Търся колагена, който пие Мадона

  • 64 143
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 616
sladurka на 25 съм, нямам лични наблюдения над ефекта върху бръчките. Има тонове изписани ревюта от дами, ползващи го с тази цел в нета обаче, а и всеки дерматолог (понеже така или иначе сама не може да си го предпишеш) ще ти даде информация.

belle amie сигурна съм, че след месец ще си толкова опъната че няма да можеш да се усмихнеш! Успех!

Due to a lack of supporting research, collagen supplements cannot currently be recommended for skin care. If you're considering the use of collagen supplements for anti-aging purposes or in treatment of a chronic condition, talk to your doctor before starting your supplement regimen

# 31
  • Мнения: 3
здравейте. някой от вас пил ли е КОЛАГЕН КОМПЛЕКС който се предлага по аптеките.има ли добро действие върху кожата.също така 4ела сам и за НЕОКСИД 4е влияе добре за кожата.кое от двете е по добро според вас

# 32
  • Мнения: 75
belle amie - аз съм пила колаген 1 и 3 тип (за коса, кожа, нокти) и според мен имаш ефект

според лекари, с които съм говорила - е голяма молекула и за да се усвои трябва да се раздроби в организма и от раздробените частици ти да образуваш свой колаген, т.е не става директно; затова има и препоръки да се приемат АК - и от тях да градиш колаген

хубаво е да се пие с вит.С

пила съм малко и колаген 2 тип (за хрущял)



Здравейте и от мен! Интересна е темата, но аз съм чувала абсолютно същото - за колагена и за хиалурона. От лекар. Всичко, което поемаш през устата в стомаха така или иначе се разгражда на съставните си части. Така че е невъзможно от физиологическа гледна точка, ефектът да се "изпише" на лицето непосредствено след взимането на каквито и да е "химии"...

Благодаря и на MissNellie за интересните постове!

Аз съм взимала капсули с хиалурон (заради коленен хрущял, не заради бръчките), и тъкмо затова знам, че ефектът е по-скоро пожелателен, отколкото задължителен.

Темата ми е интересна, че и аз съм в таргета на "трийсетака". Ще ви следя  Peace

# 33
  • Мнения: 12
здравейте, сега ви открих понеже и аз искам да пия нещо такова
за колаген, че се пие разбрах преди година някъде, но беше от някакво смешно каталогче на някаква немска компания, с цени в германия смешни дори и аз нашия стандарт, а тук естествено надути многократно, та това ме спря да си поръчам
наскоро пак се присетих, че не съм пила скоро нищо, а определено има нужда
освен колагена на мадона друга идея
a.l.e.n.a ти какви марки колагени си пила Simple Smile

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
от 1 и 3 тип (за коса, кожа, нокти и т.н.) - на Neocell (Super collagen 1 & 3 powder), ако вземам пак ще е на капсули - препоръчително се приема с вит.С или цитрусов сок - вечер

от 2 тип (за хрущяли и т.н.) - в комбиниран продукт на Doctor's Best, заедно с хиалуронова к-на и хондроитин сулфат  Peace

# 35
  • Мнения: 1
Глдам колко много коментари има и се радвам че с нещо съм полезна на читателките на този сайт. Аз вече пия колагена на Мадона и след като се поразрових още в нета разбрах защо това е продукта на звездите. Purelogicol се призвеждал с патентован ензимен процес който разбивал мулекулата на колагена до 2000 далтона /не знам какво е това честно казано/-това било много малко като големина на млекула. Затова се пият само по две ампули. Другите колагенови добавки се пият в по-големи кличества, защото при тях колагена не се усвоявал 100 процента. Това обяснявало и защо Purelogicol е 3 пъти по-скъп. Аз говорих с мои приятелки, които са пили колаген на таблетки- полски, английски, немски и  ми казаха, че ефектът е бил нулев. Имало някакъв на прах от Южна Африка, който бил много добър, но не знам марката, за да ви я кажа.

# 36
  • Мнения: 2 652
Ами, задължително си направи снимки сега и след примерно месец - при горе-долу една и съща светлина и без грим. И давай тук да сравняваме  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 47
Колагенът го има във http://www.feelunique.com/brands/purelogicol и някои други продукти на марката; за тези, които са се заинтригували  Peace В момента и с известно намаление  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 75
a.l.e.n.a, колко време след редовно взимане виждаш резултат?

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
когато започнах да ги пия - пих и други добавки, ползвах и един серум с ХК, както и крем с вит.С

ефектът в рамките на месец бе очеваден и мои приятелки се зарибиха покрай мен, започнаха с козметиката и ефкет имаше доста видим, в последствие и с добавките

но те са десетина години по-големи то мен и предполагам има по върху какво да се работи и изяви ефект  Peace

при мен кожата се поопъна, поизглади, тенът се поизбистри, но бе е била я някакво лошо състояние преди това, някка се озари и изглади, достатъчно да бъде забелязвано от жени  Peace

# 40
  • Мнения: 75
Ох, момичета, знам, че е малко извън контекста  oops
обаче във фейсбук кликнах на една реклама за нещо-си чудодейно против бръчки и попаднах на това: http://www.anetaskinsuccess.com/

Направо не ми се вярва - супер евтин рекламен подход, дали някой наистина се връзва?  newsm78

# 41
  • Мнения: 1
Не знам какъв е продуктът, но рекламата му не буди доверие в мен. Прекалено агресивно,  качена в Блиц???Коментарите в сайта са прозрачно нагласени.  Аз си купувам козметока само отвън. По-евтина е и по-пресна. Последният удар бе крем,  който в Париж, на пъпа на Париж е 28 евро, а в аптеките в Софиа 119 лв??!!! Не знам вносителите на какво разчитат.

# 42
  • Мнения: 0
Не се косете, всичко е до ген, физически упражнения( ама много), здравословно хранене, ако може без стрес, Мадона съм я виждала отблизо много добре изглежда жената ...за тази възраст, уникална е направо но, има едно голямо но трябва да призная че тя тренира поне по 1/2 ден, отделно сигурно полага много грижи за лицето, не вярвам да пие колаген по скоро може някоя лека пластика да има , и да не забравяме че добрата кожа и добрия външен вид се дължат също и на положителни емоционални и сексуални преживявания(колкото по разнообразни толкова по добре).

# 43
  • Мнения: 5 832
Ох,ох, ох, как не разбрахте, че каквото и да пиете, все ще се остарява. Остарявайте без да сте натъпкани с хиляди колагени, киселини и не знам какво още, времето няма да спре, най-много някой друг проблем да ви се появи и на фона на него бръчките да ви изглеждат лиготия ( каквото всъщност са ). Като гледам как някои жени се хвърлят с главата напред към кремове и разни други продукти с доказани много повече странични ефекти, отколкото положителни и чак се плаша, честно ви казвам. Какво тук значат някакви си червени петна по лицето на фона на изпънати бръчки Rolling Eyes Аз ли не съм наред или светът полудява с всеки изминал ден все повече.

# 44
  • Мнения: 69
E щом го казва Анджелина  newsm78

Шегувкам се  Mr. Green  И аз мисля да пия колаген

Общи условия

Активация на акаунт