Отговори
# 705
  • Мнения: 1 167
Аз съм на чайче........ то.
Хайде да я изпешем наистина тази тема.
Май трябва да потърся някоя друга партизанка че наистина да свърши. Joy Joy Joyтемата.

desex честито и на твоята дружка.Дано успее да се оправи с майчинството по най добрия възможен начин. Peace

natalinik и тук честит лаптоп.Със здраве и далеч от палави ръчички.

Malini и Рали редовно изключва компютъра особено като реша да пиша във темата писала писала и отначало плудявам. Mr. Green,телевизора на нейното ниво  също попада в грава изключени ,усилвателя и т.н.

ANNI_M ,това с надуваемия матрак е идея за диванета и ние имаме но остана на село и преди това като го надувахме беше по-малка нямаше така игра и помага определено ...........за диванета.

# 706
  • Мнения: 95
По една новина на ден е нужна, за да се изпише бързо всяка тема. Вени, честито прекрасна новина! Много се радвам! Четох и се смях, иска ми се много неща да коментирам, но моето бясно момче току що заспа (1:30) и искам да си лягам, че едвам гледам. Утре ще намеря време да се включа с още.

Ето и предложения за заглавие:
МАЙчето с трепет копнее за птички, тревички, и слънце да грее!
Баба Марта бързала, на МАЙчето мартеничка вързала!
За пролет МАЙчето копнее - навън да тича, скача и беснее!

# 707
  • Мнения: 150
Привет!

за заглавие на мен ми допада на Краси:"За пролет МАЙчето копнее - навън да тича, скача и беснее!" Hug

desex, честито за твоята дружка. Hug

Хайде и аз да споделя, че и двете майчета с който се събираме и излизаме са бременни, едната с термин май а другата септември. Hug

Нати, честит лаптоп с здраве да си го ползваш по дълго време. Heart Eyes

За компютъра няма спасение само да се добере и прави поразии, а ТВ-то не знам как още работи. Blush

Ние днес бяхме на детски РД, беше много хубаво имаше тематично парти, дискотека, но Боби беше най малкото човече и си игра през цялото време с играчките, другите неща не му бяха интересни. Hug
След като се прибрахме ми трябваше час и половина да го сложа да спи, от емоции няма заспиване. Sad

П.С. Хайде и да почерпя, съвсем бях забравила днес ставаме на 1г. и 10 м.,добре че погледнах лентичката! newsm38  party023  Gift

# 708
  • Мнения: 52
Благодаря ви момичета за прекрасните думи Hug

Да кажа : Честито ВЕНИ и лека бременност! Хайде другите и те да действат Party

На 4-тият ден ни изписаха, защото всичко мина прекрасно, операция, адаптация една към друга. Никога не съм очаквала , че в БГ има болници в които ще се чувстваш като на хотел 5 звезди , нямам думи да опиша отношението и грижите за мен. От раждането си , Сианка беше неотлъчно до мен. Кърмим се от 2-рия ден, противно на това , че родилите секцио  кърмят след 4-ти ден. Съобраиха се с всичките ми изисквания да не се дава АМ.
Малкото ми слънчице се роди 2750 и ни изписаха 2650, добре развита и леко недоносена, но това се компенсира.

СЕГА: лудницата е пълна, в шок съм Shockedако бебка плаче и Мири плаче. Баткото иска да спи при нея, дава и ирачки и бисквити.Не мога да мръдна никъде без него , защото става страшно. Надявам се скоро да се приспособим към сложната ситуация и да поспя час два Laughing Laughing
И не а последно място да благодаря на Алекс, Изи, Кали и  Мариелка за подкрепата в трудните ми и истерични моменти Heart Eyes

При първа възможност ще кача снимки, тъкмо да мине и жълтеничката.
Лека вечер от нас

# 709
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Силве, много се радвам, че сте си у дома със слъчева Сианка!
Изглежда раждането е минало страхотно, за което много се радвам Hug

А Сианка изобщо не е свалила много, спокойно  bouquet  bouquet
Дано бързо се оправите с Мирко, че наистина звучи лудница Sad

За заглавие, най-много ми допада "За пролет МАЙчето копнее - навън да тича, скача и беснее!"

Дилянка, то малко остана до 2 годинки Laughing

# 710
  • Мнения: 150
Силве Heart Eyes Hug и Боби беше толкова и качи много бързо, това да не те притеснява. Hug
Сподели къде ражда, много се радвам че този път си доволна и всичко е наред.  bouquet

Вени, то малко остава, но аз мисля поне още 2 е ако няма изненади. Joy

Just а Woman, се изгуби време е за анкета. Hug

# 711
  • Мнения: 2 558
Силве бързо ще навакса Сиана, те мъничките са така, пък и нали е мадама - фина си е, Мири си беше мъж с голямо М от самото му раждане.  Wink  Ива дори беше 2200 и бързо качи килца, така че не се тревожи за това.  Hug

Радвам се, че раждането е минало като по вода. Наистина си е друго, когато условията са хубави, а и когато намираш разбиране по въпросите за кърмене, АМ и т.н.  Hug

Ти как се чувстваш сега, след второ секцио? Питам от любопитство, че и мен ще ме чака същото някой ден, когато е рекъл Господ.  Praynig
Дано Мирко бързо да свикне със ситуацията вкъщи и да можеш и ти да си почиваш поне малко.  Hug

# 712
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Силве, миличка, като имаш време драсни два реда как е минало раждането, моля.
Нари и ти също, защото се интересувам от клиниката.

Днес успешно заблудихме роднините, че пия водка със сок и си изпих лекинко чаша и половина сокче Laughing

# 713
  • София
  • Мнения: 164
Тук съм  newsm03

Напоследък само ви чета, когато ме оставят да го направя, иначе при нас всичко си е все едно и също Simple Smile

Честито на всички, които са имали повод за радости!

jasmin_veni лека и безпроблемна бременност.

П.С Ако има предложения нови за тема, моля свиркайте, че да ги включа в анкетата

# 714
  • София
  • Мнения: 164
Момичета готова е новата тема, все още не съм я пуснала, защото може някой друг да има желание, така че моля, казвайте  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 2 558
Е точно навреме...тази нощ като се разпишат Краси и Кали и утре ще е време вече за нова тема  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 115
Идвам на помощ да изпишем темата  Mr. Green

Силве, да ви е жива и здрава малката мома и само радост да ви носи!! Ще чакаме снимки. На тази в фейса е прелестна  Heart Eyes И много прилича на батко си Мирко!

ВениHeart EyesЧестито, нека втория път всичко мине неусетно!! Кога ти е термина?

Сега е ред да стискаме палци на milkinis Praynig Брех, ама верно тук празно няма, щафетата не пада на земята!  Mr. Green

Аз....мисля да се повъздържа от повторение още известно време. Поне докато Крис не кротне малко. Дано да не чакам до абитуриетския му бал  Mr. Green Crazy Според наблюденията на една комшийка с тригодишна палавница, диваците набори на дъщеря и кротнали към 2-та година, а кротките бебета като нейното станали беладжии. Остава ми да се моля и да се надявам да е някво публикувано в държавен вестник правило...... ooooh!
Изобщо не преувеличавам, като го събера с връстници или година по-големи деца, все мойто е качено някъде, виси от някъде или чупи нещо, не знам защо другите деца ми се струват кротки и послушни.
Вчера се строполи от компютърния стол, всъщност не от стола, а от облегалката за ръце на която се беше подпрял на колена докато гледа филмче Crazy Мъчи се да падне оттам от много време, порицания и кофти сделки от рода на "ако не слезеш, спирам филмчето" действат съвсем за малко. Тази сутрин обаче, още му е прясно от аварията вчера - шаваше само седнал Crazy
От три дни пък се научи да се качва сам на масичката в хола (много тежка, масивна и висока масичка, за жалост на колелца). Проблема, обаче, не е в качването, човека първо си вдига детското столче, качва се на масата и сяда в него. Като започне да маха с крака и да се кефи, столчето се пързаля във всички посоки  Crazy
А, да, и за още един бял косъм в мойта коса мога да разкажа - е що ли да не мушне сламка в духалката..... Crazy
Честно, вече съм като скенер за опасности. Ходихме на бързо гости тази вечер - еми може ли такова нещо - нехайно оставен нож на плота, ножица зад саксии с цветя, две печки с реотан и гънка на килима пред тях...  Mr. Green Като сапьор съм - първо влизам аз, после е що-годе безопасно за граждани Blush

Иначе свикна с яслата, доволна съм, вече дори му харесва. Не знам какви методи ползват да ги укротяват там, но казват, че бил спокойно дете Crazy (WTF?!?) Наистина се заиграва с деца, особено ако са по-големи. Миналата седмица очевидно са ги учили да пеят Мила Моя Мамо, защото и той се мъчи да пее (е, само Мамааа, Мамууу, ама пак много топли душата  Heart Eyes)

Пфф, помрънках си Mr. Green
Малко ми е криво, че не мога да се включвам често, ама наистина не ми остава време за нищо. Да живеят уикендите (бях забравила за календара почти две години Mr. Green)

Хайде лека и се мятайте на работа (за второ, трето, и т.н. Mr. Green)

Едит: За пролет МАЙчето копнее - навън да тича, скача и беснее! Много актуално заглавие!

# 717
  • Мнения: 1
Добър вечер мацки,
Вени мила лека и безпроблемна брем,енност ти желая от все сърце  Hug а накрая една прекрасна госпожица  Heart Eyes
Ние от сряда сме на гости на нашите и аз само ви попрочитах ,но сега преди лягане да драсна 2 реда.Така се вълнувам като ви чета ,за бебчета обаче ще поизчакам още малко ,поне да започна работа и да поработя ,липсват ми соц.контакти .
Силве при вас наистина е весело ,много ме развесели с това ,че Мирко дава бисквитки на сестричката  Hug
Ам и хайде изчезвам и аз ,а като се върнем утре във Варна предполагам вече ще сме в нова тем  Wink

# 718
  • София
  • Мнения: 164
Искаше ми се малко по поразличен начин да изглежда тази темичка, но я пускам така http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642096.new#new Надявам се да ви хареса, и през деня, ако имам възможност ще я по-оправя, просто ме притеснява да не отиде по дяв... и това което съм сътворила до момента.

Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт