има ли някой впе4атления от д-р Мишел Шоайб

  • 24 743
  • 54
  •   1
Отговори
Зрдавейте бьдещи мами,и мен като Вас ме вьлнуват не един вапрос, но основня за сега е дали някоя има впе4атления от д-р Мишел Шоайб (практикува вьв 25 поликлиника и в "Шейново").Много ще ми помогнете ако ги споделите с мен.

# 1
  • Мнения: 1 497
Тази тема не е за клюкарника, но съм чела някъде за този лекар и съм запомнила поради особеното му име- бягай надалеч!

# 2
  • Мнения: 1 517
и аз това помня-да бягаш далеч от него
търсих но не можах да намеря нищо  Confused

# 3
  • Мнения: 3 777
А моята лична лекарка как се опитва да ми го пробута този д-р Мишел, ама аз не е не.
Аз в Шейново изобщо не мисля да раждам, и ми писна вече всеки път когато отида да ми обяснява колко е добър...как щял да стои при мен по време на раждането и т.н.
 Imp  Imp  Imp

# 4
  • Мнения: 1 809
Разгледай ако искаш тая тема за Шейново:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=5536&highlight=%D8%E5%E9%ED%EE%E2%EE

# 5
много ви благодаря. аз съм доволна от него не знам защо във форума има такъв негативизъм. може би е строго индивдуално....  интересуваше ме колко струва при него раждането защото досега така и не ми е отговорил.........

# 6
  • Мнения: 8 769
Цитат на: MMargo
много ви благодаря. аз съм доволна от него не знам защо във форума има такъв негативизъм. може би е строго индивдуално....  интересуваше ме колко струва при него раждането защото досега така и не ми е отговорил.........

Ами явно ти е приготвил хубава изненадка за накрая... Sunglasses

# 7
Заинтригувахте ме-той син на сириец и българка ли е? Май, познавам леля му.....Къде да намеря повече отзиви за него- гледах в темата, ама май нищо не видях.......

 Забравих да се логна- Калинка

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Когато родих имаше едно момиче, което си беше платило при него. Каква изненада само беше като разбра, че шевовете не са хванали. Акушерките казаха, че е шита ужасно. Горкото момиче. Направо се побърка от притеснения.
Друг случай с въпросния лекар:моя много близка приятелка влиза да ражда, ама със слаба родова дейност, а пък силни контракции. Той е бил на смяна, но вместо да и сложи на системи и да си върши работата за която болницата му плаща, той започва да я изнудва да му даде 300лв, за да и реши проблема. Imp  Милата в такава безисходица е била, че се е съгласила. Neutral Face
А точно на Нова Година (мен още не бяха ме изписали) едно момиче започна да ражда, а той и се развика да не го занимава, защото искал да си изкара купона Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Питам ви може ли човек с такъв морал, да бъде добър лекар Confused:

# 9
  • София
  • Мнения: 786
Лежах за задържане в Шейново и случайно попаднах на скандал между Богословова и Мишел, та тя му викаше че оставил някаква жена да ражда само с акушерките и не се появил да я зашие, пък тя много кървяла и т.н.
Така че бягай от него!!!

# 10
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Никой не ми каза дали е за същата личност, която аз мисля Cry
  Но ако е същият се сещам как като беше студент повече наблягал на правенето на любов в храстите /без майтап- точно там!/ , отколкото на ученето. И ако наистина е роднината на тези, които познавам- те са от медицинското съсловие, та сигурно и за изпитите са помогнали.

   Някой знае ли повече за него?

# 11
  • Мнения: 2 258
Zdraveite ,mili mami!S vyprosniia doktor Mishel se sblyskah v Sheinovo,kogato lejah 1 mesec za zadyrjane tam.Nakratko-pri poredniia mi kryvoizliv/obilen/,pri koito az veche reshih ,che gubia bebeto si ,momicheto koeto beshe s men v staia otide da potyrsi doktor,zashtoto akusherkata/za syjalenie ne pomnia imeto i/zabravi da doide da mi bie Papaverin.Mishel doide,kaza che shte doide sled 10 minuti da me zvali na videozon,za da vidi dali vsichko e nared s bebeto i az si zachakah....Chakah,chakah,.....taka do sutrinta.Na vtoriia chas sled negovoto obeshtanie momicheto ot staiata pak otide da go tyrsi i go otkri v koridora na lafche s edna rodilka....Sled tova pri pregleda na sledvashtiia den,kogato az dobrovolno reshih da se mahna ottam,toi konstatira che imalo nedorazvit bliznak i tova vijdal....e...po-kysno se okaza drugo neshto.....Spodeliam tova ne da vi plasha,a da vi predpazia...

# 12
  • Мнения: 419
Писала съм и преди за д-р Мишел, но пак да си кажа. Ходих при него в 25 Поликлиника. Някъде към 5-тия месец вече разбрах, че ме лъже и ми съобщава диагнози, които са измислени, може би за да си вдигне цената.Е, продължих да ходя там до 7-мия месец заради консултацията и заради това, че ми е близо.
 Обяви ми баснословна цена за раждането. Вдигна ми невероятен скандал, че се консултирам и с други лекари. Моя приятелка направи спонтанен аборт в 5-тия месец, поради немарливост от негова страна. С кървене и болки я оставил да  чака в кафенето на Шейново, за да уреди нещата за приемане и я забравил там 3 часа
Мисля, че няма нужда от повече писане по темата

# 13
Здравейте аз преди 8 месеца родих в Шейново, като ме изражда д-р Мишел. Той ми проследи цялата бременност и аз съм много доволна от него. И на биохимичен скрийн ме праща и на всички необходими изследвания. Пари за мерене на кръвно не съм давала. На последната консултация д-р Мишел видя че имам 4,5 см разкритие 1 седмица преди термина ми и ми каза ако до 20 00ч. нямам проблеми, защото и водите ми не бяха изтекли да отида в Шейново. В 20 00ч. бях тамл В 23 00ч ме вкараха в предродилна Д-ра ми спука околоплодния мехур и ми изтекоха водите. До тогава не съм имала никакви болки и контракции. Тогава съвсем нормално започнаха. В 23 55ч ме вкараха в родилна зала. В 24 15 мин аз родих малкото си момченце без никакви упойки и проблеми за което съм много благодарна на д-р Мишел и екипа му. За мен той е най добрият.Пожелавам на всички бъдещи майки толкова бързо и лесно раждане без упойки и много здраво бебче.

# 14
Привет на всички, аз съм в четвъртия месец и от самото начало съм при д-р Мишел в 25 поликлиника много съм доволна засега от него.
 Снахами роди преди 3 години в Окръжна болница момченце което е с страшно много проблеми като Децка церебрална парализа и епилепсия която настъпи в следствие на ДЦП. Та разговариаласъм със страшно много д-р и съм чела и продължавам да чета и всичките са на едно мнение грешка на акушер - генеколога който е израждал.На всичкото на отгоре и изостава  умствено от всичките тези болести. Та мили дами всяко едно раждане е божа работа . Грешки на доктори колкото искате.
Все пак да се върна на въпроса за Д-р Мишел за първи път в този форум чета и чувам лоши неща за него . Една моя приятелка миналата година роди при него и той и следи бременоста през цялото време . Тя е страшно доволна от неговия, екип  и не е дала един лев за раждането. Всичко което ми е разказвала за него е вярно . Той се държи със мен по същият начин както с нея. Прави  ми  всички изследвания като генетични и други за които е  дълго и широко е за разказване. Но мили дами чете повече за изследванията и процедурите които се правят на бремените жени , защото милицината непрекъснато напредва и вече е възможно да се хване всичко на време. Лекарски грешки моного и съм сигурна, че няма лекар които да не греши. Такаче при когото и да отидете няма гаранция за нищо. Няма най- добрият доктор, убедена съм в това  защото през тези три години през които се борим със зъби и нокти за моя племеник го разбрах. Това което преживях мекара непрекъснато да се страхувам за моито бебче, да неби да му се случи и на него. Каквото ние писано това ще се случи, пожелавам на всички успех. Господ да е със вас и вашите бебчета.   

# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Д-р Мишел ми беше лекуващ лекар в Шейново, където лежах за задържане 1 месец Впечетленията ми от него не са съвсем блестящи
Гледа ме на ехограф и после ми вика, че забравил за какво точно ме гледал(защото имах частично отлепване на плацентата) Добре,че имаше друга една докторка там, та той се консултира с нея и аз чак тогава му повярвах, че всичко е наред Иначе не се е държал грубо с мен или с някое друго момиче Спомням си, че веднъж завеждащия на патологична бременност Велев му се кара, че не можел да направи като хората описание на  резултатите от ехографията Общо взето мисля, че не е добър професионалист

# 16
  • Мнения: 1 427
Въобще не се занимавай с него!!!Аз раждах в Шейново,бях чувала за него само лоши неща и това което видях наистина не ме очарова!Той лично не ме е преглеждал,и Слава Богу,размина ми се и да присъства на раждането.Само искам да ти разкажа как една вечер в моята стая аз и останалите моми4ета се молехме да не запо4нем да раждаме-въпросния  "доктор" беше на смяна и беше старшно пиян!Едвам се държеше на краката си!Няма да  ви казвам какви викове и псувни се чуваха по коридорите от устата на въпросния.

# 17
  • София
  • Мнения: 166
Здравейте! Laughing Аз родих при Мишел преди почти 6 месеца.Може би имах късмет,но при мен раждането мина добре като изключим кръвоизлива който получих след това.Попаднах случайно на Мишел явно беше на смяна в Шейново. Отнесе се много добре с мен,само дето пропусна да ми сложи упойката за която се бяхме разбрали  #2gunfireНаложи се доста да му се помоля да ми сложи нещо точно преди да родя Иначе раждането мина добре. На другия ден на няколко пъти се качва при мен в стаята да ме пита как съм(може би прояви загриженост защото мъжа ми му беше дал 200лв след раждането за благодарност, не знам Money).Няколко месеца след като родих отидох при него на профилактичен преглед и ми направи впечатление че за всичко се съветваше с другите лекари които бяха там. Честно казано не мога да дам категорично мнение тъй като раждането мина добре но отзивите които чух за него след това не бяха много добри.  Thinking

# 18
  • по света
  • Мнения: 1 587
Имам и то са толкова ло6и ,4е направо не ми се иска да влизам в поробности,просто надале4 от него

# 19
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Имам странични (слава богу) наблюдения за този "лекар". Пусни на търсачка името и ще намериш доста неща. Като цяло битува мнението, че не е добър специалист, споделено и от мен. По-добре се насочи към някой друг.

# 20
Mili mam4eta, proveriavam pisaniata vi za d-r Mishel, zashtoto sam negova pazientka. Vijdam, 4e v tozi forum malko ot mamite go poznavat. Ne e siriez, a livanez. Ima ogromna razlika mejdu arabite i arabskite lekari.
Livan e arabska darjava s goliam prozent hristiansko naselenie i mnogo dobri kliniki i bolnizi. Nivoto na lekarite v Livan e mnogo visoko, kakto i zaplashtaneto im.
Kazvam go, zashtoto mi se naloji da si pravia izsledvania predi edin mesez v Bolniza v Beyrut.

С извинение, ама като чуя доктор сириец в България, малко ме притеснява. Като знам как си вземат чужденците изпитите в България.......$$$$$$$$.

# 21
  • Мнения: 46 477
Благодаря за разяснението, беше много важно и си заслужаваше да върнеш тема от преди половин година #Crazy

# 22
  • Мнения: 5 228
О, докторе, отдавна не беше писал във форума. Welcome back, както се казва.

# 23
  • Мнения: 35 947
d-r Mishel ... malko ot mamite go poznavat. Ne e siriez, a livanez.


шъ мъ прощааш, ама си го преместих от единия в другия /крачол, ако се чудиш/

# 24
  • Мнения: 3 146
Абе Мишел, я се стегни и малко научи медицина , ако искаш да изкарваш пари. .Много  си прозрачен и смешен. Престани да се правиш на разни раждали жени - ужасно си писнал на всички и този форум не е мястото , където можеш да си правиш реклама.Аман вече, през 3 месеца и нова атака. Не ставаш и жените го знаят.

# 25
  • Мнения: 5 647
Mili mam4eta, proveriavam pisaniata vi za d-r Mishel, zashtoto sam negova pazientka. Vijdam, 4e v tozi forum malko ot mamite go poznavat. Ne e siriez, a livanez. Ima ogromna razlika mejdu arabite i arabskite lekari.
Livan e arabska darjava s goliam prozent hristiansko naselenie i mnogo dobri kliniki i bolnizi. Nivoto na lekarite v Livan e mnogo visoko, kakto i zaplashtaneto im.
Kazvam go, zashtoto mi se naloji da si pravia izsledvania predi edin mesez v Bolniza v Beyrut.

И защо като си негова пациентка ти се наложи да правиш изследвания в Бейрут??? newsm78 Ти кого защитаваш него или ливанските доктори??? Или самата си противоречиш..

О, забравих. Добре дошъл доктор Мишел. Бяхме те забравили  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 849
Бягай през девет планини в десета ,много лоши неща съм чувала за него .

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
аз нещо не съм разбрала
кой накрая се оказа д-р Мишел?

# 28
  • Мнения: 5 228
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.
Аз не съм МИшел  Peace Но моята снаха ражда при него и е много доволна. ТО май всичко си зависи от късмета, и то не само при него, а на всякъде.

# 30
]
Заинтригувахте ме-той син на сириец и българка ли е? Май, познавам леля му.....Къде да намеря повече отзиви за него- гледах в темата, ама май нищо не видях.......

 Въпросния Мишел не го познавам и не желая да го познавам.0баче принципно-какво прави той в България и защо заема мястото на някой български гинеколог в една реномирана софийска болница? В същото време някой наш гинеколог слугува на арабите в Либия ,защото за него работа в България няма. Затова предлагам всички да бойкотираме въпросния Мишел, а след това да го разменим с либийците срещу наш гинеколог.Смятам че така е справедливо.

# 31
  • Мнения: 3 146
]
Заинтригувахте ме-той син на сириец и българка ли е? Май, познавам леля му.....Къде да намеря повече отзиви за него- гледах в темата, ама май нищо не видях.......

 Въпросния Мишел не го познавам и не желая да го познавам.0баче принципно-какво прави той в България и защо заема мястото на някой български гинеколог в една реномирана софийска болница? В същото време някой наш гинеколог слугува на арабите в Либия ,защото за него работа в България няма. Затова предлагам всички да бойкотираме въпросния Мишел, а след това да го разменим с либийците срещу наш гинеколог.Смятам че така е справедливо.

Не се бой - той е бойкотиран отдавна и повсеместно. Личи си по периодичните му включвания тук и по нервата, която го тресе. Сигурно не е лесно да гледаш как хората около теб правят луди пари, пък теб никой не те поглежда, щото не ставаш и ти се е разнесла лошата слава. Mr. Green

# 32

 
Не се бой - той е бойкотиран отдавна и повсеместно. Личи си по периодичните му включвания тук и по нервата, която го тресе. Сигурно не е лесно да гледаш как хората около теб правят луди пари, пък теб никой не те поглежда, щото не ставаш и ти се е разнесла лошата слава.                      #2gunfire   Подкрепям с две ръце

# 33
  • Мнения: 2 171
Здравейте!
Заинтригува ме заглавието на темата, тъй като д-р Мишел проследи бременността ми и също така родих при него. Беше ми интересно да прочета мнението на други момичета за него и честно да ви кажа малко се изненадах. Ще споделя какво мисля за него с предварителната уговорка, че ще се опитам да бъда максимално обективна. Та значи д-р Мишел е ливанец и смятам че е завършил доста отдавна образованието си, съдейки по възрастта му. Освен това, притежава голям опит и въпреки това, че наистина е разсеяан и на моменти забравя, когато се наложи да действа и да взема решения, го прави професионално, а мисля че това е по-важното. Аз бях на консултация в 25-та поликлиника. Направи ми всички задължителни изследвания, обясни ми какви други изследвания мога да си направя, ако искам. Когато дойде време да раждам, реагира адекватно и бързо и мога да кажа отговорно, че съм му страшно благодарна, че въпреки усложненията, които се появиха, родих живо и здраво момченце, а той не се отдели от мен, въпреки че раждането продължи доста повече от нормалното. Не искам да налагам мнението си, а само да го споделя и за тези, които смятат че на доктора му липсват пациенти - нека отидат в 25-та поликлиника и да видят колко жени чакат пред кабинета му. И само още нещо, че стана дълго - смятате ли че той, работейки на две места, има време да влиза във форума и да пише за себе си от чуждо име!?! По това си личи че наистина не го познавате.

# 34
  • Мнения: 3 777
Аз съм ходила 9 месеца в 25 поликлиника.
Опашка имаше пред кабинета на Кукуряшкова-пред неговия нямаше Mr. Green
Що ли.
На всичко отгоре Кукуряшкова притичваше да му дава съвети какво да изписва, щото той не беше в час.
Стига сме се занимавали с това човече, не си струва натискането на клавишите.

# 35
Здравейте!
Заинтригува ме заглавието на темата, тъй като д-р Мишел проследи бременността ми и също така родих при него. Беше ми интересно да прочета мнението на други момичета за него и честно да ви кажа малко се изненадах. Ще споделя какво мисля за него с предварителната уговорка, че ще се опитам да бъда максимално обективна. Та значи д-р Мишел е ливанец и смятам че е завършил доста отдавна образованието си, съдейки по възрастта му. Освен това, притежава голям опит и въпреки това, че наистина е разсеяан и на моменти забравя, когато се наложи да действа и да взема решения, го прави професионално, а мисля че това е по-важното. Аз бях на консултация в 25-та поликлиника. Направи ми всички задължителни изследвания, обясни ми какви други изследвания мога да си направя, ако искам. Когато дойде време да раждам, реагира адекватно и бързо и мога да кажа отговорно, че съм му страшно благодарна, че въпреки усложненията, които се появиха, родих живо и здраво момченце, а той не се отдели от мен, въпреки че раждането продължи доста повече от нормалното. Не искам да налагам мнението си, а само да го споделя и за тези, които смятат че на доктора му липсват пациенти - нека отидат в 25-та поликлиника и да видят колко жени чакат пред кабинета му. И само още нещо, че стана дълго - смятате ли че той, работейки на две места, има време да влиза във форума и да пише за себе си от чуждо име!?! По това си личи че наистина не го познавате.
 :crazyeyes:Nati_r,Ти самия Мишел ли си или поредния кошаревски свидетел?

# 36
  • Мнения: 2 171
Не съм Мишел. Ако искаш може да провериш. Оставила съм e-mail и ако толкова се съмняваш можеш да ми пишеш и да се видим. Едва ли ако съм Мишел ще успея да се дегизирам като жена и да си взема бебе под наем!!!!!!!!!!!!!! Просто съм благодарна на този човек, защото благодарение на него сега си гушкам бебето и мисля че слуховете за него са силно преувеличени и измислени. А и не знам защо толкова се занимавате с него. Не го харесвате, няма да се лекувате при него и толкова! Просто е. Оставете и другите да имат мнение!

# 37
  • Мнения: 984
nati_r  на 16.09 ли роди

# 38
Охааааа, любимата ми тема. Защо не махнем написаното от девойките- чули от някъде - приятелка, комшийка и т.н. и да останат впечатленията на пациентките му.

# 39
# 40
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Преди да родя лежах 10 дена в Шейново, защото почнах да правя прееклампсия / не съм сигурна, че така се пише/.  Мишел даваше нощни дежурства почти нон- стоп и успях да си изградя що- годе мнение за него. А то никак не е добро. През цялото време не се запознах нито с една негова пациентка- такива просто нямаше. А за 10 дена в Шейнова бая момичета се изнизаха и родиха, повярвайте ми.
В крайна сметка, живеем в свободна страна, както се казва, и всеки има право на избор.

# 41
  • Мнения: 2 237

Когато лежах за задържане в Шейново,имах "удоволствието " да се сблъскам с този "лекар " !Като разбра чеи съм пациентка на д-р Румен Велев се държа адски гнусно с мен ! #2gunfire
Няма да изпадам в подробности но...ДАЛЕЧЕ ОТ НЕГО !!!!!

# 42
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.
Напълно съм съгласна с теб #Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 533
И аз те съветвам да бягаш далече от него. Раждах в Шейново, не при него, при Ненов - но Мишел няколко пъти се случваше да ме преглежда в консултацията. Ужасно е неприятен!!! Освен това от няколко места чух, че тарифата му за секцио е около 900-1000 ЕURO!!!!!!!!!!!!!

# 44
  • Мнения: 4 053
в стаята ни бяха настанили общо 4 жени след раждане
Мишел не се притесни от нито една от нас да изнудва жена на коита беше обещал да изроди и в последствие не е присъствал на раждането,а само за шиенето и и поиска 800 лева за това че я е шил/и че той ръководел раждането/.
жената му даде 500 а той на другия ден дойде да си търси останалите,
обаче майчето беше надъхана от нас и не му ги даде,но............
изведнъж детето и получи тежка жълтеница,всичко приключи когато тя си плати и другите
300 лева...............сами си правете изводите.

Последна редакция: пн, 13 фев 2006, 09:53 от hani

# 45
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 46
  • Мнения: 47 956
за болницата шейново мога да кажа само хубави неща,но аз и двете деца родих при богословова-стрхотен професионалист и човек,да не говорим че не ми взе една стотинка.за този доктор-виждала съм го и имам лоши впечатления,ако ше си плащаш по добре на богословова или пък ненов,поне ще получиш професионални грижи.една приятелка роди при ненов и е страшно доволна.иначе в шейново има и много гадни доктори,акушерки и санитарки,има и много готини.

# 47
Д-р Мишел е един супер некадърен лекар от Шейново, който се логва с различни никове и хвали сам себе си.
            Money MoneyКак стои финансовия въпрос с Мишел Money Money

# 48
  • Мнения: 187
Впечатленията не са ми от поликлиниката-аз там съм при Чернев,но в Шейново се убедих в разказите на другите от форума-докторчето държа едно момиче(с което бяхме заедно във стаята) 5 дни за задържане,без да я гледат на видеозон,а накрая се оказа че изобщо няма бебе,което можеха да разберат още в началото #2gunfire
Не знам как стои въпроса с парите,може да е по-сериозен тогава!

# 49
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мнооого груб; и като държание, и като прегледи ooooh! ooooh!
Говоря само и единствено от личен опит.

# 50
първо да кажа че не съм др. мишел. Той ми следи цялата бременост и после родих секцио. аз съм много доволна от него и не само за доброто отношение а заради професионализма му. като ви гледам нито една от вас която го плюе не е била при него да ви следи бременноста. на мен ми го препоръча една позната коята беше страшно доволна. аз също съм пратила при него вече три момичета и всички са много доволни. и наистина пред кабинета му винаги е пълно и то с жени които си ходят при него редовно а не с направление при който и да е гинеколог. 

# 51
  • Мнения: 2 171
Нора, не си хаби думите, аз отдавна се отказах да ги убеждавам. Всеки с мнението си, но лошото наистина е, че повечето момичета, които пишат тук го правят не от личен опит, а от това какво е казала комшийката, приятелката, братовчедката и т.н.

# 52
  • София
  • Мнения: 84
И аз съм страшно довола от д-р Мишел, ходих при него през цялата бременост позна пола на бебето в 4 месец. Направи страхотно секцио, вече почти нямам белег, а през цялата операция си слушах радио Whistling идваше всеки ден да ме види, отпуши ми каналите на гърдите, а другите момичета не ги поглеждаха( бяхме 3 ) и никой  не ти казва какво да правиш и как.Приятелката ми също роди при него на 4.10.2005 и е доволна .Живот и здраве пак при него мисля да ходя. 

# 53
  • Мнения: 1 809
но лошото наистина е, че повечето момичета, които пишат тук го правят не от личен опит, а от това какво е казала комшийката, приятелката, братовчедката и т.н.
не ставай смешна  Joy

Пък и не мисля,че това е най-лошото нещо , дори да е така (ама не е)  Peace

# 54
  • Мнения: 1 427
Нора, не си хаби думите, аз отдавна се отказах да ги убеждавам. Всеки с мнението си, но лошото наистина е, че повечето момичета, които пишат тук го правят не от личен опит, а от това какво е казала комшийката, приятелката, братовчедката и т.н.
Поне 70% от момичетата са с ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ!Познавам някои от тях и знам!Моите също са лични-раждах в Шейново!

Общи условия

Активация на акаунт