Бареков за протестиращите зърнопроизводители

  • 6 052
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Звучи прекрасно, но всички знаем, че чуждия опит у нас е неприложим, дори и въздуха пречи. Единствено за избори по руски ни бива.

# 31
  • София
  • Мнения: 221
Бареков отново  и с това свое мнение, направи нисък поклон докосвайки палците си към Боко. Забелязвам че  от едно  известно време заговаряйки за Боко и славното му управление, се променя даже и интонацията  на гласа му, става такъв един любовен , името Боково го споменава с почит  като името Божие. Laughing

# 32
  • Мнения: 12 662
И по двата въпроса - смешно и тъжно. 

# 33
  • Мнения: 4 300
Не знам какво е приложимо у нас, но да сравняваш земеделието на малка европейска страна с това на Нова З., само защото твоят бизнес не получава субсидии, е израз не просто на глупост, а квинтесенция на всичко, което ни дърпа надолу  Grinning
Сигурно в подобен порив са вземани разни гениални решения като например свързването на София и Варна с плавателен канал- видяла жабата, че подковават вола и вдигнала крак.

# 34
  • София
  • Мнения: 10 309
Въпросът за стачката няма да засягам, но Бареков би трябвало да се самоизрита от ефир след като обиди зрителите си с такъв селско-каруцарски изказ. Не че ще го направи де, той се подмокри от кеф, къФ е пич, че имитира Божествения Бойко.

# 35
  • Мнения: 54
поведението на Бареков според мен е безумно, този човек изглежда напълно самозабравен. Всъщност идеално илюстрира това, което разбирам аз под 'селянин' полазил града ми. Агресия, простотия, слаби нерви.. и много, много наглост.
 

[/quote

Много точно изказване

 Личи си как са го оставили да се самозабрави. Колко пъти само каза, че му пречат да си изкарва хляба, сякаш столицата трябва да обслужва само него. Те също са дошли заради хляба си. Питам какво правят тези от САПАРД за селскота стопанство?

# 36
  • по света
  • Мнения: 1 587
Незнам кой го лансираше преди време това тъпанарче,но си спомням много добре как въртеше кючеци по пловдивските кръчми и се правеше на маймуна.Същия този сега раздава акъл,нещо което е очевидно че му липсва.Това само тук може да се случи.

# 37
  • Мнения: 54
Такъв ,,журналист" е срам за всяка телевизия.

# 38
  • Мнения: 10 547
Глупости на търкалета. Такъв журналист е богатство за всяка една медия, която прокарва нечии интереси. Вие за какъв го мислите? Независим? Свободомислещ? Изразяващ собственото си мнение? Сега не го зная пред къде клечи за пари и позивни, предният му "патрон" е в незавидно положение, та едва ли е още там.

# 39
  • Мнения: 335
Николай Бареков свири на дудук

# 40
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Първо, аз уважавам селското стопанство, както земеделието, така и животновъдството. Нямам нищо против забогатяването чрез труд и производство.
Самата стачка обаче не разбрах точно за какво е, исканията са безмислени и финансово неоправдани. Националните доплащания, за които плачат че са намалели, са за сметка на бюджета на държавата и всички граждани имат думата дали да се плащат или не.
Само между другото, без особена връзка с темата, един от тези трактори струва около 200-300 000лв. В сравнение с тях, бентлито направо е без пари.

Конкретно по темата: Винаги съм харесвала Бареков, въпреки че често допуска грешки и явно е купен за да работи само и единствено за Б.Б. Това, което чух обаче ме накара да се почувствам обидена и унижена и най-вече да се срамувам, че живея и работя в София.
И на мен не ми беше приятно, когато се провеждаха разни политически митинги и стачки, затваряше се центъра и се вдигаше врява, защото на някой политик така му е хрумнало. Бареков не ревеше тогава, че му пречат да ходи на работа.
Сега обаче е различно. В името на великия вожд, Бареков се обърна пряко срещу гражданите на тази държава,  произвели хляба, който си слага вечер на масата. Като човек се държа обидно, арогантно и създаде съмнения за собственото си психическо здраве.
Още по-лошо обаче е, че излезе по телевизията в качеството си на журналист. Позволи си да дава обидни квалификации, субективно мнение и да създава напрежение между различни групи на обществото. Селяни срещу чиновници и провинциалисти срещу столичани.
Намирам го за безумно и обявявам стачка срещу всички предавания на бареков  Crossing Arms

# 41
  • София
  • Мнения: 2 623
Ако му слезна на нивото на този цървул,
ще му кажа ... Да се измита този боклук
от столицата, защото лично аз, не
желая такъв селинджър, да ми посрамва
родния град  Naughty Да си хваща
пътя и да отива там, от където е дошъл !

# 42
  • Мнения: 576
ТВ7 е второкласна телевизия, а Бареков е от жълтурестите журналисти тип "скандални".
Не би трябвало да им се отделя толкова време за гледане и коментари, защото ще си го отчетат като успех.
Не е лошо, че някой се опитва да си вдига рейтинга с такива похвати (щом може), лошото е, че алтернативи няма, не се коментират и не фокусират такъв интерес.
Тоест, възмутително, мерзко, селско, но зрелището пак обира точките.
Ако Бареков е чалга, то гледащите го и интересуващите се от него също са чалга.
Същата работа като и с протеста - кебапчета, кючеци и иди ми - дойди ми с лъскави трактори против сиромашията.
Напълно си заслужаваме всичко това  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 300

Само между другото, без особена връзка с темата, един от тези трактори струва около 200-300 000лв. В сравнение с тях, бентлито направо е без пари.

Е, с мотики ли да копат? Все пак са купили трактори, а не бентлита на любовниците си. С трици маймуни не се ловят, нито може да се развива адекватно земеделие ( а и каквото и да било) без техника.

# 44
  • Мнения: 4 841
Все пак са купили трактори, а не бентлита

Дааа, трактори  Whistling От едни определени вносители, които дават едни специфични оферти, когато се използва финансиране по програма, и наличието на чиято оферта е почти сигурна гаранция, че финансирането ще бъде отпуснато  Whistling

С трици маймуни не се ловят

Мммдааааа  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт