Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 5 дек. 2011, 21:58 ч.

зацапване преди цикъл при употреба на противозачатъчни хапчета

  • 963
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Редовно чета форуми на различни теми и днес се престраших и аз да пиша!
Миналата година по това време ми откриха киста на десния яйчник,лекуваха ме с противозачатъчни хапчета Артизия,след лечението си направих нови изследвания,които показаха че всичко е ок.Аз продължавам да пия хапчетата вече цяла година,за да си регулирам цикъла и нямах проблем до миналия понеделник,когато започнах да получавам зацапване 10 дни преди цикъла и от време на време се получава болка с различна сила отново в десния яйчник,в сряда очаквам да ми дойде и след това отивам на гинеколог,но до тогава моля Ви дайте ми мнение,какво може да е според вас?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 0
Искам да ви кажа че бях на лекар и всичко е ок.Бях прегледана обстойно,нямам кистозни или други подобно образувания.Гинеколога ми каза че се случва много рядко, но се случва и без да има някакъв здравословен проблем!

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт