Проблеми с бцж ваксината

  • 5 985
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 480
.....А в Европейските страни няма ТБ,защото БЦЖ отдавна не е задьлжителна.И това е факт.Самите "специалисти"признават,че ваксините не дават 100% имунитет.Що ли?

Няма ТБ, защото БЦЖ е изиграла своята роля. Социалните фактори-също. И вариолата изчезна още преди 30г. и ваксината не се прави. Това е съвсем логично.

Ваксините не дават 100% гаранция за имунитет. Но кое дава такава? Билките? Хомеопатията? Китайската медицина? Пълноценното хранене?

Аз още веднъж апелирам към авторката да каже дали иска да пълним темата с такива разправии. Доста се отклонихме от нейния въпрос.

# 16
  • Мнения: 0
Благодаря ви мили мои за оказаното съдействие сега съм по спокойна.А се оказа че вдигаме и температура заради зъбките успех на всички и оше веднъж благодатя Embarassed Heart Eyes

# 17
  • SA
  • Мнения: 3 196
Пьлни глупости.Антитела?Че някога да са изследвани такива след имунизация?Защо тогава ваксинирани се разболяват от болест с/у,която са имунизирани?Антитела се доказват.И от антитела до антитела разлика голямааа...То и болните от СПИН имат антитела,ама умират.Погледнете европейските имун. к-пи.Там БЦЖ е препорьчителна и се използва  тест за това.

elbosi, в защитата на организма срещу туберкулоза роля има клетъчния имунитет, което не е свързано с образуване на антитела. Поради което няма и защо след тази имунизация да се изследват такива.
vl е много права, че имунологията е сложна наука и някак човек, който е прочел няколко статии в научно-популярни списания едва ли може да бъде особено компетентен.

# 18
  • Мнения: 0
Темата беше отворена заради една проста причина моля ви не превръщайте темата в място за спорове и обиди,А причината е прочетете заглавието

# 19
  • Мнения: 0
М /удругото преди год. заради голямо манту на дьщеря ми бяха и изписали Изонид-превантивно.щото може и да има ТБ Shockedа страничните ефекти-ужас
Самите "специалисти"признават,че ваксините не дават 100% имунитет.Що ли?

ЕТо тук има интересни статии по въпроса.
Вреда от ваксините

# 20
  • Варна
  • Мнения: 17 907
М /удругото преди год. заради голямо манту на дьщеря ми бяха и изписали Изонид-превантивно.щото може и да има ТБ Shockedа страничните ефекти-ужас
Самите "специалисти"признават,че ваксините не дават 100% имунитет.Що ли?

ЕТо тук има интересни статии по въпроса.
Вреда от ваксините


Тя elbosi e очевидно добре запозната с тези статии. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт