PhytoCode - 2

  • 67 399
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 203
Мдам, май сме се събрали групичка недоволни пловдивчанки Wink, далеч съм от хейтване, обаче. Във въпросната дрогерия имам наблюдение на 2 продавачки, и двете еднакво недолюбващи клиенти. Последният път едната даже се развика на сина ми, 3г., че ходи по 'рампата' отпред Whistling. Кофти, че точно тук е това, което търся, как от 20-25 аптеки, в които влизам, са супер любезни...
ФДА, благодаря, май така ще е най-добре, какво е нужно да оставя на лични, само адрес ли? С куриер ли процедирате?
Един въпрос- как точно стана така, че се ориентирахте към тази дрогерия? Аз днес споделих с една фармацевтка за Фитокод, заинтересува се, влезе в сайта ви. Просто хората не са запознати с продуктите ви, мисля, че рекламата в случая е приоритетна, но  'рекламата', в тази дрогерия не ви прави услуга Confused
Благодаря и на всички момичета, които споделят опит и мнение  bouquet

# 736
  • Мнения: 113
Аз лично намерих дрогерията. Говорих с дамата, тя със собственичката и така...Много пъти съм споделяла с момичетата от темата, че ни е изключително трудно да намираме места, където да продаваме продуктите си(особено в Пловдив). Това е така, не защото ние не полагаме усилия, а защото не ни искат в аптеките  - не се познават продуктите, нямат реклама, скъпи са, няма място по рафтовете, имат по-хубави продукти и т.н. В една аптека на бул. България собственика, дори не пожела да ги види и да чуе какво му предлагам.... ...И тъй като ние не можем да променим другите,  променяме себе си. Насочихме всичките си усилия към износ. Имаме вече успешни продажби в Италия, Испания, Англия, Франция, направихме сертификация за Русия и Виетнам и започваме и там.
Моля прати ми на лични адрес и тел и чакай........ще дойдат тестерите Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 1 203
FDA,  Hug, съжалявам, съжалявам за ограничеността и изкривеното мислене на доста наши сънародници, на мен, която работя в сферата на услугите, също ми е безкрайно неприятно от предубедеността и тесногръдието, с които се сблъсквам ooooh!.
По темата- радвам се, че ще мога да тествам продуктите ви, тъй като досега не съм успяла да намеря 'моите'. В момента съм на френска вълнА-  
https://www.google.bg/search?q=roc+multi+correxion&tbm=isch& … D1346%3B434%3B499
, е няма такова опъване, зачервяване, бонус лъщене от отразяващата светлината съставка. Но и аз трябваше да имам едно наум като видях 5 в 1- и френско да е, пак е туу мач, както се казва Sunglasses. Минала съм през Виши, Лумен, Лирак, Биодерма, Галеник/с арган, допадна ми с богата си текстура, бързопопиваща/, няма да изброявам мас брандовете. Не ми понася миризмата на роза, обаче. Ако е само загатната, ок, но ако е базовата, няма да се спогодим.
Дали магазин Дора все още съществува? По Железарска минавам, но не съм мяркала магазина newsm78
Пращам адрес и тел. на лични  bouquet

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
FDA  bouquet Hug, днес получих тестерите за които Ви бях помолила, много благодаря Heart Eyes. Ще тествам продуктите и ще напиша отзиви. Надявам се да ми допаднат, и да премина на чиста козметика, поне на лицето Simple Smile.
Чудесни сте, още веднъж благодаря  bouquet.

# 739
  • Мнения: 1 222
Мдам, май сме се събрали групичка недоволни пловдивчанки Wink, далеч съм от хейтване, обаче. Във въпросната дрогерия имам наблюдение на 2 продавачки, и двете еднакво недолюбващи клиенти. Последният път едната даже се развика на сина ми, 3г., че ходи по 'рампата' отпред Whistling. Кофти, че точно тук е това, което търся, как от 20-25 аптеки, в които влизам, са супер любезни...
ФДА, благодаря, май така ще е най-добре, какво е нужно да оставя на лични, само адрес ли? С куриер ли процедирате?
Един въпрос- как точно стана така, че се ориентирахте към тази дрогерия? Аз днес споделих с една фармацевтка за Фитокод, заинтересува се, влезе в сайта ви. Просто хората не са запознати с продуктите ви, мисля, че рекламата в случая е приоритетна, но  'рекламата', в тази дрогерия не ви прави услуга Confused
Благодаря и на всички момичета, които споделят опит и мнение  bouquet
Не е така, има един пловдивски синдром, на недоволните хора. Мога да кажа, че най-гнусните шофьори са в този град. Хората са стресирани и комплексирани и си го изкрават на другите, които им се мернат пред пътя (не само в автомобил).
За козметиката:
първо - няма ама никакъв роден макретинг, хората от Фитокод се мъчат като прасе с тиква да прокарват европейски идеи, а дано!
второ - в България сме оперирани от патроитизъм и пълни като чушки с кайма и ориз с нихилизъм; как да се докажат от Фитокод?
трето - Фитокод се пъне и мъчи да докаже, че може, аждеба, българска фирма да инвестира в качествен състав, всички други - в омайване (ако го има въобще), само да е евтинджос, и да се продава... това не остава ненаказано!
четвърто - такива кифли,като тези в тази дрогерия, е редно да се редят на опашки за помощи;
пето - в България качествени хора няма. НЯ-МА! И като ги има, гледаме да им (нецензурен изран).
Та така за това магазинченце, FDA,  обирайте си крушите оттам, могат и вас да ви "оправят", надали ви правят оборот. Виждаш, че ви "разхубавяват" екстра!
Възмутен съм! #2gunfire

# 740
  • Мнения: 1 203
CI, за много неща си прав... отдавна те чета, както подозирам и доста от хората в този форум Wink
Не знам дали е повод за гордост, но аз не съм от Пловдив, живея тук Laughing
Както и да е, важното е, че тук всички сме ЗА каузата Фитокод, даваме съвети, помагаме си, поздравяваме се Hug
Аз вчера получих смс, че ще ме посетят с подаръчета от ФДА и съм мн хепи Hug
Веднага щом почна да тествам, ще споделя.
Знам, че темата е за продуктите на Фитокод и НЕ правя реклама, но единствените бг продукти, от които съм оставала доволна, са
Скрит текст:
Пириндрийм на БодиД/егати и името ooooh!/

# 741
  • Мнения: 1 222
CI, за много неща си прав... отдавна те чета, както подозирам и доста от хората в този форум Wink
Не знам дали е повод за гордост, но аз не съм от Пловдив, живея тук Laughing
Както и да е, важното е, че тук всички сме ЗА каузата Фитокод, даваме съвети, помагаме си, поздравяваме се Hug
Аз вчера получих смс, че ще ме посетят с подаръчета от ФДА и съм мн хепи Hug
Веднага щом почна да тествам, ще споделя.
Знам, че темата е за продуктите на Фитокод и НЕ правя реклама, но единствените бг продукти, от които съм оставала доволна, са
Скрит текст:
Пириндрийм на БодиД/егати и името ooooh!/

То стана извън темата, ама ме боли като гледам как пешеходците в Пловдив тичат като дивеч, пресичайки пътното платно...
Иначе БодиД е много подобна фирма на Фитокод, малка фамилна.

# 742
  • Мнения: 418
Като пешеходка от Пловдив, която е достатъчно повредена да не търчи като дивеч по платното, а да си чака овчедушно зеленото човече на светофара, съвместявайки и лоялност към козметиката на Фитокод от момента на появата й на пазара през август 2010г, в качеството си на постна чушка, най-искрено се надявам, че фирмата няма да си обере крушите от дрогерия Анджело. Вярно е, че продавачките не са консултанти, поне що се отнася до козметиката на Фитокод, но аз знам точно какво ще купя и защо, а те са достатъчно любезни да ме осведомят, кога ще има ново зареждане, ако нещо е свършено. При всички положения ми е много по-удобно да отскоча в обедната почивка за един шампоан или един крем, отколкото да се разправям с пощата.

П.П. Смятам да пусна нова тема. Ако някой има нещо против, има 30мин за реакция. Sunglasses

# 743
  • Мнения: 35 960
давай, има нужда от нова тема

# 744

Общи условия

Активация на акаунт