има ли някой впе4атления от д-р Мишел Шоайб

  • 24 759
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Д-р Мишел ми беше лекуващ лекар в Шейново, където лежах за задържане 1 месец Впечетленията ми от него не са съвсем блестящи
Гледа ме на ехограф и после ми вика, че забравил за какво точно ме гледал(защото имах частично отлепване на плацентата) Добре,че имаше друга една докторка там, та той се консултира с нея и аз чак тогава му повярвах, че всичко е наред Иначе не се е държал грубо с мен или с някое друго момиче Спомням си, че веднъж завеждащия на патологична бременност Велев му се кара, че не можел да направи като хората описание на  резултатите от ехографията Общо взето мисля, че не е добър професионалист

# 16
  • Мнения: 1 427
Въобще не се занимавай с него!!!Аз раждах в Шейново,бях чувала за него само лоши неща и това което видях наистина не ме очарова!Той лично не ме е преглеждал,и Слава Богу,размина ми се и да присъства на раждането.Само искам да ти разкажа как една вечер в моята стая аз и останалите моми4ета се молехме да не запо4нем да раждаме-въпросния  "доктор" беше на смяна и беше старшно пиян!Едвам се държеше на краката си!Няма да  ви казвам какви викове и псувни се чуваха по коридорите от устата на въпросния.

# 17
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте! Laughing Аз родих при Мишел преди почти 6 месеца.Може би имах късмет,но при мен раждането мина добре като изключим кръвоизлива който получих след това.Попаднах случайно на Мишел явно беше на смяна в Шейново. Отнесе се много добре с мен,само дето пропусна да ми сложи упойката за която се бяхме разбрали  #2gunfireНаложи се доста да му се помоля да ми сложи нещо точно преди да родя Иначе раждането мина добре. На другия ден на няколко пъти се качва при мен в стаята да ме пита как съм(може би прояви загриженост защото мъжа ми му беше дал 200лв след раждането за благодарност, не знам Money).Няколко месеца след като родих отидох при него на профилактичен преглед и ми направи впечатление че за всичко се съветваше с другите лекари които бяха там. Честно казано не мога да дам категорично мнение тъй като раждането мина добре но отзивите които чух за него след това не бяха много добри.  Thinking

# 18
  • по света
  • Мнения: 1 587
Имам и то са толкова ло6и ,4е направо не ми се иска да влизам в поробности,просто надале4 от него

# 19
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Имам странични (слава богу) наблюдения за този "лекар". Пусни на търсачка името и ще намериш доста неща. Като цяло битува мнението, че не е добър специалист, споделено и от мен. По-добре се насочи към някой друг.

# 20
Mili mam4eta, proveriavam pisaniata vi za d-r Mishel, zashtoto sam negova pazientka. Vijdam, 4e v tozi forum malko ot mamite go poznavat. Ne e siriez, a livanez. Ima ogromna razlika mejdu arabite i arabskite lekari.
Livan e arabska darjava s goliam prozent hristiansko naselenie i mnogo dobri kliniki i bolnizi. Nivoto na lekarite v Livan e mnogo visoko, kakto i zaplashtaneto im.
Kazvam go, zashtoto mi se naloji da si pravia izsledvania predi edin mesez v Bolniza v Beyrut.

С извинение, ама като чуя доктор сириец в България, малко ме притеснява. Като знам как си вземат чужденците изпитите в България.......$$$$$$$$.

# 21
  • Мнения: 46 492
Благодаря за разяснението, беше много важно и си заслужаваше да върнеш тема от преди половин година #Crazy

# 22
  • Мнения: 5 228
О, докторе, отдавна не беше писал във форума. Welcome back, както се казва.

# 23
  • Мнения: 35 951
d-r Mishel ... malko ot mamite go poznavat. Ne e siriez, a livanez.


шъ мъ прощааш, ама си го преместих от единия в другия /крачол, ако се чудиш/

# 24
  • Мнения: 3 146
Абе Мишел, я се стегни и малко научи медицина , ако искаш да изкарваш пари. .Много  си прозрачен и смешен. Престани да се правиш на разни раждали жени - ужасно си писнал на всички и този форум не е мястото , където можеш да си правиш реклама.Аман вече, през 3 месеца и нова атака. Не ставаш и жените го знаят.

# 25
  • Мнения: 5 647
Mili mam4eta, proveriavam pisaniata vi za d-r Mishel, zashtoto sam negova pazientka. Vijdam, 4e v tozi forum malko ot mamite go poznavat. Ne e siriez, a livanez. Ima ogromna razlika mejdu arabite i arabskite lekari.
Livan e arabska darjava s goliam prozent hristiansko naselenie i mnogo dobri kliniki i bolnizi. Nivoto na lekarite v Livan e mnogo visoko, kakto i zaplashtaneto im.
Kazvam go, zashtoto mi se naloji da si pravia izsledvania predi edin mesez v Bolniza v Beyrut.

И защо като си негова пациентка ти се наложи да правиш изследвания в Бейрут??? newsm78 Ти кого защитаваш него или ливанските доктори??? Или самата си противоречиш..

О, забравих. Добре дошъл доктор Мишел. Бяхме те забравили  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 849
Бягай през девет планини в десета ,много лоши неща съм чувала за него .

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
аз нещо не съм разбрала
кой накрая се оказа д-р Мишел?

# 28
  • Мнения: 5 228
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.
Аз не съм МИшел  Peace Но моята снаха ражда при него и е много доволна. ТО май всичко си зависи от късмета, и то не само при него, а на всякъде.

Общи условия

Активация на акаунт