Кой на кого и как предложи брак?!

  • 8 666
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Тъй като болшинството от пищещите тук са омъжени/женени...ми хрумна да питам - Кой на кого и как предложи брак?! Peace
Питам кой на кого, защото смятам, че е отживелица само мъжете да предлагат. А как, защото предполагам, че доста от вас си имат своята интересна ситуация, която се надявам да биха споделили. Hug


  bouquet

# 1
  • Мнения: 46 478
При нас решението дойде спонтанно, без конкретно предложение от едната или другата страна, просто лежахме и си говорехме за живота ... и айде да се женим  Rolling Eyes никаква романтика, ама какво да се прави  Crazy

# 2
  • Мнения: 6 472
Ние бяхме по старомодната система, сиреч той ми предложи Grinning
Бяхме на гости в едни приятели и се почерпихме по една чашка силно домашно вино, колкото да ни се позамаят главите. После се прибрахме в къщи да слагаме зелето в бидона и на него ми било станало много мило - едно такова семейно Joy Joy Joy Та тогава ми предложи Whistling Понеже бидона за зеле не беше наш, а на едни приятели, тази година си го откупихме от тях и ще си го пазим като семейна реликва hahaha

# 3
  • на Север
  • Мнения: 503
той на мен, чрез каре публикувано в регионалния ежедневник.
В деня в който излезе карето всичките ми колежки говореха за това, къде били тези романтични мъже, а аз даже не знаех, че става въпрос за мен. Предния ден във вестника излезе на първа страница статия озаглавена "Влюбен откупи солидна рекламна площ за да поиска ръката на своята избранница". Вечерта ми подари годежен пръстен надписан, "Довери ми се". След това във някои други вестнищи излезнаха статии за любовта, която вече рядко се срещала.

# 4
  • Мнения: 5 577
Той на мен.

Пред нашите и техните, на събиране.

# 5
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Никаква романтика при нас. Аз забременях и така...решихме да се оженим. По принцип бяхме говорили за брак, ама забременяването ми ускори хода на събитията.

# 6
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Ами една вечер се прибрах, а той ме чакаше на вратата, като изрично ми каза по никакъв повод да не влизам в кухнята и да не се преобличам. След половин час ме извика там - любимите ми ястия, свещи. Седнахме да хапнем, той падна на колене и ми предложи в стихотворна форма.

До края на вечерята вече изготвихме план график кога и каква ще е свадбата, кога ще си направим бебоците и колко ще са те и нищо не стана по плана освен датата на свадбата.  Laughing

Понеже в кухнята нямахме пердета по това време, а колежката живее отсреща ми подхвърли на другия ден
- вечеря на свещи, а!
- еми, глезят ме  Grinning
но за другото си замълчах, че и родителите ми работеха там, а искахме да им съобщим официално.

# 7
  • Мнения: 8 505
При нас решението дойде спонтанно, без конкретно предложение от едната или другата страна, просто лежахме и си говорехме за живота ... и айде да се женим  Rolling Eyes никаква романтика, ама какво да се прави  Crazy

И при нас така,но с тази разлика,че малката вече беше се родила.

# 8
  • Мнения: 18 542
той на мен, макар че преди това бяхме решили, че ще се женим  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 107
При нас решението дойде спонтанно, без конкретно предложение от едната или другата страна, просто лежахме и си говорехме за живота ... и айде да се женим  Rolling Eyes никаква романтика, ама какво да се прави  Crazy

Същото беше при нас  Laughing

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз на него Party. Естествено  Flutter
Датата я бях избрала по стара сем. традиция  Mr. Green и го притиснах...инак следващия  bowuu

Майка му и баща ми все се чудеха, защо ще се женим, кат' нИ сАм "трудна"? newsm78

# 11
  • Мнения: 1 951
И при нас нямаШе романтика. Дори не ме попита, а ми каzа да си zаминавам zа България да си оправям документите (живеем в чужбина). Ание тъкмо се бяхме върнали от почивка в ВG и той дори си беШе купил черен костИУм от булчински магаzин! ОЩе не съм му простила zа това...

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Той ми предложи брак. На моя рожден ден, в ресторант. Аз вече бях ударил една чаша вино и ми се беше позамаяла главата (толкова ми трябва  Mr. Green) и само седях и се хилех като пача.  hahaha
До ден днешен така си се хиля, много силно излезе това вино.  Joy

# 13
  • Мнения: 2 663
При нас стана като на шега като аз бях в основата-двамата бяхме наработа и пишехме смси и той ми беше неписал как не може без мен и все неща от този род и аз му върнах-еми хайде да се оженим тогава!Като се видяхме си поговорихме на тази тема,без да решаваме нищо конкретно и след месец-два когато разбрахме,че съм бременна(което очаквахме) обсъдихме всичко.
...та аз на него

# 14
  • Мнения: 7 474
  bouquetИ двамата знаехме,че рано или късно ще се оженим, но официалното предложение получих на 14 февруари в много хубав ресторант на свещи.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт