Много ми липсва

  • 8 565
  • 44
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Здравейте,
Заедно сме от 14 години. Не винаги всичко е вървяло добре, но сме се дърпали главно само по битови проблеми и дребнотемия. Преди точно един месец заяви, че иска да се изнеса от общата ни кварира с мотива, че иска ново начало, нов ден, нова зора, докато бил с мен това нямало как да стане. Щял да преусмисли какво се е случило3-4 месеца и след това да търси ново момиче. И така насред зима аз се изнесох сама на квартира. От тогава не се е обадил нито веднъж да ме попита как съм, справям ли се. И двамата сме от Пловдив, но заради работата му сме във Варна. Аз съм с висшо образование, с владеене на няколко чужди езика и горе-долу добре платена работа. Той на 38 г. с кредити от приятели за пари с които в момента разработва павилионче за пица на парче, без висшо образование, без владеене на чужди езици. През годините ни е било трудно във финансов аспект, все сме живяли със съквартиранти, съобразявали сме се. Аз исках да сме сами, да работим за детенце. И преди 2 години това стана, отделихме се сами на квартира да живеем за първи път. Него го оперираха от херния за втори път и всичката работа по преместването в новото жилище се падна на мен. Той не можеше нищо да вдига. Аз местих шкафове, гардероби, чистих, подреждах, готвих, но не се оплаквах. Знаех, че ни предстои тепърва най - хубавото. Отделно в службата имах много ангажименти, командировки и така се стигна до там, че и аз се разболях. Станах 40 кг, повръщах по 2 пъти на ден, възпалена жлъчка, обострен гастрит и всякакви други стомашни гадости. Лекарите тогава казаха, че е на нервна почва, а  аз не вярвах.Мислих, че е нещо сериозно като рак. Трябваше ми време от около една година да се оправя. Той тогава казал на майка ми че съм луда и трябва в Наречен да ходя да се лекувам. И сега ми каза, че точно от 2 години обмислял тази раздяла, но после съм се разболяла и не можел да ме остави точно тогава. Та всъщност май всяка крушка си имала опашка. Толкова ми е мъчно, искам си го обратно много го обичам, не мога да затрия тези 14 години с гума от сърцето си. Много се е грижел за мен, помагал ми е, но последните 2 години сякаш не е той. Казваше че аз ще съм майка на децата му, че ще сме до гроб заедно , а какво стана. Дайте някакъв съвет , как да продължа, много ми е тежко, а и толкова много ми липсва. Ние никога не сме се разделяли.

# 1
# 2
  • Мнения: 130
Поговори с него сериозно но ако
наистина смята че ти трябва да ходиш в Наречен
бягай по-бързо и по-далеч от него.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 4
Здравей мила прочетох историята ти- 14 години наистина не са малко време.Ти на колко години си?Свикваш с този човек и целият ти живот се върти около него,но явно нещо във вашите отношения се е пречупило и това не  е станало за един ден.Може би има нещо което ти самата не си видяла и не си разбрала,нещо което се е изплъзнало от вниманието ти.Ако искаш пиши ми на лични.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Не мисля да му се обаждам и да говорим.Той беше твърде категоричен, последно каза че няма друга жена.Звънял е само веднъж на моя приятелка да пита как съм със стомаха, с кой живея и това е. Като 16 годишен хлапак звъни на приятелка, а не се обажда на мен. Мъжете са патологични лъжци, толкова съм отчаяна... Sick

# 5
  • Мнения: 287
Липсва ти...ама като не те иска?  Tired
Остави го да си разработва пицата на парче, а ти се огледай наоколо...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Знам че сега много те боли, но с времето ще мине. Просто си дай малко време. И повярвай, че във всяко лошо нещо има зрънце добро. Щом е такъв човек по-добре че това е станало сега. Преди да имате дете. И изобщо се чудя защо си си губила времето с човек, който за 14 год не ти е осигурил дом, семейство, брак, дете.... нормалните неща? Ти на колко год си? Погледни нещата от добрата им страна. Това и на теб дава възможност за ново начало. Може да срещнеш някой много по-добър, който ще ти даде истинско семейство. Тегли чертата и гледай напред. От теб зависи как ще погледнеш на нещата и дали ще извлечеш доброто от ситуацията или ще се самосъжаляваш и ще си губиш времето.

# 7
  • Мнения: 135

 Мъжете са патологични лъжци, толкова съм отчаяна... Sick

Браво..всички мъже сме патологични лъжци!!!
Как не можете да разберете че мъжете не сме вещ с която да разполагате вечно.. що за мания е да си мислите че сме ви длъжни за нещо..и изобщо какъв е смисъла да се драматизира.. както сама си забелязала Джей Ло..освем някоя болест, друго няма да постигнеш!!!  Peace
Преодолей го..щом не те ще, прав му път..живота не се върти само около един мъж..както не се върти и само около една жена.. идва момент когато ни писва от всичко.
Та кое е по добре ..да стои и да тормози всички покрай себе си..или да си хване шапката и яко дим????  newsm78
Аз бих избрал вторият вариянт.. инак става мъка. Naughty
Остави в главата си само добрите спомени..все пак 14 години си е завиден стаж за съжителство!!!  Peace

# 8
  • Мнения: 2 803
Знам че сега много те боли, но с времето ще мине. Просто си дай малко време. И повярвай, че във всяко лошо нещо има зрънце добро. Щом е такъв човек по-добре че това е станало сега. Преди да имате дете. И изобщо се чудя защо си си губила времето с човек, който за 14 год не ти е осигурил дом, семейство, брак, дете.... нормалните неща? Ти на колко год си? Погледни нещата от добрата им страна. Това и на теб дава възможност за ново начало. Може да срещнеш някой много по-добър, който ще ти даде истинско семейство. Тегли чертата и гледай напред. От теб зависи как ще погледнеш на нещата и дали ще извлечеш доброто от ситуацията или ще се самосъжаляваш и ще си губиш времето.

На същото мнение съм. По-добре, че нямате дете. По-добре 14 години да прежалиш, отколкото целия си живот да посветиш на човек, който не е за теб. Каквато и да е причината, не я търси, гледай напред, не задълбавай! Очевидно иска да опита с друга.

# 9
  • Мнения: 1 310
..живота не се върти само около един мъж..както не се върти и само около една жена.. идва момент когато ни писва от всичко.
Аааа Соте, не ми прозвуча добре това!  Crossing Arms

JenniferLopez, съжалявам за това, което ти се е случило!
Наистина, огледай се около теб. Преодолей мъката и продължи напред. Пожелавам ти възможно най-скоро да намериш сродната си душа!  bouquet


# 10
  • Мнения: 0
Според мен в този момент е най-важно да не си сама.
Вземи си почивка и отиди при роднини така е по-лесно да превъзмогнеш такъв момент. Не си заслужава заради такъв човек да страдаш.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Как не можете да разберете че мъжете не сме вещ с която да разполагате вечно.. що за мания е да си мислите че сме ви длъжни за нещо..и изобщо какъв е смисъла да се драматизира



Чакай никъде не съм казала, че някой на някого е собственост и дължи нещо. Аз като съм се събрала с него във тази връзка е било с мисълта, че ще бъдем докрая заедно. Казах му го само веднъж!За сметка на това много често съм му казвала, че го обичам, докато той със сълзи на очи ми се е кълнял до гроб, че ще бъда аз майка на децата му, че никога няма да ме зареже и го е казвал дет се вика ден през ден. Е как няма да ме боли или да се чуствам излъгана. Плюс това съм имала възможности както и той между другото да сме с други партньори.
Снощи се засякохме в кварталния супермаркет. Беше с двама приятели, които добре познавам. Те се спряха да ме поздравят, да поговорим, а той изчезна яко дим, скри се някъде измежду рафтовете #Cussing out Даже те момчетата тръгнаха да го търят на излизане....нямам думи след 14 години, в които сме преживели какво ли не да не може поне здрасти да ми каже. Благодаря ви за съветите и моралната подкрепа, споделянето тук също ми е от полза голяма.

# 12
  • София
  • Мнения: 489
Разправя, че си луда, а ти го искаш? !

# 13
  • Мнения: 135

Чакай никъде не съм казала, че някой на някого е собственост и дължи нещо. Аз като съм се събрала с него във тази връзка е било с мисълта, че ще бъдем докрая заедно. Казах му го само веднъж!За сметка на това много често съм му казвала, че го обичам, докато той със сълзи на очи ми се е кълнял до гроб, че ще бъда аз майка на децата му, че никога няма да ме зареже и го е казвал дет се вика ден през ден. Е как няма да ме боли или да се чуствам излъгана. Плюс това съм имала възможности както и той между другото да сме с други партньори.
Снощи се засякохме в кварталния супермаркет. Беше с двама приятели, които добре познавам. Те се спряха да ме поздравят, да поговорим, а той изчезна яко дим, скри се някъде измежду рафтовете #Cussing out Даже те момчетата тръгнаха да го търят на излизане....нямам думи след 14 години, в които сме преживели какво ли не да не може поне здрасти да ми каже. Благодаря ви за съветите и моралната подкрепа, споделянето тук също ми е от полза голяма.

Май човека ти е откачил централно ..щом бяга кат дявол от тамян, да знаеш че не му е чиста работата.  Peace
Все съм си мислил че човек трудно се променя..особено като влезе малко в годинки..но напоследък се убеждавам че простотията ходи с пълна сила сред хората.. знам една дето си заряза децата и хукна по чужбина след някакъв.
А мъжете..кат стъпят къде 50 -те.. откачат направо.. оставят се да им завъртат главите..склонни са  да дават мило и драго по някоя дет им се подиграва... та затуй казвам че кризата на средната възраст не прощава на някои.  Peace

# 14
  • Мнения: 405
И нека не забравяме, че макар авторката да ни е разказала нейната част от историята това не значи, че сме прочели цялата история и нейната част е вярната.

Общи условия

Активация на акаунт