за храни. В големите супермаркети няма да го откриете, тъй като HiPP Comfort е специализирано мляко. Скоро и големите денонощни аптеки ще го заредят.
http://www.hipp.bg/index.php?id=763

# 32
  • Мнения: 14
здравейте,
бебето ми е на 2 месеца и е на кърма, но 1-2 хранения замествам със HiPP Combiotic + HiPP АR.
проблем ли е че ги смесвам 2 лъжички HiPP Combiotic и 1 HiPP АR ?

# 33
  • Мнения: 671
Здравейте,

И двете млека се дозират по един и същи начин, но мерителните лъжици са с различна големина. Ето защо правилото е да разтворите всяко мляко поотделно, според изискванията. Имайте предвид, че при AR след смесване на компонентите, трябва да изчакате минимум 7 минутки, за да набъбне клея от рошкови. Преди да дадете може да смесите, вече приготвените млека.

# 34
  • Мнения: 14
благодаря за отговора

# 35
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора,но майката и каката имат алергии към полени,домашна прах,котка,влага и незнаех ,че може да се направи тест за алергии на 1 годинка.Тя има много малки пъпчици,т.с обрив  по коремчето и направо си мисля да продължаваме с 2 НА млакорно до кога... newsm78

# 36
  • Мнения: 671
Здравейте,

Щом детето има обрив, това означава че имунната система не е в състояние да се справи с толкова силен алерген като белтъка в кравето мляко. Дори се допитайте до специалист какви още алергини, като храни не трябва да приема детето, докато изчезне обрива.
Към краве мляко можете да преминете, само ако няма обрив, сенна хрема или някакъв друг знак за алергия. Ако не се спазва диета, то проблема може да се задълбочи с времето и дори да се стигне до много по-сериозни заболявания, като астма например.

# 37
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора!И аз се опасявах от същото.Ще потърся консултация със специалист.Тук сигурно не е мястото,но искам да благодаря за хубавата награда,която спечелихме от "Crayola".

# 38
  • Мнения: 80
Здравейте, бях питала каква е разликата между Хипп Комбиотик И Хипп Комфорт, но коментара ми се е изтрил  Thinking Може ли да ми отговорите? Благодаря ви!

# 39
  • Мнения: 430
Здравейте, моето дете е почти изцяло на АМ. Ползваме Хип Комбиотик, но се появиха колики и добавям в млякото Колийф. Изискването за капките е да престоят в млякото 30мин., а прочетох, че самото мляко трябва да се даде непосредствено след като се приготви.
Моля отговорете ми има ли проблем в този 30мин. престой
Уточнявам, че бебето ми е новородено.

# 40
  • Мнения: 671
Здравейте,

Извинете за неудобството MaGiKa, но създадохме нова тема за HiPP Comfort - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632436.0

По-отношение на това дали млякото може да престои след разтваряне - препоръката е да се консумира непосредствено след разтваряне. Причината е, че при разтварянето могат да попаднат микроорганизми, които в комбинация с топлина и подходяща хранителна среда да се развият. А колкото по-малко е детето, толкова имунната му система е по-незряла и вероятността от инфекция е по-вероятна. Ако имате възможност да разтваряте капките в малко чай или вода, е по-подходящия вариант.

# 41
  • Нови пазар
  • Мнения: 10
Здравейте, аз давам на моето бебе ХИП Комбиотик, но повръща, мога ли да го смесвам с ХИП HA? Искам да го смесвам, защото не повръща постоянно, а предимно през деня?

# 42
  • Мнения: 11
Здравейте, едно въпросче Simple Smile

Аз дохранвам бебчо с  Hipp combiotic  и също съм много доволна.
Имам един мъничък проблем - таткото по погрешка е купил голям пакет, но вместо Combiotic 1 e взел двойката. Лошото е че аз в бързината съм отворила и не съм обърнала внимание на кутията....и така два пъти давах на бебчо....Sad та по този повод се питам, дали това е проблем и отразява ли се по някакъв начин на детенцето?

# 43
  • Мнения: 671
Здравейте, аз давам на моето бебе ХИП Комбиотик, но повръща, мога ли да го смесвам с ХИП HA? Искам да го смесвам, защото не повръща постоянно, а предимно през деня?

Здравейте,

Спокойно можете да редувате със всяка специализирана формула, включително и НА.
Но ние бихме ви препоръчали HiPP AR, която е формула специално в случаи на повръщане. Тук сме коментирали прегледайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627734.0

# 44
  • Нови пазар
  • Мнения: 10
Здравейте, аз давам на моето бебе ХИП Комбиотик, но повръща, мога ли да го смесвам с ХИП HA? Искам да го смесвам, защото не повръща постоянно, а предимно през деня?

Здравейте,

Спокойно можете да редувате със всяка специализирана формула, включително и НА.
Но ние бихме ви препоръчали HiPP AR, която е формула специално в случаи на повръщане. Тук сме коментирали прегледайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627734.0





Благодаря за бързия отговор, явно аз съм се заблудила, че HA  е за повръщане...
Хубав ден  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт