Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 дек. 2011, 12:00 ч.

Проблем с HD тунера на Булсатком

• 1 239
  • 2
  •   1
Отговори
От лятото насам сменяме сигурно вече 5-ти тунер. Какъв им е проблемът, случвало ли ви се е? Идваха техници, оглеждаха- няма проблем при нас. Ето снощи се скапа поредния. Подменят ни ги, няма проблем, ама то вече ми е смешно.....

Държа да подчертая, че проблеми с Булсатком нямам, много съм доволна дори, само тази тунер.....
Останалите два си работят перфектно  newsm78

# 1
  • Nitra, Slovakia
Първите партиди имаше доста дефектни. Моя също на моменти се превключваше на някое радио, последните няколко месеца след ъпдейтите не е правил проблем. Единственото, за което се сещам е, че може би в офиса, където ти сменят тунера имат още от дефектната партида. Или си просто карък Simple Smile Дано новия да не гори вече Simple Smile

# 2
Първите партиди имаше доста дефектни. Моя също на моменти се превключваше на някое радио, последните няколко месеца след ъпдейтите не е правил проблем. Единственото, за което се сещам е, че може би в офиса, където ти сменят тунера имат още от дефектната партида. Или си просто карък Simple Smile Дано новия да не гори вече Simple Smile

Абе то че съм карък е ясно, в офиса твърдят, че други нямали оплаквания, ама и аз не си измислям, защо да го правя newsm78? Вече се бъзикам, че няма да му бърша праха, просто ще чакам следващия  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт