Как решихте, че искате бебе?

  • 4 315
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 500
Аз се извинявам, че разширявам темата - ама какво правите като неистово искате и второ бебе, и вече много добре знаете, че желанието не е неосъзнато или повлияно и какво точно следва, а момента ама хич не е подходящ  newsm78 #Crazy
Елси, никога няма подходящ момент, това е извинение. Като искаш второ го правиш, все ще се справите с трудностите някакси.
По темата и аз чаках подходящия татко.

# 46
Здравейте момичета,
Аз като че ли винаги съм искала да имам бебе. Всъщност това ми желание се породи преди 5-6 години когато още като студентка работих с деца. Но сега усещането е вече съвсем различно. Тогава просто ми харесваше да имам близо до себе си дечица, а сега вече на 28 години осъзнато ми се иска да имам свое дете. С моя съпруг го планираме за тази година, но все още не правим опити.

# 47
  • Мнения: 3 376
да карам 4 курс бременна.Или поне правеща бебе Grinning Само че то кой знае кога ще е моят 4 курс, нещо се съмнисвам да е догодина Laughing
Ох, и аз такива желания имам и много искам да стане. Само дето съм още първи курс и ми се вижда толкова далеч  newsm45

Не плачете девойки! spoko Стискам ви палци бебенцето да стане в най-подходящия за вас момент и колкото може по-скоро! Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 6 794
Аз също съм луда бебоманка от както се помня. осъзнато желание,че искам бебе...знам ли, на 17 май за пръв път. На 19 пак, ама от друг татко. На 21 забременях,след като година бях омайвала тогаващния ми приятел, в последствие законен  Mr. Green мъж. И като кандиса, след 5 месеца видяхме 2те чертички. А откакто се роди малката той ме гони за второ. Аз за сега отбивам атаката,че съм секцио, ама няма да удържа фронта още дълго. Не за друго, ами ме влече. Миналата седмица си купих бебешко списание и като четях бременните теми ме връхлетяха спомени и чувстава и се наревах едно хубаво...Искам пак бебе. момичета, аз наистина съм клиничен случай. Аз поради тази причина 6 месеца не си купувах бебешките списания, като гледам пак ще си наложа поне 6 месеца вето.  Tired

# 49
  • Мнения: 1 992
С половинката сме заедно от три години. Някъде към втората година се появи желанието ми за дете. Но живеем на квартира, аз тогава още учех и сякаш не беше подходящ момента. После почнах работа и така бебето остана на заден план. НО една моя приятелка забременя  и покрай нея направо полудях по бебета, кореми и всичко останало. И пак се почна едно мрънкане на мъжо. Ама той се дърпаше. И решението за бебе си го взе самото бебе, защото се появи доста изненадващо. Таткото щастлив. Явно съм го искала много силно. И така живот и здраве си чакаме бебчето.
Относно това да ли момента е подходящ или не, ами няма подходящ момент. И сега сме на квартира, аз междувременно останах без работа, страх ме е много как ще се справяме, но въпреки всичко много се радвам и нямам търпение.   

# 50
  • Мнения: 2 180
Криста,възхищавам ти се искрено,защото мен ме е голямо шубе за бебе,точно поради причината,че нямаме стабилни професии и жилище.Евала на такива като вас,които въпреки условията искат да имат дете.Аз също ужасно много го желая,но ме спира горепосочената причина,както и някои мои здравословни пречки да забременея в близко бъдеще. Confused

# 51
  • Мнения: 62
Аз мисля, че при повечето жени е доста изявен майчинският инстниткт, който води до желанието да имаме деца. Това е природа.
Но всъщност преди да се вземе такова решение, освен вътрешното желание което носим в себе си , трябва сериозно да се помисли дали наистина сме готови за отговорността да сме родители - и майката и таткото.  Като под отговорност имам предвид, че трябва да сме стабилни финансово и емоционално.
При нас всъщност това решение се взима в момента, все още не бебеправим, но аз мисля че сме готови. И тъй като смятам, че  това е естественият ход на живота ни и се надявам скоро да започнем с опитите. Laughing

# 52
  • Мнения: 62
....и да продължа.....

Когато човек има желание всичко е възможгно!!!
Успех на всички, които са направили крачката, пожелавам Ви здрави и красиви бебчета. Grinning

# 53
  • Мнения: 1 925
Аз мисля, че при повечето жени е доста изявен майчинският инстниткт, който води до желанието да имаме деца. Това е природа.
Но всъщност преди да се вземе такова решение, освен вътрешното желание което носим в себе си , трябва сериозно да се помисли дали наистина сме готови за отговорността да сме родители - и майката и таткото.  Като под отговорност имам предвид, че трябва да сме стабилни финансово и емоционално.
При нас всъщност това решение се взима в момента, все още не бебеправим, но аз мисля че сме готови. И тъй като смятам, че  това е естественият ход на живота ни и се надявам скоро да започнем с опитите. Laughing
И ние сме така, до скоро само аз напъвах за това, но наскоро и мъжото му се прииска, за съжаление Sad имах киста на единия яйчник, другата седмица съм на лекар да видим дали всичко е наред  Praynig Нямам търпение да започнем с бебеправенето и да се появят двете чертички. Praynig

# 54
АЗ съм на 25г. приятеля ми е на 34 и много иска бебе и чак ме пристиска да имаме деца , но аз страхувам да не би да иска защото вече му е време.Не иска брак иска да си имаме деца без брак.Аз искам човека от който имам деца да ме обича той твърди че е така но все ми се струва ч е е задари това че ще му родя деца.Вие какво ще кажете?Иначе аз много искам бебе но той така ме плаши като припира.Още от 1 ден ми заговори за това:(

# 55
  • Мнения: 3 248
АЗ съм на 25г. приятеля ми е на 34 и много иска бебе и чак ме пристиска да имаме деца , но аз страхувам да не би да иска защото вече му е време.Не иска брак иска да си имаме деца без брак.Аз искам човека от който имам деца да ме обича той твърди че е така но все ми се струва ч е е задари това че ще му родя деца.Вие какво ще кажете?Иначе аз много искам бебе но той така ме плаши като припира.Още от 1 ден ми заговори за това:(

Доста хора се изказаха, че желанието за бебе е свързано с намирането на точния човек! Не мога да повярвам, че приятелят ти би те използвал като крава за разплод (май се изразих твърде грубо Embarassed)! В днешно време сякаш преобладават семействата без брак, не съм правила статистика, но поне край мен е така! Peace
Тук никой не познава твоят човек...самата ти не можеш да разбереш какво му е в съзнанието, какво остава за нас! Naughty Мисля, че отговорът на всичките ти въпроси и съмнения се крие в един сериозен разговор на четири очи - между теб и него! Wink

Успех! Hug

# 56
  • Мнения: 502
Със съпругът ми бяхме заедно близо година и още не бяхме решили да имаме бебе,но забременях.Тъкмо се настроихме за бебе и направих спонтанен аборт.След него вече бяхме на вълна бебета и  искахме.За съжаление се повтори същото .Сега отново работим по въпроса и дано този път имаме късмет.

# 57
  • Мнения: 3 248
Със съпругът ми бяхме заедно близо година и още не бяхме решили да имаме бебе,но забременях.Тъкмо се настроихме за бебе и направих спонтанен аборт.След него вече бяхме на вълна бебета и  искахме.За съжаление се повтори същото .Сега отново работим по въпроса и дано този път имаме късмет.

Рори, успех и късмет този път! Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 877
Видя ми се подходящ момент и подходящ човек.

# 59
  • Мнения: 1 950
Аз също ти пожелавам успех rori , а тук ще намериш и много приятели Laughing

Късмет Hug

Общи условия

Активация на акаунт