Паднах по стълбите!

  • 2 259
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Тандори, ако това аще те успокои, паднах по корем в седмия месец на улицата ( стъпих в една дупка пък и бях с висок ток). Скъсах си роклята и бая си ударих и коляното. Свеки си изкара акъла като ме видя на вратата - окървавена и със скъсана рокля. Пък на Теди нищо й нямаше. Laughing


Ами аз се поуспокоих, ама доста се уплаших днеска. Изкарах акъла на мъжа ми и приятелите ни( обади се едната ми приятелка тука по телефона точно като паднах..и тя помислила, че съм сама, че се хукнали с мъжа и да идват у нас , че да ме водят на лекар), направо бяха като платно и тримата ..то да се смея ли, да плача ли Simple Smile
Ама..както каза Дидка..каквото е писано ще стане. Аз няколко дена си мислех , че ме е страх да не падна по стълбите и внимавах още повече, ама имала беля да става.
Както казва една моя приятелка, на който му е писано да се удави няма да го обесят.  Mr. Green  Сега полежавам...и за утре ще се размина с готвенето, ама важно е бебо да е жив и здрав.
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА УСПОКОЕНИЯТА...просто нямате представа колко бях разстроена като постнах тука..и като прочетох всички неща, които сте ми писали...
Да ви се връща доброто, което ми направихте стократно през новата година момичета!  bouquet Heart Eyes Много целувки на всички!!!
Благодаря на Мама Кенга, на Гери Р, на Дидка, Анете1104, Снежи, Краси2, Мариакара, Арвен, Биба, МЛН и на Тея!!! newsm51  на всички вас, които spoko  Дано всичко е наред и Август месец да гушкам   ylinfant

# 16
  • Мнения: 1 493
Мила  Ани , не се тревожи !
Всичко ще бъде наред , само не дърпай дявола за опашката . Вместо да си мислиш как ще паднеш по стълбите , мисли си какво прекрасно бебче ще гушкаш догодина !
Знаеш, че бебето е добре защитено в теб. Дано не си се ударила лошо, за да изкараш весело празниците. По-малко домакинствай тия дни и повечко си почивай !

# 17
  • Мнения: 1 366
Tandoori нали знаеш, че Бог ги пази, защото ние не успяваме. Ти по-скоро му вредиш с това, че плачеш. И аз съм падала като бременна на сред Лъвов мост в София, защото се подхлъзнах на трамвайната линия. Що рев изревах - едва стигнах до телефинните кабинки да се обадя на майка. Тя ми каза това, което аз ти казвам, а днес сина ми е по-висок от мен (16 годишен е) и с доказано завишено IQ (може би ударите действат дори положително  Wink ).
Дебелей си на воля и се радвай на коремчето.  Hug

# 18
  • Мнения: 964
Тандори спокойно,аз паднах по същият начин преди месец,при това доста жестоко падане д.... ми беше синьо-черно после доста време,но ми няма нищо като не си си ударила корема спокойно.

# 19
  • Мнения: 293
Що не внимаваш бе мила? Ако много те боли,а и да не те боли толкова,по-добре е да те види лекаря ти.Поне аз така бих направила.

# 20
  • Мнения: 11 309
Гледам ви доста сте падали.
Аз съм също от лудичките дето им се случваха смешни работи - не знаех че съм бременна с малкия, когато бях легнала по гръб и щерката с всичка сила се тръшна на корема ми. Видях звездички посред бял ден
Една седмица по късно, все още не знаех, че съм бременна, местих един гардероб. После като разбрах,че съм била бременна, щях да припадна от ужас
Сега се радвам на живо и здраво бебе
Ани, гледай си празника, радвай се на бременността си и ще видиш как ще се изтъркули времето до август и ще си гушкаш бебчето!

# 21
  • Мнения: 2 952
Иди  се прегледай и ще се успокоиш.Не  си  струва притеснението и гадаенето , нито пък  риска. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 388
Здравей,
и аз паднах бях в началото на четвъртия месец
казаха ми че няма проблеми то бебчето е изолирано вътре,
само още ме болят краката.
После ходих на лекар и всичко е наред!
Всичко добро да е при теб

Общи условия

Активация на акаунт