Seboral Forte

  • 35 555
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 022
А постоянно ли се ползва, като започнеш или само докато ти се махне пърхота?

# 46
  • Мнения: 3 248
momicheta vchera hodih na vrizior i mi podrqzaha vryhchetata,posle sle izkapah v kyshti i si slojih seborala,do vecherta kym12.00  kosata mi besha kakto predi
vyzmojno li e tova? #Shocked
в какъв смисъл както преди,станала ти е по-хубава ли?Ами да след всяко постригване косата се освежава все пак.По принцип себорала едва ли действа толкова бързо,аз също вчера си го купих и очаквам ефект поне след първата опаковка.


Цял ден го мисля...и ме е срам да го напиша, защото е равно на внушение и наивност, но и моята коса доста добре възприема Себорала + Хининовата вода...само, че не от веднъж. Преди 2 дни си я мих, а днес ми е доста обемиста и несплескана, което досега не ми се беше случвало. Обикновено след като я изпера и на следващия ден за нищо вече не става! Rolling Eyes Ще бъда стриктна в употребата им и обещавам да не забравям да ги ползвам след време...както стана преди година! Embarassed

# 47
  • Мнения: 5 317
А постоянно ли се ползва, като започнеш или само докато ти се махне пърхота?
В началото е добре да се мажеш след всяко миене на косата.След като ти изчезне пърхута се мажи на 2-3 миенета веднъж.

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Себорал-а поизсушава косъма, докато Фитоциан-а я прави мека и гладка.

Ами моята коса е много суха, а мислех да си го взема за бърз разтеж Rolling Eyes Сега какво да правя?  Thinking   А това Фитоциан, какво е? За какво се препоръчва?

# 49
  • Мнения: 3 248
Себорал-а поизсушава косъма, докато Фитоциан-а я прави мека и гладка.

Ами моята коса е много суха, а мислех да си го взема за бърз разтеж Rolling Eyes Сега какво да правя?  Thinking   А това Фитоциан, какво е? За какво се препоръчва?


Иренка, защо не си купиш стимуланта за коса на Икаров? Тук момичетата много го препоръчват... Преди седмица, когато си накупих всичко, което мога за укрепване на косата...мислех и него да си взема, но видях, че съдържа бадемово масло и само, заради това не си го взех - реших, че ще ми омазни косата?! Rolling Eyes Така, че предполагам на теб ще ти се отрази добре...ако разсъжденията ми са във правилната посока, де! Peace

# 50
  • Мнения: 1 798
Бадемовото масло е най-мощния стимулант за коса, не омазнява косата, ако се измива добре.Казвам го, защото на леля мии й е ужасно мазна/не съм виждала по-мазна коса от нейната/, но със стимуланта или само с бадемово маслво се маже, измива добре с шампоан после и косата й е станала даже по-гъста и хубава ,  преди беше една сплескана перушина...
Аз себорала не бих заменила с нищо, днес ще си купувам нова опаковка, старата отиде Hug.

# 51
аз също съм го ползвала като стимулант за коса, а не заради пърхут. От него косата ми стана по-лъскава и след няколко месечно мазане започна да ми расте нова коса първоначално под формата на мъх. В началото ефекта е малко смешен , защото новопоникналите косми стърчат доста очевидно и се отличават /аз съм с дълга коса/, но като цяло ефектът е страхотен. Успех - бъдете търпеливи и резултатите ще ви смаят. Laughing

# 52
  • Мнения: 3 248
аз също съм го ползвала като стимулант за коса, а не заради пърхут. От него косата ми стана по-лъскава и след няколко месечно мазане започна да ми расте нова коса първоначално под формата на мъх. В началото ефекта е малко смешен , защото новопоникналите косми стърчат доста очевидно и се отличават /аз съм с дълга коса/, но като цяло ефектът е страхотен. Успех - бъдете търпеливи и резултатите ще ви смаят. Laughing


Ох, чул те Бог...от твоите пръсти написано, в неговите уши! Praynig Praynig Praynig
Ще чакам с нетърпение подобен резултат, спазвам стриктно и редувам хининова вода и Себорал форте! Peace

# 53
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, и аз днес си купих Себорал Форте, обаче незнам как да се мажа.
Мия си косата пред ден, суха към нормална е. Кажете ми след миене ли се слага и с пръсти ли го втривате? Абе опишете ми как се мажете с него?

п.п.Взех си го за 1,30.

# 54
  • Мнения: 3 248
Момичета, и аз днес си купих Себорал Форте, обаче незнам как да се мажа.
Мия си косата пред ден, суха към нормална е. Кажете ми след миене ли се слага и с пръсти ли го втривате? Абе опишете ми как се мажете с него?

п.п.Взех си го за 1,30.


Иренка, предлагам ти два начина:
1.) Сипваш го в шишенце с помпичка и през 2-3 дни впръскваш с корените, след което масажираш!
2.) Взимаш едно памуче, тампонче или нещо такова...напояваш го с течността и втриваш в корените.

Аз преди време пробвах като си сипвах по малко в шепичката и бам на косата, но горните два начина са доста по-ефикасни! Peace

А потече ли ми струйка по челото или шията изпадам в ужас как на тези места ще поникне коса! hahaha hahaha hahaha

# 55
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, и аз днес си купих Себорал Форте, обаче незнам как да се мажа.
Мия си косата пред ден, суха към нормална е. Кажете ми след миене ли се слага и с пръсти ли го втривате? Абе опишете ми как се мажете с него?

п.п.Взех си го за 1,30.


Иренка, предлагам ти два начина:
1.) Сипваш го в шишенце с помпичка и през 2-3 дни впръскваш с корените, след което масажираш!
2.) Взимаш едно памуче, тампонче или нещо такова...напояваш го с течността и втриваш в корените.

Аз преди време пробвах като си сипвах по малко в шепичката и бам на косата, но горните два начина са доста по-ефикасни! Peace

А потече ли ми струйка по челото или шията изпадам в ужас как на тези места ще поникне коса! hahaha hahaha hahaha

Ами трябва ли да е след миене на косата? Нямам помпичка та ще е с памуче.


Това последното нали е шегичка? Laughing Аз като знам колко нескопосано се мажа, ще обрасна цялата. Blush

# 56
  • Мнения: 3 248
Момичета, и аз днес си купих Себорал Форте, обаче незнам как да се мажа.
Мия си косата пред ден, суха към нормална е. Кажете ми след миене ли се слага и с пръсти ли го втривате? Абе опишете ми как се мажете с него?

п.п.Взех си го за 1,30.


Иренка, предлагам ти два начина:
1.) Сипваш го в шишенце с помпичка и през 2-3 дни впръскваш с корените, след което масажираш!
2.) Взимаш едно памуче, тампонче или нещо такова...напояваш го с течността и втриваш в корените.

Аз преди време пробвах като си сипвах по малко в шепичката и бам на косата, но горните два начина са доста по-ефикасни! Peace

А потече ли ми струйка по челото или шията изпадам в ужас как на тези места ще поникне коса! hahaha hahaha hahaha

Ами трябва ли да е след миене на косата? Нямам помпичка та ще е с памуче.


Това последното нали е шегичка? Laughing Аз като знам колко нескопосано се мажа, ще обрасна цялата. Blush


Хахахх, предполагам, че е невъзможно...за да ни поникне коса на главата ще се убием от мазане и разтриване...какво остава за другото! Peace

Аз лично впръсквам с помпичка Себорала...а с памуче - хининовата вода! И мисля, че този вариант с памучето е по-успешен! Peace

Между другото, аз от няколко месеца съм с бретон, който поддържах на нивото на веждите и малко под тях, защото го топирах. Но преди месец, два, реших че вече не го искам и ще си го пускам...та, не знам - не си втълпявам, защото е видимо...за този месец и нещо, от опоменатото място бретона ми е стигнал до началото на ноздрите. newsm78 Честно казано, най-много мажа именно там - началото на темето... Sick
Не мога да си обясня по друг начин такъв засилен растеж! Thinking Praynig

# 57
  • Мнения: 1 798



А потече ли ми струйка по челото или шията изпадам в ужас как на тези места ще поникне коса! hahaha hahaha hahaha
JoyАко беше така нямаше да имат проблеми с косата хората.Но ,че стимулира растежа-стимулира го.С памуче откачам докато се намажа , затова помпичка-лесно,чисто, ефикасно, само на скалпа, накрая-масажче Party.
Иренка,нямаш ли някое пулверизаторче от нещо използвано, аз така си използвам помпичките на лакове,серуми и прочие нещица .  bouquet

# 58
  • Мнения: 3 260
Преди години в един период ми капеше сериозно косата. Не знам колко мазила си накупих, но си спомням, че май единственото, от което имаше ефект, беше Себорал форте. Тогава се мажех с него всяка вечер.

# 59
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Иренка,нямаш ли някое пулверизаторче от нещо използвано, аз така си използвам помпичките на лакове,серуми и прочие нещица .  bouquet

Ами аз освен този за прозорците да използвам Mr. Green- друг нямам. Confused

Кажете нещо евтино с пулверизатор, което купя и да изсипя, за да го ползвам. С памука не си е работа. Той се напоява много, трудно се мокри косата.

Общи условия

Активация на акаунт