Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 39

  • 19 851
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 65
Мели, в какво обвиняват Джемиле в началото и Кенан, и Карото ? И какво си казаха със Селма, после ?

Че тя е написала бележката /Али не е баща на Мустафа/ и я е подхвърлила на АЛи когато бяха в командировка с цел да раздели Али и Карото. На следващия ден в холдинга Джемиле потърси сметка на Али защо не я е защитил като смята, че тя няма вина, а той отговори, че цяла нощ е мислил, бил много объркан и т.н.

# 721
  • Мнения: 737
Какво каза Джемиле на Селма в хотела ,когато си тръгна...преди Али да отведе оная кучка и ккакво му каза тя ,Карото в къщи на Али ...кога той я прегърна...а пък тя го целува...малеееееее...побеснях.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

За ТАЯ ПРЕГРЪДКА И ЦЕЛУВАНЕТО И АЗ ПОБЕСНЯХ, КОЛКО Е ПОДЛА САМО #2gunfire #2gunfire

# 722
  • Мнения: 65
Какво каза Джемиле на Селма в хотела ,когато си тръгна...преди Али да отведе оная кучка и ккакво му каза тя ,Карото в къщи на Али ...кога той я прегърна...а пък тя го целува...малеееееее...побеснях.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не съм много сигурна, но мисля, че Джемиле каза, че не е навредила на никой и никога не би направила подобно нещо, а Селма и каза, че не се съмнява в нея.

# 723
  • Мнения: 737
Мели, в какво обвиняват Джемиле в началото и Кенан, и Карото ? И какво си казаха със Селма, после ?

Че тя е написала бележката /Али не е баща на Мустафа/ и я е подхвърлила на АЛи когато бяха в командировка с цел да раздели Али и Карото. На следващия ден в холдинга Джемиле потърси сметка на Али защо не я е защитил като смята, че тя няма вина, а той отговори, че цяла нощ е мислил, бил много объркан и т.н.
Мерсаж  bouquet  bouquet  bouquet

Ама на тия двамата това им е целта, да объркват и побъркват хората #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 724
  • Мнения: 10 800
Мели, в какво обвиняват Джемиле в началото и Кенан, и Карото ? И какво си казаха със Селма, после ?

Че тя е написала бележката /Али не е баща на Мустафа/ и я е подхвърлила на АЛи когато бяха в командировка с цел да раздели Али и Карото. На следващия ден в холдинга Джемиле потърси сметка на Али защо не я е защитил като смята, че тя няма вина, а той отговори, че цяла нощ е мислил, бил много объркан и т.н.

ААААААААААа smile3511 smile3514...объркан бил #Shocked...тоя Алиииииии...ТЪПАККККККК #2gunfire...и нние чакаме разкаяние...божеееееее...

# 725
  • Мнения: 10 800
Мели...какво им каза Джемиле в къщи и какво и каза Хасефе за холдинга newsm78

# 726
  • Мнения: 737
Али и Джемиля бяха страхотни  в буса на Мете, като се скриха. Али я закачи нещо и тя как го натисна с кърпичката по раната hahaha hahaha hahaha

# 727
  • Мнения: 737
Мели...какво им каза Джемиле в къщи и какво и каза Хасефе за холдинга newsm78

Точна на Хасефето думите ме интересуват и мен, после Джемиле си ги припомняше Wink

# 728
  • Мнения: 10 800
Мели...какво им каза Джемиле в къщи и какво и каза Хасефе за холдинга newsm78

Точна на Хасефето думите ме интересуват и мен, после Джемиле си ги припомняше Wink

http://www.oylebirgecerzamankisonbolumizle.com/

2 част 4.47

# 729
  • Мнения: 65
Мели...какво им каза Джемиле в къщи и какво и каза Хасефе за холдинга newsm78
Каза им за Мустафа и , че Али е бащата, че са я обвинили за бележката и че се чувства много уморена вече от всички тези проблеми и от холдинга. Сподели, че ще се оттегли, ако не върнат хората от ателието на работа, а Хасифе и каза да не позволява на този опасен, зъл и непочтен човек да постигне целите си. Че неговата цел е да сложи ръка върху всичко, защото такива хора като него са ненаситни и докато не превземат всичко не се спират, но тя трябва да се бори. /нещо в този контекст/

# 730
  • Мнения: 737
Чак Хасефе го е разбрала, що за стока е тоя Кенан #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 731
  • Мнения: 737
Мели, когато Сонер казва че ще се жени за Айлин, какво говореше Али като се смее? newsm78

# 732
  • Мнения: 4 725
А на сутринта, след хотела, когато отиде у Джемиле как се оправда  Али ?

# 733
  • Мнения: 10 800
Мели....а Али и Кенан какво си говориха в холдинга ,след като Али беше при Джемиле...

# 734
  • Мнения: 4 725

Слънче, привет, стискам палци да се справиш, сигурна съм, че ще успееш, печеняга си ни ти ! Съжалявам, че не успях да ти кажа  wavey wavey wavey по време на филма ! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт