Добър уролог във Варна

  • 12 866
  • 4
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
Здравейте, търся добър уролог в гр. Варна. Страдам от бъбречно-каменна болест, имам камъни в левия бъбрек и искам да се консултирем с добър специалист какво да правя занапред. Бях се насочила към д-р Стамболийски от "Св. Анна", но посмъртно не мога да се свържа с тях по телефона.
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 293
Д-р Райков.
Преглежда в МЦ,,Младост,,.
Доволна съм от него.

# 2
  • Мнения: 1 976
обиколила съм ги всичките- д-р Абушев  е човекът!! ако желаете телефон пишете на лично

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 354
Д-р Райков.
Преглежда в МЦ,,Младост,,.
Доволна съм от него.

Д-р Райков и на мен ми го препоръчаха от няколко места. Уговаря час само по телефона. Телефона можеш да го вземеш от рецепцията в МЦ Младост / която е до асансьорите / . Преглежда само следобед и час се взима най-рано за след 10-тина дни. Трябва да звъниш упорито за да се свържеш. Ние отидохме при друг лекар, защото трябваше спешно да прегледаме малката. Добре, че нищо сериозно не се оказа. Но при хронично заболяване може би си струва да се свържеш  Райков.

Иначе в МЦ на Брегалница има постоянно уролог който преглежда и може да се запише преглед за следващ ден, ако е нещо спешно.

# 4
  • Мнения: 383
Здравейте, момичета! Някоя от Вас била ли е лекувана от доц. д-р Тошо Йорданов Ганев?

Общи условия

Активация на акаунт