Избиване на комплекси?

  • 9 738
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Секса с партньора,извън връзката или сам със себе си начин ли е да се избият комплекси newsm78
Наскоро в разговор в компания чух "много често желанието за секс е начин да си избиеш комплекса за малоценност"
Та това ли е съвременния начин да си лекуваме страховете и комплексите newsm78
Аз ли съм много тъпа,ама......    Shocked
Допреди 2 минути,преди да попадна на темата,и през ум не би ми минало да свържа секса с комплексите .
Секс правя за кеф.
Комплекси избивам по други начини.
Мъжете и жените бройкаджии са друга бира.

# 16
  • Мнения: 1 129
Никога не би ми минало през ума.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Комплексите са като хлебарките
трябва да бъдат избити до крак!

# 18
  • София
  • Мнения: 23 072
Имах период в живота си, когато след като бях брутално зарязана, изпитах нужда от повдигане на самочувствието като смених 3-ма мъже за нула време.  Rolling Eyes Къде ми е бил акълът тогава. Но пуста младост и неувереност.

# 19
  • Мнения: 755
Чрез секса не се избиват  комплекси в никакъв случай. Да си докажеш нещо/чрез секс/ , не е задължително то да е комплекс. Това са пълни глупости - като да се търси под вола- теле. Изяснете си разликата между комплекс и повдигане на духа чрез самозадоволяване на егото.
Секса може да породи комплекс за нещо , но не е чрез него да се избива такъв. Не спирам да се удивлявам... на гениалността съфорумска. Crazy


Според мен - да,възможно е някои мъже да го правят с цел повдигане на самочувствието .
Някои мъже изневеряват - за да докажат на себе си,че все още са вървежни,че все още някоя жена се смее в компанията им,възхищава им се и ох-ка от кеф /което при собствената жена след 13 години брак няма как да се случи/ ... И т.н и т.н.
Според мен когато имаш комплекс за нещо,трябва просто да преодолееш страха си и да го направиш/покажеш/изживееш.

Не важи само мъжете.
*Dreaming, нямаш идея колко е 13 годин брак , нали... затова с тава лекота даваш примери. Grinning Peace



# 20
  • Мнения: 1 296
Има мъже, които не избиват комплекси чрез секса.
Просто го правят за спорта, както се казва Laughing
Паднала му възможност, що да не се възползва човечеца Laughing?

# 21
  • Мнения: 755
Добре де , а какъв е ще е този комплекс, който се избива чрез секс? Crazy Mr. Green
 Малоценност, не ще да е , защото предполага друга форма на себеизразяване, едипов също не става, на вината не го виждам също ...какъв да е?!? Joy Joy Joy


# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Кратък списък със завоевания.

# 23
  • Мнения: 12 662
Добре де , а какъв е ще е този комплекс, който се избива чрез секс? Crazy Mr. Green
 Малоценност, не ще да е , защото предполага друга форма на себеизразяване, едипов също не става, на вината не го виждам също ...какъв да е?!? Joy Joy Joy




Малка пишка newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 23 072
Тъй, тъй.. Да си дойдем баш на думата.  Joy

# 25
  • Мнения: 10 547
И какво като е малка? Важното е рандеманът да е с положителна стойност.

# 26
  • Мнения: 22 414
Брех, и аз се зачудих какви са тез комплекси, които да се избиват със секс. ))))
Пълни глупости....
Секса е за удоволствие и не ми е и хрумвало подобно нещо до сега.
Кой, за какво го прави си е негова работа. А дали в семейството или извън него...че какво значение има?. )

# 27
  • софия
  • Мнения: 636
Брех, и аз се зачудих какви са тез комплекси, които да се избиват със секс. ))))
Пълни глупости....
Секса е за удоволствие и не ми е и хрумвало подобно нещо до сега.
Кой, за какво го прави си е негова работа. А дали в семейството или извън него...че какво значение има?. )
И аз мисля така. Темата е поставена доста объркано, доста ми беше трудно да разбера какво се цели с нея? когато човек е неудовлетворен от нещо във връзката си, не е случил на партньор винаги може да търси нещо различно....а комплексите не зависят от пол, нито от необходимостта за секс. Просто не мога да разбера къде е проблема в тази тема....или и темата избива комплекси:) сори, ама ми стана смешно като ги чета тия глупости.....има много хора, дето или не са в ред или се правят или са истински нещастници. Щом са стигнали до секса и комплексите - доста са зле нещата.

# 28
  • Мнения: 571
Наскоро в разговор в компания чух "много често желанието за секс е начин да си избиеш комплекса за малоценност"
Това провокира въпроса ми Peace Като не добавих в цитата,че става дума за прекомерно честото желание за секс според "говорителя",което било начин да избиеш комплекси.Т.е. ако заради секса/липсата му или непълноценния акт/си придобил някакъв комплекс,то същия този секс е начин да го избиеш и да го надвиеш Peace

# 29
  • Мнения: 2 510
Т.е. ако заради секса/липсата му или непълноценния акт/си придобил някакъв комплекс,то същия този секс е начин да го избиеш и да го надвиеш Peace
Или да стане по-зле след като не познаваш човека до теб.

Общи условия

Активация на акаунт