Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа # 39

  • 19 860
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 802
http://www.oylebirgecerzamankisonbolumizle.com/

Тук има само до 6 част качени newsm78

# 736
  • Мнения: 65
Мели...какво им каза Джемиле в къщи и какво и каза Хасефе за холдинга newsm78

Точна на Хасефето думите ме интересуват и мен, после Джемиле си ги припомняше Wink

http://www.oylebirgecerzamankisonbolumizle.com/

2 част 4.47

Дж: Кенан е много опасен човек. Аз колкото бягам от Али, Каролин, от миналото си, той толкова ме връща назад и излизам аз виновна за всичко. Този човек е толкоза жесток, всичко прави той. Грешките, действията на другите - всичко обръща срещу мен... Толкова се уморих... Уморих се от всичко...
Мете: Мамо, /прегръща я/  никога не съм те виждал така.
Х: Джемиле, аз ще ти кажа нещо, но ме слушай много внимателно. Ако позволиш на Кенан да победи сега /не мога да го преведа точно, но предполагам, че е нащо в този контекст/. Аз съм длъжна да ти го каза, от холдинга за теб няма да остане нищо. Просто хей така ще изчезне, ще излети..Ще вземе всичко от ръцете ти и дори в ателето след това няма да можеш да си намериш работа. Този тип хора са такива, те това целят...подай му ръката си и той ще я изтръгне...Този мъж холдинг, ателие, стока, пари ... иска всичко! Той докато не го получи няма да се спре.
Мете - Баба е права, не му позволявай! Бори се!
Ако трябва остави на мен, аз ще се оправя с него.

Последна редакция: ср, 14 дек 2011, 00:18 от MELINDA_MEL

# 737
  • Мнения: 10 802

Слънче, привет, стискам палци да се справиш, сигурна съм, че ще успееш, печеняга си ни ти ! Съжалявам, че не успях да ти кажа  wavey wavey wavey по време на филма ! Hug Hug Hug

Слънчицеееее...и от мен УСПЕХ.... Peace

# 738
  • Мнения: 65
Момичета, извинявайте малчо се събуди и едвам заспа. Сега ще прегледам и довърша

# 739
  • Мнения: 10 802
Момичета, извинявайте малчо се събуди и едвам заспа. Сега ще прегледам и довърша

Добре ,миличка ...ако не сега  и утре е ден.... bowuu

# 740
  • Мнения: 10 802
Нихал май каза ,че заради пари се жени ...баща исигурно е длъжник на жениха.... newsm78

# 741
  • София
  • Мнения: 829
Айлин и Сонер като се гушкат във вилата:
С-Щастлива ли си?
Айлин-Много.А ти?
С-и аз.
А-Обичам те,
С-И аз много те обичам.Беше толкова трудно да се опитвам да не те обичам,да не ти говоря,да не виждам очите ти.Какви трудности бяха.
А-Правилното(доброто) време дойде.Добро е нали?Без всички тях(трудностите) нямаше да разбера че те обичам толкова...Обичам те

# 742
  • Мнения: 772
Айлин и Сонер като се гушкат във вилата:
С-Щастлива ли си?
Айлин-Много.А ти?
С-и аз.
А-Обичам те,
С-И аз много те обичам.Беше толкова трудно да се опитвам да не те обичам,да не ти говоря,да не виждам очите ти.Какви трудности бяха.
А-Правилното(доброто) време дойде.Добро е нали?Без всички тях(трудностите) нямаше да разбера че те обичам толкова...Обичам те

Аххххххххххххх, какви думи самооооооооооо txtloves txtloves txtloves

Благодаря ти Слънчице  bouquet Heart Eyes

# 743
# 744
  • Мнения: 65
Мели, когато Сонер казва че ще се жени за Айлин, какво говореше Али като се смее? newsm78
Каза, че я обича и иска благословията им за да се оженят. Джемиле попита, а ако не получите моята благословия, Али отвърна същото... Тогава Сонер каза "Пак ще се оженим, но бих бил щастлив, ако ни благословите".

# 745
  • Мнения: 772
Мели...какво им каза Джемиле в къщи и какво и каза Хасефе за холдинга newsm78

Точна на Хасефето думите ме интересуват и мен, после Джемиле си ги припомняше Wink

http://www.oylebirgecerzamankisonbolumizle.com/

2 част 4.47

Дж: Кенан е много опасен човек. Аз колкото бягам от Али, Каролин, от миналото си, той толкова ме връща назад и излизам аз виновна за всичко. Този човек е толкоза жесток, всичко прави той. Грешките, действията на другите - всичко обръща срещу мен... Толкова се уморих... Уморих се от всичко...
Мете: Мамо, /прегръща я/  никога не съм те виждал така.
Х: Джемиле, аз ще ти кажа нещо, но ме слушай много внимателно. Ако позволиш на Кенан да победи сега /не мога да го преведа точно, но предполагам, че е нащо в този контекст/. Аз съм длъжна да ти го каза, от холдинга за теб няма да остане нищо. Просто хей така ще изчезне, ще излети..Ще вземе всичко от ръцете ти и дори в ателето след това няма да можеш да си намериш работа. Този тип хора са такива, те това целят...подай му ръката си и той ще я изтръгне...Този мъж холдинг, ателие, стока, пари ... иска всичко! Той докато не го получи няма да се спре.
Мете - Баба е права, не му позволявай! Бори се!
Ако трябва остави на мен, аз ще се оправя с него.


  bouquet  bouquet  bouquet Мели

# 746
  • Мнения: 65
А на сутринта, след хотела, когато отиде у Джемиле как се оправда  Али ?
Той каза, че иска да поговорят, но не каза за какво защото Джемиле беше бясна на Айлин и си го изкара на Али. Разговорът им дефакто беше в холдинга.

# 747
  • Мнения: 772
Мели, когато Сонер казва че ще се жени за Айлин, какво говореше Али като се смее? newsm78
Каза, че я обича и иска благословията им за да се оженят. Джемиле попита, а ако не получите моята благословия, Али отвърна същото... Тогава Сонер каза "Пак ще се оженим, но бих бил щастлив, ако ни благословите".

Благодаряяяяяяяя  bouquet  bouquet  bouquet

# 748
  • Мнения: 4 725
А на сутринта, след хотела, когато отиде у Джемиле как се оправда  Али ?
Той каза, че иска да поговорят, но не каза за какво защото Джемиле беше бясна на Айлин и си го изкара на Али. Разговорът им дефакто беше в холдинга.
Айлин и Сонер като се гушкат във вилата:
С-Щастлива ли си?
Айлин-Много.А ти?
С-и аз.
А-Обичам те,
С-И аз много те обичам.Беше толкова трудно да се опитвам да не те обичам,да не ти говоря,да не виждам очите ти.Какви трудности бяха.
А-Правилното(доброто) време дойде.Добро е нали?Без всички тях(трудностите) нямаше да разбера че те обичам толкова...Обичам те

Благодаря ви момиченцааааа, много, много, много ! Heart Eyes Heart Eyes

# 749
  • Мнения: 65
Мели....а Али и Кенан какво си говориха в холдинга ,след като Али беше при Джемиле...

Кенан искаше да разбере за какво ги е събирала Джемиле. Али каза, че е присъствал, но няма да сподели с нега защо е било събранието с другите акционери. Че иска да бъде коректен както към него, така и към нея. Кенан тогава го потупа по рамото и каза "ето защо работя с теб, защото си мъж на честта, на такива хора може да се вярва, да се раззчита и да им се има пълно доверие" /просто замаза случая/

Общи условия

Активация на акаунт