Нарекох те Фериха~83~ Да умееш да обичаш значи да умееш всичко.

  • 19 747
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Ако не греша, Диди снощи го беше написала, че Фери все едно е Ламя. И аз я асоцийрам с нея. И видимо, и по скромност. По същият начин и Ламето беше облечена в бяло и беше с пусната коса преди първият път, но за жалост тя не сънуваше, а си беше факт и беше много нежна сцена, без нищо насилствено.

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 09:12 от Neidjal

# 31
  • Мнения: 21 201
Аз гласувах с опцията-не мога да преценя, защото наистина не мога.
От една страна, като гледам циничният вид на Фери и си казвам-това не може да е истина, сигурно е сън, но в следващият момент, като видя погледа на Емир и започвам да се разколебавам от предположението си. За първи път съм толкова объркана гледайки трейлър на АФК. Cry

# 32
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Ако не греша, Диди снощи го беше написала, че Фери все едно е Ламя. И аз я асоцийрам с нея. И видимо, и по скромност. По същият начин и Ламето беше облечена в бяло и беше с пусната коса преди първият път, но за жалост тя не сънуваше, а си беше факт и беше много нежна сцена, без нищо насилствено.
Наде, защо мислиш че е насилсвено това с Фери. на мен ми е трудно да преценя, ама мисля. че няма да е насилсвено. що се отнася до вида на Ф - според мен тя иска да изглежда предизвикателно, но милата не знае какво е това

# 33
  • Мнения: 21 201
И друго си мисля. Ако се укаже, че не е сън а реалност не мисля, че Емир би и казал нещо с, което да я отпрати, или да се въздържи. Да, предният път в 23 епизод се спря усещайки притеснението й, но обстоятелствата бяха други тогава.
За да се стигне, ако въобще е истина разбира се до такова крайно решение на Фериха да му се отдаде, значи много грозни и непочтени думи Емир е казал на Фери и я е провокирал за да действа така безрасъдно. Изричайки грозни думи по нейн адрес, значи той наистина мисли по този начин и няма да се въздържи или да я отпрати. Да не забравяме какво каза на Корай-Фериха никога не е била поредната в живота ми, но аз съм пореден за нея. Значи той малко или много още преди да види снимката си мислеше, че е била с Левент, а сега, като видя и снимката  съвсем, ще се затвърдят думите му изречени към Корай.
Сценаристите окалпазаняват образът му. Възможно ли е умно момче да е толкова наивно и податливо на чуждото мнение. Не разбра ли, че Фери усети вкуса на първата целувква с него. Нима е възможно толкова скромно момиче, да бъде вулгарна. Недвоумявам този сценаристки похват. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 21 201
Ако не греша, Диди снощи го беше написала, че Фери все едно е Ламя. И аз я асоцийрам с нея. И видимо, и по скромност. По същият начин и Ламето беше облечена в бяло и беше с пусната коса преди първият път, но за жалост тя не сънуваше, а си беше факт и беше много нежна сцена, без нищо насилствено.
Наде, защо мислиш че е насилсвено това с Фери. на мен ми е трудно да преценя, ама мисля. че няма да е насилсвено. що се отнася до вида на Ф - според мен тя иска да изглежда предизвикателно, но милата не знае какво е това
Мисля, че тя не желае да се случват така нещата, не и по този начин. Самият факт, че сваля обеците от майка си е показателен.

# 35
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
И друго си мисля. Ако се укаже, че не е сън а реалност не мисля, че Емир би и казал нещо с, което да я отпрати, или да се въздържи. Да, предният път в 23 епизод се спря усещайки притеснението й, но обстоятелствата бяха други тогава.
За да се стигне, ако въобще е истина разбира се до такова крайно решение на Фериха да му се отдаде, значи много грозни и непочтени думи Емир е казал на Фери и я е провокирал за да действа така безрасъдно. Изричайки грозни думи по нейн адрес, значи той наистина мисли по този начин и няма да се въздържи или да я отпрати. Да не забравяме какво каза на Корай-Фериха никога не е била поредната в живота ми, но аз съм пореден за нея. Значи той малко или много още преди да види снимката си мислеше, че е била с Левент, а сега, като видя и снимката  съвсем, ще се затвърдят думите му изречени към Корай.
Сценаристите окалпазаняват образът му. Възможно ли е умно момче да е толкова наивно и податливо на чуждото мнение. Не разбра ли, че Фери усети вкуса на първата целувква с нега. Нима е възможно толкова скромно момиче, да бъде вулгарна. Недвоумявам този сценаристки похват. Rolling Eyes

Кога го е казал това  newsm78

# 36
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
И друго си мисля. Ако се укаже, че не е сън а реалност не мисля, че Емир би и казал нещо с, което да я отпрати, или да се въздържи. Да, предният път в 23 епизод се спря усещайки притеснението й, но обстоятелствата бяха други тогава.
За да се стигне, ако въобще е истина разбира се до такова крайно решение на Фериха да му се отдаде, значи много грозни и непочтени думи Емир е казал на Фери и я е провокирал за да действа така безрасъдно. Изричайки грозни думи по нейн адрес, значи той наистина мисли по този начин и няма да се въздържи или да я отпрати. Да не забравяме какво каза на Корай-Фериха никога не е била поредната в живота ми, но аз съм пореден за нея. Значи той малко или много още преди да види снимката си мислеше, че е била с Левент, а сега, като видя и снимката  съвсем, ще се затвърдят думите му изречени към Корай.
Сценаристите окалпазаняват образът му. Възможно ли е умно момче да е толкова наивно и податливо на чуждото мнение. Не разбра ли, че Фери усети вкуса на първата целувква с нега. Нима е възможно толкова скромно момиче, да бъде вулгарна. Недвоумявам този сценаристки похват. Rolling Eyes

м даааааа така е. да идва петък, че искам да знам ко е се случва!

# 37
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Другото , което ми е мн чудно е защо мислите , че Фериха има вулгарен  Shocked вид.
Нищо такова не виждам в нея- едно червило не прави вида и вулгарен Naughty

# 38
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

# 39
  • Мнения: 21 201
И друго си мисля. Ако се укаже, че не е сън а реалност не мисля, че Емир би и казал нещо с, което да я отпрати, или да се въздържи. Да, предният път в 23 епизод се спря усещайки притеснението й, но обстоятелствата бяха други тогава.
За да се стигне, ако въобще е истина разбира се до такова крайно решение на Фериха да му се отдаде, значи много грозни и непочтени думи Емир е казал на Фери и я е провокирал за да действа така безрасъдно. Изричайки грозни думи по нейн адрес, значи той наистина мисли по този начин и няма да се въздържи или да я отпрати. Да не забравяме какво каза на Корай-Фериха никога не е била поредната в живота ми, но аз съм пореден за нея. Значи той малко или много още преди да види снимката си мислеше, че е била с Левент, а сега, като видя и снимката  съвсем, ще се затвърдят думите му изречени към Корай.
Сценаристите окалпазаняват образът му. Възможно ли е умно момче да е толкова наивно и податливо на чуждото мнение. Не разбра ли, че Фери усети вкуса на първата целувква с нега. Нима е възможно толкова скромно момиче, да бъде вулгарна. Недвоумявам този сценаристки похват. Rolling Eyes

Кога го е казал това  newsm78

В трета част, когато ги даваха паралелно. Тя разговаряше с Гюлсум, а той с Корай.

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 09:53 от Neidjal

# 40
  • Мнения: 21 201
Другото , което ми е мн чудно е защо мислите , че Фериха има вулгарен  Shocked вид.
Нищо такова не виждам в нея- едно червило не прави вида и вулгарен Naughty

Ами просто на мен видът й не ми харесва. Това не е нейният типичен вид.

# 41
  • Мнения: 21 201
И друго си мисля. Ако е сън, защо точно такъв е сънят й? newsm78

# 42
  • Мнения: 180
здравейте Simple Smile

# 43
  • Мнения: 21 201
Здрасти, сестричке. hug

# 44
  • Мнения: 2 449
 Добро утро,ако може да се нарече така след една безсънна нощ след като в 21,20-30 ч видях по ТВ-то фрагмана smile3556 smile3556 smile3556
    Прочетох какво сте изписали и мнението ми се покрива с мислите споделени от вас:Вера,Тинчето,Надя и  много  др. извинете ме,че не ви цитирам всички  Praynig
   Благодаря за новата тема
    

Общи условия

Активация на акаунт