Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 дек. 2011, 23:57 ч.

Добър невролог за поставяне на диагноза

• 11 855
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте ! Прочетох предните 3 теми за търсене на невролози, но все пак, моля ви, ако някой има нещо да добави или да ми препоръча някого- нека пише ! През последната година сам пила : Ксетанор, Деанксит, Ривотрил, Лирика, Ксанакс и Золофт ! Правиха ми всевъзможни изследвания и все пак точната причина за моето състояние не е известна.Започнах да получавам и ПА.На 20 години съм и ми е е ужасно трудно, да се справям с всичките си симптоми, както и да ходя на лекар всеки месец по няколко пъти.Моля ви - споделете ! newsm03

# 1
става въпрос за гр. София

# 2
  • Абсурдистан
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=569908.0
Мисля, че тук можеш да получиш отговор на въпросите си.Късмет Peace

# 3
благодаря ти ! Все пак, ако някой има на идея конкретен невролог,  от които е доволе, нека не се срамува да сподели Grinning

# 4
По принцип е изключително трудно да попаднеш на добър какъвто и да е специалист, и особено на невролог. Аз лично препоръчвам новата клиника по Неврология в МБАЛ Св Иван Рилски при професор Шотеков, те са няколко човека, много са подробни и внимателни. Има голяма вероятност те да открият какво ви е. Имат и страхотна апаратура. Дано помогнах. Успех.

# 5
Здравей, благодаря ти за отговора. Аз не съм сигурна до колко ми трябва апаратура, тъй като всичко, което можеш да се сетиш без ЯМР и скенер ми е правено. А Шотеков не беше ли в Александровска? Иначе смятам, че на мен ми е нужен диагностик ,които да сглоби пъзела.
Още веднъж благодаря!

# 6
От известно време имам доста здравословни проблеми и ми е нужна консултация с невролог(силно ми препоръчаха проф.Шотеков)Та имам следния въпрос :Възможно ли е някой да ми напише адрес,телефон,e-mail? newsm78

# 7
днес бях при невроложка - д-р Пачолова, в клиника по ревматология на ул.Урвич (София). Кабинета е веднага след входа, вляво. Внимателна и опитна ми се видя. Успех!

# 8
Да, и аз съм я чувала, може при нея да отида

# 9
Това ,което намирам в нета:
 проф. Пенко Минков Шотеков
завеждащ отделение по обща неврология в УМБАЛ „Св. Иван Рилски” София.
Обща неврология, Мозъчни инсулти, Мултиплена склероза, Епилепсия, Лечение с Ботолинов токсин, Доплерова сонография.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Проф. Пенко Шотеков е невролог. Завеждащ Клиниката по неврология към Александровска болница.

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 17:21 от lirana

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт