Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 дек. 2011, 11:47 ч.

ОТНОСНО МЕДИВА ЛЮЛИН

• 4 577
  • 6
  •   1
Отговори
Започвам тази тема за да предупредя всеки който би отишъл в поликлиника медива в Люлин. Наложи ми се да отида на гинеколог - поради болки в яйчника и малко течение. В същото време бях на противозачатъчни. На смяна беше доктор Цеков - прегледа ме и ми каза, че имам раничка на шийката - трябва веднага да ми я изгори, ако съм искала още днес. Отказах му - все пак исках да отида и на второ мнение. Предписа ми антибиотик заради някакво възпаление което така и не ми обясни. На следващият ден обаче ми дойде цикъла и отложих горенето, което той ми беше назначил. След 1 седмица отидох в 12 поликлиника на преглед и се установи че абсолютно нищо ми няма, нямам възпаление, няма раничка -  нищо. Дори направихме цито на маска и резултатите бяха отрицателни.

Та мили дами "кадърни" доктори има навсякъде, търсете винаги второ мнение. Интересно ми е какво щеше да ми гори? И какво всъщност щеше да лекува?

# 1
Маска казваш са ти правили newsm78

# 2
Грешката е моя - цитонамазка  Wink

# 3
Този доктор на мен ми постави диагноза рак на маточната кухина

# 4
Направих си изследвания в Англия и диагнозата му се оказа лъжа

# 5
Не ходете там при д-р Венцислав Цеков

# 6
Аз днес ходих при доктор Любомирова, беше мила, каза ми, че раничката, която имам я няма (аз предполагам не ми е минала от нищото - 3 ма специалисти са потвърили съществуването и ...). Не ми показа видеозона, не ми даде и снимки от него, прегледа беше съмнителен. Жената беше много мила, не казвам, че тя не е специалист, тъй като не знам, но ми се стори странен прегледа + от АГ кабинета прибягахме до стаичка с видеозон, още работят с железните спекулуми вместо с пластмасов за еднократна употреба ..

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт