Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 дек. 2011, 21:52 ч.

Помощ при хламидия

• 417
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте,след 4 месеца разправии ,ще бъда благодарна ако някой сподели опит с тази болест и даде мнение по моя случай.

Септември при профилактичен преглед при гинеколожката ми реших да си пусна тест за хламидия и за мое учудване излезе положителен.Изписа ми лечение със Сумамед и Доксициклин.15 дни след лечението си пуснах изследвания в Геникалаб(ПСР-тест и кръв Аг Г) и двете бяха отрицателни.След около месец и половина пак си пуснах секрет при моята гинеколожка и пак ми излиза положителен-не съм имала сексуални контакти с абсолутно никой през това време и лекарката каза,че можело при тях да става някаква реакция,която да дава грешен положителен резултат...След това отидох в Цибалаб и там ми взеха кръв за Иг Г-3,Иг М-4 и Аг А-5 и трите са отрицателни...(при стойности до 9 отриц.,11 гранично и над 11 полож....Та след всичко,което изчетох по форумите вече се чудя дали вобще наистина съм имала нещо...Моля ако някой може да даде съвет да пише.Благодаря ви  Simple Smile

# 1
  • в пРикаЗкитЕ
3 изследвания ти дават отрицателно, а 1 положително със съмнения от лекарката да е вярно... защо търсиш под вола теле?! Flutter

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт