Deca strada6ti ot ka6lica

  • 5 207
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 84
dobra, благоаря за информацията. Никога не бих се сетила, а звучи съвсем резонно.

# 16
  • Мнения: 78
Da,i az nikoga ne sm 4uvala za podobno ne6to.Moyat sin sled antibiotika e po dobre, pak ka6lia ot vreme na vreme, no si li4i 4e se iz4istva, oba4e ot ednata mu strana gardi4kite xarkat da li, 4e ima xra4ki ili ne6to drugo e?

# 17
  • Мнения: 1 572
Da,i az nikoga ne sm 4uvala za podobno ne6to.Moyat sin sled antibiotika e po dobre, pak ka6lia ot vreme na vreme, no si li4i 4e se iz4istva, oba4e ot ednata mu strana gardi4kite xarkat da li, 4e ima xra4ki ili ne6to drugo e?
Ще споделя как е при мен. Аз си имам рефлуксната кашлица, която е постоянна и не се влияе от сезона. Когат обаче бяхме на море се засили неимоверно, а на плажа направо не можех да стоя. Рефлуксната кашлица по никакъв начин не ми пречи да си хващам респираторни заболявания. Тогава се променя и става влажна. Като отшуми респираторното, кашлицата пак става суха, на серии като от автомат. Паузите м/у отделните откашляния се скъсяват, свършва ми дъха, правя голямо вдишване и пак серия.
Т.е. детето може да има едновременно бронхит и рефлукс. Ако след като излекувате бронхита кашлицата пак стане суха се консултирайте с гастроентеролог. Рефлуксната кашлица се влияе от храната. Виж след кои храни детето кашля повече. НА мен общо ми бяха забранили- пържено, пикантно, люто, цитруси, газирано, сокове от кутия както и късното храненне вечер. Аз сама открих дразнене от картофено пюре, ананас понякога и от китайско нали е по-мазничко. Реагирам и на някой партиди банани, на други не.
При мен рефлуксната кашлица се появи с първата бременност и след раждането изчезна. С втората бременност пак се появи, но родих и година по-късно не съм спряла да кашлям. Диагностицирана съм от гастроентеролог.
Шум в гърдичките или храчки не може да има от рефлуксна кашлица, вероятно е от бронхита или друго респираторно.
Дано съм била полезна, и на теб и на Dutkata успех в лечението  Peace

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 00:56 от dobra

# 18
  • Мнения: 1 572
dobra, благоаря за информацията. Никога не бих се сетила, а звучи съвсем резонно.
Е как да се сетиш като дори УНГ и пулмолози не им идва на ума. Аз месеци се влачех без дъх, че и бременна докато случаен лекар от Пирогов ме насочи какво да изследвам. Дано и при твоя син откриете проблема, защото е решим и ще спести много терзания на детето.
На мен ми правиха ехография вътрешни органи и някой кръвни показатели. При дете не знам какво изследват.

# 19
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз бях така като се преместихме да живеем в Бургас - от влажния въздух ли не знам или от смяната на климата но се разболявах ей така от въздуха и все УНГ.
Може би е добре да помислиш за имуностимулант или да давап нещо за подсилване на отганизма когато започне заболяване - аз така давам Умкалор а и знам че на запад е доста разпространен.

# 20
  • Мнения: 78
Ami predi da se razbolee,mu vzex ot tuk vitamini Juniar,i pak se razbolia, a tuk sa skapi vitaminite.V4era byxme na lekar udaljixa mu antibiotika s o6tr 3 dni.za6toto o6te mu xarkat gardi4kite mnogo me e strax, v BG ne mi e boleduval taka ot kakto sme tuk toi ne spry.

Общи условия

Активация на акаунт