Защо мъжете си падат по майки?

  • 26 092
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
а...предпочитат...много знаеш ти какво предпочитат.Те се усукват около женската, не около детето и.В повечето случаи децата са или неглежирани или средство за домогване до майката-сиреч играят го добрия заместител.Тук-там се срещат и мъже, които не си кривят душата и не приемат децата, а само майката.Тук-там има мъже, коитио с времето се научават да приемат детето от друг, а в началото се понасилват.И единични са случаите на моментално приемане на небиологичното дете ей така,та-целта си е женската, а детето и е в наличност и просто не може да се върне на касата, не е играчка.

# 16
  • Мнения: 2 457
Авторката (без обида) ми звучи доста млада и неопитна, също предполагам няма деца и не е семейна.
Един ден ще разбереш, че всичко е както потребителката по-горе е обяснила Peace

# 17
  • Мнения: 2 175
Като разведена с дете - ще ти кажа, че твоя казус е рядкост, а не често срещано явление..Търси причината за липсата на интерес другаде..Wink

# 18
  • Мнения: 2 865
Няма такова нещо като да искат Отгледани да са децата, затова си взимат жени, родили от друг...против природата е.
Разбира се, много ясно. Досега не съм срещала мъж или мъжко животно, което иска да отглежда с охота децата на друг мъжки.
Ей това е!!!! Точно това не мога да разбера. Защо при наличието на здрави и плодовити "женски", чрез които могат да разпространят гените си, "самците" предпочитат да отглеждат "малките" на други мъжки?  Laughing
Плодовидостта е под въпрос в единия случай, докато в другия не е.

А по темата, мисля че въпросните мъже не искат сериозно обвързване...

# 19
  • Мнения: 2 457
Няма такова нещо като да искат Отгледани да са децата, затова си взимат жени, родили от друг...против природата е.
Разбира се, много ясно. Досега не съм срещала мъж или мъжко животно, което иска да отглежда с охота децата на друг мъжки.
Ей това е!!!! Точно това не мога да разбера. Защо при наличието на здрави и плодовити "женски", чрез които могат да разпространят гените си, "самците" предпочитат да отглеждат "малките" на други мъжки?  Laughing
Плодовидостта е под въпрос в единия случай, докато в другия не е.

Това също не е сигурно. Тя може да е заченала и родила едно дете, но повече да не може да забременява и ражда (по някакви причини). Или пък да не иска.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 481
Зависи дали визираш мъже, които просто търсят секс или имат по-сериозни намерения.

Аз съм забелязала друго.Когато една жена е омъжена, изглежда по-трудна цел за останалите мъже и много по-желана.Има и подобна теория-мъжете предпочитат обвързани жени, защото се блазнят от идеята, че трябва да се конкурират с друг и евентуално да спечелят битката.


Хм, според мои познати мъже омъжената жена е по-желана за гадже, защото ще бъде дискретна, няма да прави панаири /в повечето случаи/ и не досажда по празници.

По темата- нямам такива наблюдения, повечето ми познати мъже в този възрастов интервал си се ожениха за дългогодишните гаджета, момичета около тридесетте.

# 21
  • Мнения: 1 129
Не съм забелязала подобни тенденции...

# 22
  • Мнения: 25 599
Какъв беше точно въпросът, че се обърках? Защо мъжете си падат по майки, по разведени или по двете заедно?  Laughing
Ще коментирам третата опция, като по-обобщаваща. Мъжете си падат по разведените майки, защото са по-зрели (включително и сексуално, т.е. оргазмът обикновено е факт, а не мираж или смешно изигран етюд), по-отговорни, по-реалистично гледащи на нещата (вече не чакат Принца На Белия Кон), повече склонни на компромиси (резултат от поуките, които са си взели от вече разпадналия се брак) и, не на последно място, повече склонни да дават и да обгрижват, а не да очакват само да бъдат носени на ръце и да им бъдат задоволявани всички капризи. Та, като се замисли човек, какво повече му трябва на мъжа?  Laughing
Мъжете са деца, независимо от възрастта. Само мама знае от какво има нужда един мъж.  Mr. Green

Извод: Мъжете (поне визираните от авторката на темата) си падат по осиновителки, а не по капризни фръцли, които да търсят в тях татковците си.  Laughing

# 23
  • Мнения: 571
За "ергените",които не искат да се обвързват,майката на вече родено дете/няма значение дали е разведена,женена или мома/е възможно най-добрия вариант.При всички случаи тя е вече обвързана с детето си Peace По-трудно ще залитне да се влюбва като незряла и неопитна хлпачка и ако евентуално тръгне да иска нещо сериозно той по-лесно би се измъкнал Peace Тук говоря за мъж,който иска само лесен секс,без да се налага да си плаща за него.Жената е по-зряла,знае какво,кога и къде иска.
Иначе хич не смятам,че един 35-40г мъж ще гледа 2-3 чужди деца и няма никога да помисли за свои.Особено ако връзката с "майчето" е сериозна.Рано или късно ще му се прииска.И тук идва въпроса-"какво прави жената,която хем иска сериозна връзка,хем не иска да ражда повече деца?"
Имам такива познати-жени с по две деца,които не се захващат сериозно с никого именно от страх,че той ще поиска дете.Нещо,което е съвсем в реда на нещата-биология.Всеки мъжки се стреми да си разпръсне семето нейде Joy
п.с. в тази тема "самци","женски","малки" като в котило сме Joy Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 634
"какво прави жената,която хем иска сериозна връзка,хем не иска да ражда повече деца?"

Обвързва се с някой, който има вече дете.

Създаването на дете е духовна потребност, до която двама партньори може никога да не достигнат през връзката си. Имайте малко повече уважение към мъжете или далновидност относно избора си.  "Да разпръсне семето си" не е самоцел на мъжа в една връзка.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 883
Защото всички умни и красиви вече са омъжени? Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
 Hug
Защото всички умни и красиви вече са омъжени? Laughing

От къде пък този въпрос!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 883
От една реклама. Може и да не е точно, цитирам по памет.
Там май и не беше въпрос... newsm78 Laughing


Лаф да става.
А откъде пък тази тема?
Някой не е доволен, че разведените колежки обират овациите и ергените и търси странни конкурентни предимства?

# 28
  • София
  • Мнения: 4 349
От една реклама. Може и да не е точно, цитирам по памет.
Там май и не беше въпрос... newsm78 Laughing


Лаф да става.
А откъде пък тази тема?
Някой не е доволен, че разведените колежки обират овациите и ергените и търси странни конкурентни предимства?


Винаги има недоволни. Ако не е това, ще е друго. Недоволство да има!  hahaha

# 29
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И аз не съм забелязала подобни тенденции. Или както са казали по-горе, може би търсят разведените и въобще майките, защото са по-обвързани с децата си и е по-малко вероятно да тръгнат да ги преследват след неангажиращ секс. Макар, че хора всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт