Омъжена жена - свободен мъж

  • 7 005
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Все си мисля,че дори и жената да се раздели - мъжът не би я взел за собствена жена.
На подобни мъже,така им харесва.Ако същата жена се разведе,мисля,че мъжът би се оттеглил.
Кой мъж би се обвързал сериозно с жена,която кръшка с него докато е женена за друг ?

# 16
  • Мнения: X
Кой мъж би се обвързал сериозно с жена,която кръшка с него докато е женена за друг ?
влюбения

# 17
  • София
  • Мнения: 4 349
Кой мъж би се обвързал сериозно с жена,която кръшка с него докато е женена за друг ?
влюбения


Не всеки влюбен търси сериозна връзка!

# 18
  • Мнения: 86
Според мен как ще завърши връзката между двама зависи само от тях и това кой къде си е сложил подписа няма особено отношение към връзката. Както го описваш става въпрос по-скоро за авантюра и флирт, а не за връзка. Връзка е, когато другият стане значим в живота ти - познава приятелите ти, имате общи занимания и цели, някакви общи планове и т.н. Ако само се натискате в обедната почивка и се закачате е флирт, ако правите секс и никой не знае за вас е авантюра. Когато това прерастне във връзка ще го разбереш. До тогава - пей сърце!

# 19
  • Мнения: 1 809
Вариант 1- раздяла
Вариант 2- развод и последвало събиране на двамата
Вариант 3- развод
Вариант 4-статия във вестника"Мъж пребил жена си и колегата й-хванал ги на калъп" Laughing

# 20
  • Мнения: 1 761
Един от двамата напуска и си намира нова "звезда" на новата работа,другия остава да чака кого ще назначат на свободното място, после пак същата история.Така,докато фирмата не фалира.

# 21
  • Мнения: 2 230
От ноември 2010г. до ден днешен, това ти е 3-тото залитане/влюбване.
Пък казваш, че си и омъжена...
Някак не приляга такова тийн поведение на 32г. жена. Зряла, че и с дете.
Не те критикувам, нито искам да се оправдаваш.
Правя това лирично отклонение, да подскажа на останалите форумци, че ти така или иначе вече имаш опит в подобни "връзки" и едва ли ти е до нашето мнение.

Хубави празници с кого ти си пожелаеш   bouquet

 hahaha hahaha hahaha Ей,уникални ей..

# 22
  • Мнения: 2 230
Класика - колеги, в една сграда, но не в едно звено. Непрекъснато заедно и все по-нарастваща нужда да са заедно. Откраднати моменти във всеки удобен момент, в останалато време смс-и, скайп и всички останали възможни комуникации. Без секс до момента, но с откраднати целувки...Страхотна близост и усещане за пасване във всяко едно отношение и така вече няколко седмици. Не знам какво е, но е прекалено хубаво...

Възможните варианти и аз ги знам, но в практиката кое е по-често срещано. Може някоя приятелка на приятелка да се включи да каже... Wink

П.С. Бракът е проблемен, но развод не е целим...


Ей,как тъй се усетихте като само си чатите и се натискате по тоалетните ? newsm78
Как сте непрекъснато заедно,пък в различни звена?
Най-важните неща в коридорите стават явно... Joy

П.П. Горкият ти мъж...

# 23
  • Мнения: X
От ноември 2010г. до ден днешен, това ти е 3-тото залитане/влюбване.
Пък казваш, че си и омъжена...
Някак не приляга такова тийн поведение на 32г. жена. Зряла, че и с дете.
Ако това е вярно,решението е авторката да се разведе.
И да хойка колкото си иска.Без проблем тогава ще сменя гаджетата през месец.

Жалко за мъжа й ,да!   

# 24
  • София
  • Мнения: 4 349

От ноември 2010г. до ден днешен, това ти е 3-тото залитане/влюбване.
Пък казваш, че си и омъжена...
Някак не приляга такова тийн поведение на 32г. жена. Зряла, че и с дете.


Това дилемата с командировката или семинара ли беше - да отида или да не отида???  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 1 809

От ноември 2010г. до ден днешен, това ти е 3-тото залитане/влюбване.
Пък казваш, че си и омъжена...
Някак не приляга такова тийн поведение на 32г. жена. Зряла, че и с дете.
Това дилемата с командировката или семинара ли беше - да отида или да не отида???  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Аз пък се сетих за питането относно връзка с турчин.. Laughing

# 26
  • Мнения: 1 296
Абе то май излиза, че тези казуси и дилеми са в резултата на различни фази на разгонване при тази потребителка Laughing

# 27
  • Мнения: 49
Моля темата да бъде заключена.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 349
Още не мога да схвана как правите връзката потребител - тема - мнение. Но проблясъци имам.

# 29
  • Мнения: 1 809
Абе то май излиза, че тези казуси и дилеми са в резултата на различни фази на разгонване при тази потребителка Laughing
или просто и се иска и си фантазира Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт