Изненада ли ви първият сняг?

  • 1 629
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Подготвихте ли се със зимни гуми за детските колички? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 230
...къде е???? Rolling Eyes ...тук няма

# 2
  • София
  • Мнения: 11 114
Какъв сняг, само киша и кал ?

# 3
  • Мнения: 0
В Перник извадихме шейните вече Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз лично много се изненадах  Shocked Викам си : брях, какъв е тоя снаг на 8 декември  newsm78
Ми даже и зимните дрехи още не съм извадила  ooooh!
И днеска точно с едни сандалетки се бях обула, направо ужас  Blush

Ама айде, хаирлия да ни е. Повече да ни навали и изненадва  Laughing

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Ей сега, хващам се на бас, на ...един голям шоколад да речем, Софийска община ще бъде изненадана от първия сняг през декември Laughing
Дано не затворят Шипка утре, че ще я минавам.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Янтра, тя общината беше по- изненадана от мен  Laughing
В най- силното валене по Цариградско не видях ни една машина. А си понатрупа киша. Колите хвърляха яко и при преминаване от едно платно в друго се усещаше.
Еми декември е все пак, за какъв сняг говорим  Laughing

# 7
  • Мнения: 11
Още в първите минути на снеговалежа е станала верижна катастрофа на околовръстното в София , като си помисля още колко месеца зима ни чакат и лошо ми става , и колко шофьорски неволи............ #Crazy

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Изненада ме, да!!! Влезнах за 15 минути в кварталния супер, наредих се на опашката на касата и като погледнах навън - Уаууу!! Shocked Чак не можах да повярвам - всичко беше побеляло и валеше на парцали...Почувствах се точно като Столична община. Сега разбирам какво изпитва всяка година /по няколко пъти/ през зимата...
ПП: 15-те минути може и да са били повече... Mr. Green

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Сняг не видяхме тук в Бургас, явно само към софийско е валяло  Laughing
Ние ще си го чакаме към Коледа явно, пък лека-полека и ще се подготвяме за него.

# 10
  • Мнения: 54
От кога съм извадила зимните дрехи не е истина. Само дето тука навънка спокойно си ходиш по потник и кожено яке. Е нема що, не съм видяла сняг тая година още...

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Янтра, тя общината беше по- изненадана от мен  Laughing
В най- силното валене по Цариградско не видях ни една машина. А си понатрупа киша. Колите хвърляха яко и при преминаване от едно платно в друго се усещаше.
Еми декември е все пак, за какъв сняг говорим  Laughing

 ooooh!
Искаш снегорини при паднали пет снежинки?!  Shocked Какво да ти ринат, кишата ли?

# 12
  • Мнения: 4 668
В Бояна си имаше сняг , даже вече на места успя да се заледи ...

# 13
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Дано не затворят Шипка утре, че ще я минавам.

Ти кажи в Сопот има ли, че ще пращам щерката и да знам да турГам ли шейната! Joy

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Дано не затворят Шипка утре, че ще я минавам.

Ти кажи в Сопот има ли, че ще пращам щерката и да знам да турГам ли шейната! Joy
Сега няма, сухо и студено, за утре - не знам Simple Smile Утре пак мога да дам сводка към обед.

Общи условия

Активация на акаунт