Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 дек. 2011, 17:49 ч.

Старчески дом в област Пловдив?

• 10 582
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, имам дядо на 84 години, родителите ми се грижат за него, но не могат да продължават още дълго така. Искаме да го настаним в дом за стари хора, но в интернета не намерих никакъв телефон на такава институция. Моля, ако някой има дядо/баба в дом да даде малко инфо, че да се свържем и ние.

# 1
В Първенец има частен дом за възрастни.

# 2
  • При хората, които обичам
Дом за стари хора    с.Старосел общ.Хисаря    03176/20 43

от тук

Дом за възрастни хора с деменция ”Св.Св. Козма и Дамян”, с. Горна махала, общ. Калояново (ако случаят е такъв)

Последна редакция: сб, 17 дек 2011, 21:45 от ДеВ

# 3
  • София
Тук http://ludimladi.bg/?p=view&aid=37

Страницата на дома в Първенец е http://despa-bg.com/kontakti.html

# 4
  • на пистата
този в моето село-горна махала е много трудно да вредиш някой.там се чака с години и всички са с диагноза деменция.ако дядо ти не е, няма никакъв шанш да се дореди.майка ми работи там и информацията ми е от първа ръка

# 5
В Пловдив старческият дом е на Коматевско шосе. В Радиново също гледах реклами, идвайки от магистралата.

# 6
  • Пловдив
Щях и аз да пиша за този дом, който се намира на Коматевско шосе, до Транспортна болница.
Минавала съм доста пъти през там, добро впечатление ми правиха възрастните хора, които виждах. Но съм сигурна, че много, много трудно се намира място там, което важи за всички подобни домове...
За съжаление вече на живея наблизо, иначе бих отишла да попитам да координати, защото най-добре е да се обадиш и да питаш как точно стоят нещата.
Успех!!!

# 7
Дневен център за възрастни хора с деменция "Росица" предлага дневни грижи за възрастни хора с деменция.
Общуване,хранене, игрови упражнения, творчески занимания, хигиенизиране и други услуги в уютна и защитена среда.
гр.Пловдив ул.Мария Кюри 1 ,
тел.0890307696

# 8
  • Пловдив
Срещнах реклама на частен старчески дом в с. Калояново - "Св. Йосиф". Ако се съди само по рекламата, изглежда добре. Но в частен дом и цената няма да е като в държавните.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт