Обикнах едно дете / Bir Çocuk Sevdim - по Kanal D в петък - 3 тема

  • 31 632
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Много приятно е утрото с този фрагман!
Тамара, Ваня,  smile3525 smile3525
Шамарче може да е имало, но после... Peace
Татко Бекир и той обърка конците като татко Туран! hahaha hahaha hahaha
Ах, тези татковци! Към децата си имат претенции, а те? ooooh!
Емине сънуваше как се целува със Синан, а той за малко може и син да и стане! Joy Joy Joy
Шегичка! Бекир няма да си разваля спокойствието заради една забежка! Само  че не се знае Емине докъде може да стигне!  Wink Като нищо Сема ще научи стига Емине да си постави за цел богатия чичко!

И на мен ми беше странно къде спи Мине, но ми хареса, че Тимур я е открил и тя прие подадената ръка! Какво ли е сънувала преди да се събуди и да види лицето на съпруга си? Wink
А лаптопчето на Тимур се отвори пред Синан и Дерин в най-удобния момент, нали? А и това "Мине, скъпа!"  Wink
Как да не си мисли Синан, че това е едно мноооого щастливо семейство?

# 46
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Добро утро! Стана това, което очаквах. Мине вирна опашка и при тате.
Превод на трейлъра:
Туран: Дано да е за добро по това време.
Мине: Отидох в тази къща заради вас. Сега искам да се върна в къщи и към същността си.
Тимур: Аз развалих споразумението ни . Не можах да удържа на  думата си. Тази твоя усмивка, която осветява околността, аз обичам,  толкова много. Не ме  лишавай от нея, Мине
Сена: Очарователно момиче! Мисля, че сърцето ти не е безразлично към нея.
Есмахан: Този мъж с теб и тези дрехи! Какво става Емине?
Емине: Хубави работи стават мамо
Дерин: Коя е тя?
Синан: Мине
Сена: Виждал ли си изобщо Мине от тогава?
Синан: Видях я. Тя ми се усмихваше с детето си на ръце. Помислих си, че бих искал това бебе да беше наше.
Тимур: Кажи скъпа Мине.

# 47
  • Мнения: 10 240
Динах, благодаря за превода!  newsm51 newsm51



Ощетен е Синан откъм съчувствие в темата!  Joy Joy Joy
Колко голяма е вината му за това, че изгуби Мине?
Можеше ли да направи нещо повече за да бъде с нея?
Само родителите му и злополуката ли са виновни за загубата му?

# 48
  • Мнения: 5 723
Дами,дами......стига с тези целувки.....ПОСТИ Е.... Добро утро !

# 49
  • Мнения: 10 240
Фрагманът със субтитири:

Обикнах едно дете - Bir Cocuk Sevdim - 13 ep. Fragman - BG sub



# 50
  • Мнения: 5 723
Трудно ми е без превод да говоря за Синан

# 51
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Синан е мило момче, но въпреки това не го харесвам чисто физически. Наистина той няма никаква вина за раздялата му с Мине - баща му го изработи, заради предразсъдъците си. Щеше да е банално, ако се бяха оженили. А така на предна линия е зрелия Тимур и безкрайната му любов и търпение, с което я изчака да порастне. Ученическата любов е голяма емоция, но преминава, изчерпва се, като се успокоят хормоните. Любовта на зрелите хора е друго нещо -  дай Боже всекиму!

# 52
  • Мнения: 10 240
Дани,  Hug мисля, че Синан сгреши когато беше пред дома на Мине, но се уплаши от баща и и си тръгна.
После всичко беше против тях! Не можаха нито да се видят, нито да се чуят.

София,  Hug има много празноти в превода на английски, които Лати  smile3525 превежда и това ни бави с преводите. Екипът полага всички усилия за по-бързото излизане на епизодите.

# 53
  • Мнения: 5 723
    Синан:.......Помислих си ,че бих искал това дете да е наше....А когато разбере ,че е тяхно?!?!Вярно ,любовта му към Мине може и да е отминала/след всичките лъжи ,които му се поднесоха/,но ...ДЕТЕТО?
    Тимур бей почти се извини на Мине....
    Сега Емине да не "връща " на Мине ,като се среща със Синан ...а кой знае и за какво ...но поне така изглежда

# 54
  • Мнения: 5 723
Ринка...КОГАТО ,ТОГАВА ПРЕВОДА....Нямах това в предвид,ЧЕ СЕ БАВИ ..моля....

# 55
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 56
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 57
  • Мнения: 10 240
   Синан:.......Помислих си ,че бих искал това дете да е наше....А когато разбере ,че е тяхно?!?!Вярно ,любовта му към Мине може и да е отминала/след всичките лъжи ,които му се поднесоха/,но ...ДЕТЕТО?
   Тимур бей почти се извини на Мине....
    Сега Емине да не "връща " на Мине ,като се среща със Синан ...а кой знае и за какво ...но поне така изглежда

Когато разбере, че детето е негово ще си го иска! А тогава Мине ще е влюбена в Тимур и любовта и към Синан ще е спомен...

Мисля, че през целия епизод Тимур ще търси Мине. Тя няма да е у дома си, а у близки на село / такава ми изглеждаше обстановката/ и родителите и няма да кажат на Тимур къде е. Надявам се сега баща и да и помогне като я изпрати при близки за да не може Тимур да я намери. Крайно време е Туран да помисли за желанията на дъщеря си! Peace
В търсене на Мине  Тимур ще следи Синан / сигурно ще си мисли, че е при него/, но ще стане свидетел на връзката му с Дерин.
И че нарочно отвори пред Синан лаптопа си за да види снимката.
Защо ли Мине потърси Тимур по телефона? Обръщението към нея беше капката, от която на Синан му преля и го накара да стане от масата почти тичешком.

София, разбрах те!  Hug
На всички ни се иска по-бързо да наваксаме с епизодите дотук!

# 58
  • Мнения: 5 723
Трудно ми е за Синан защото....от това какво ще научи...как ще го възприеме....тълкува.....и как ще реагира...зависят....
Отношенията му с родителите му
Отношенията му с Мине и нейните с него
..................на Мине със сестра и
...................на Мине с родителите и
и................с Тимур.......щях да забравя...Мерве...тя как ще използва всичко това

# 59
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Единствените виновници за раздялата на Мине и Синан са Бекир и Емине. А сега и те ще започнат връзка. Може би, ако се влюбят един в друг и невъзможността такава връзка да има бъдеще, ще бъде тяхното наказание. Все пак трябва по някакъв нячин да изкупят вината си. Неприятното в тази ситуация е, че ако разбере майката на Синан ще бъде много наранена, а тя нямаше предразсъдъци по отношение на Мине.

Общи условия

Активация на акаунт