Полицията откри мъртва Мирослава от Перник

  • 31 437
  • 572
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 618
хм....има нещо гнило в Дания....как така ще има пистолет задържан от полицията?? Ми ако го беше насочил към полицаите, а не към себе си??? Не ми се вярва нещо....явно е знаел нещо дет не бива...па взел че се "самоубил"....
Ето как е станало http://www.blitz.bg/news/article/127382

От МВР потвърдиха информацията на БЛИЦ, че отвличането е извършено с идеята да бъдат взети парите на сина на главния архитект на община Перник Маринела Чолева, който бил гадже със сестрата на Мирослава - Елеонора.
Много идиотско ми звучи .

Убийството на момичето потресе не само Перник, но и цяла България. До последно родителите на Мирослава се надявали, че тя е жива. Елеонора, по-голямата сестра, била убедена, че момичето е в Германия. Никой не подозирал, че то ще стане жертва на семеен приятел.
Това доста противоречи на това
" Сестра й Елеонора твърди, че след изчезването е получила две обаждания от телефона на Мирослава. Първото било същата вечер около 21.00 часа, в което момичето казва, че е отвлечено, намесена е полицията и моли за помощ."

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 17:30 от Iliana__

# 46
  • Мнения: 654
Съжалявам за момичето Flowers Rose

Но....какъв е тоя син на архитект дето трябва да се охранява newsm78

# 47
# 48
  • Мнения: 259
Много жалко за хубавото дете,мир на прахът му Flowers Rose
Сега гледах новините,разплаках се  Cryсигурно си въобразявам ама родителите но това момиче много спокойни ми изглеждаха.

# 49
  • Мнения: 621
Боже, не мога да повярвам...
Flowers Rose  Flowers Rose

А съм просто потресена от тъпото олигофренско хилене на Бойко, съпроводено с обясненията за телешките пържоли за награда на кучето, които изгледах преди малко по новините... ooooh!  Държа се направо като невменяем, а колко щастлив беше, че е намерен труп... #Crazy Просто нямам думи...

# 50
  • Мнения: 101
Никакъв усет няма тоя човек бе майка му стара. Не може ли да си запази тъпите лафове за когато прерязва ленти...

Жалко за момичето. Жертва както на познатите си, така и на държавата си.

# 51
  • Мнения: 6 618
Момичето е жертва единствено на убийците си .
ББ неадекватен за пореден път .Кефи се човека ,че случая е разрешен .

# 52
  • Мнения: 331
Бог да прости момичето!
 Flowers Rose
Потресена съм от всичко - от случая, от мотива за такова жестоко убийство, от това, че не просто са искали парите, а са планирали убийство от самото начало ... какви хора сме станали?! За комнтарите - нямам думи! Как е възможно ?!

# 53
  • Мнения: 11
Лека му пръст на момичето!

А за ББ нямам думи... то бива бива да се самозабравиш, ама капка такт да няма у тоя човек... много ме потресе това (от сайта на БТВ): "Премиерът Борисов похвали полицията за работата й заяви, че чака извинение от родителите на Мирослава, които се изказали лошо за МВР." ... срамота е, кой знае колко им е тежко на хората и без да слушат подобни простотии

# 54
  • Мнения: 419
Много жалко за момичето. Толкова нелепа смърт и толкова грозно поведение от страна на МВР. Сестрата като казваше, че момичето е отвлечено, че се е обаждало да каже, че е отвлечено, че похитителите искали откуп, от МВР казаха че лъжат и нямало обаждания и че момичето вероятно е избягало от родителите си. Ако не се лъжа Антон Хекимян беше взел интервюто, където имаше наглостта да пита притеснената за дъщеря си майка вярно ли била алкохоличка и възможно ли било дъщеря й да избяга от дома си заради проблеми в семейството, по която версия работи полицията. Още тогава ми стана много грозно. Уж сега се говори, че нарочно от МВР отричали да има обаждания за откуп и разпространили версията за избягалото момиче, за да заблудят похитителите, те да се успокоят и да направят грешка, но ме съмнява. Факт е, че два месеца момичето не беше открито. И аз си мислех, че ще се извинят на семейството, а вместо това такава безмерна наглост, безочие и бездушие да се иска извинение от родителите на починалото момиче... Ще награждават кучето с пържоли. Не мога да намеря меки думи за изразя възмущението си.
А и като имат заподозрян в убийство, криминално проявен и отиват в къщата му за оглед, не го ли държат под око, как така ще се добере до пистолет да се самоубие?

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 20:22 от smileme

# 55
  • Мнения: 6 618
Шефа на пернишката полиция каза ,че отначалото са работили с основна версия убийство .

# 56
  • Мнения: 11
Е то сега вече при свършен факт е много лесно да кажат, че са работили. А защо тогава приказваха, че била избягала в чужбина?

# 57
  • Мнения: X
Шефа на пернишката полиция каза ,че отначалото са работили с основна версия убийство .

Остана и да не каже, че са работили, а например: "Пак ви излъгахме".

# 58
  • Мнения: 6 618
Шефа на пернишката полиция каза ,че отначалото са работили с основна версия убийство .

Остана и да не каже, че са работили, а например: "Пак ви излъгахме".
Човека беше доста разстроен ,познавал е момичето.
Не мога така с лека ръка да обвинявам някой в лъжа.
Доколкото схванах са подозирали близките и информация не е трябвало да подават никаква.

# 59
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
е добре де, къде беше това специално куче два месеца? И защо куче я открива, след като оня си признал - да беше казал къде е точно мястото.

Общи условия

Активация на акаунт