На пазар във Варна - 19

  • 52 144
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 060
От къде да купя хавлиени кърпи на по-ниска цена.
Не търся нещо специално.
Мадара, Кауфланд, Карфур. Ако ти трябват 2-3 бройки в магазина за платове срещу завод Дружба имаше единични бройки на много изгодни цени.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 447
Преди време коментирахме тук зумба-фитнес, само че аз посещавах курса в Пфое мол. Много е готино, страхотно се забавлявахме, аз лично започнах да виждам и положителния ефект върху килограмите си, но точно тогава се наложи да прекратя по здравословни причини. Говори се, че с 1 час зумба фитнес  се изгарят 1000 калории.

Благодаря!

# 47
  • Мнения: 66
Здравейте, момичета! Да се включа и аз с въпрос. Къде продават гоблени за шиене, т.е. не готови ушити? По възможност около Червения, Чаталджа или някъде в Левски?

В дългия блок зад спирката на Червения посока пощенския клон има магазин за шевни машини, където продават гоблени и конци. Срещу Рощок, в пресечката до Бурлекса също има добре зареден магазин. Продължението на Бенковска, след Пискюлиев (срещу т. наречените гаражи) има магазин за гоблени.

Здравейте и честита Коледа Simple Smile! Малко късно се включвам и ви благодаря на всички за отговорите относно питането ми за гоблени Hug. Точно от това магазинче (казва се PFAFF) зад Червения площад купих гоблен. За него ме упъти продавачката от магазина на реда на "Варчев",  в който отидох да търся и тя ми каза, че от 3 г. там вече нямало гоблени.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 060
Момичета, малко встрани от темата, но може ли да ми препоръчате добър/а курс/школа по немски език за начинаещ възрастен? Много благодаря!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Къде мога да намеря обувки на Milady Пещера (освен под Валентина)? Търся конкретен модел ботуши, който е изчерпан във въпросния магазин  Sad . Интернет магазин, който предлага марката, също ме устройва, но не намирам никакво инфо в нета.

# 50
  • Мнения: 172
missence   bouquet за новата тема
Връщам се да ви изчета

# 51
  • Мнения: 1 922
Къде има парфюми на Lolita Lempicka

# 52
  • Мнения: 172
Къде има парфюми на Lolita Lempicka
Виждала съм преди време в мол варна в бюти зон, в парфюмерията на чаталджа, а миналата седмица поръчах от интернет-идва за един ден/особено ако е за теб ги има във вариант тестери и определено излизат на добра цена, от години си купувам такива и смея да твърдя че са оригинални/

# 53
  • Мнения: 1 922
Къде има парфюми на Lolita Lempicka
Виждала съм преди време в мол варна в бюти зон, в парфюмерията на чаталджа, а миналата седмица поръчах от интернет-идва за един ден/особено ако е за теб ги има във вариант тестери и определено излизат на добра цена, от години си купувам такива и смея да твърдя че са оригинални/

В бюти зоната няма.Ти от кой сайт поръчваш?

# 54
  • Мнения: 172
Къде има парфюми на Lolita Lempicka
Виждала съм преди време в мол варна в бюти зон, в парфюмерията на чаталджа, а миналата седмица поръчах от интернет-идва за един ден/особено ако е за теб ги има във вариант тестери и определено излизат на добра цена, от години си купувам такива и смея да твърдя че са оригинални/

В бюти зоната няма.Ти от кой сайт поръчваш?
Пиша на лични, за да не се сметне за реклама.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Къде продават бг тенджери хром-никел 18/10? Всъщност ми трябват капаци за такива Rolling Eyes. Магазина, който беше в близост до Пикадили Център или го няма вече или аз не го откривам Sad.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 060
Здравейте!
Къде продават бг тенджери хром-никел 18/10? Всъщност ми трябват капаци за такива Rolling Eyes. Магазина, който беше в близост до Пикадили Център или го няма вече или аз не го откривам Sad.

Имаше такъв магазин в белите бараки на светофара на училище "Д. Дебелянов". Скоро не съм минавала от там обаче.

# 57
  • София
  • Мнения: 30 085
момичета, трябва ми оригинален сервиз (за кафе, чай, вино и т.н. от този сорт) на прилична цена за подарък. Насочила съм се към партера на "Двете кули". Ако има и други места, ще съм благодарна да ги споделите, защото нямам време да обикалям  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 371
До кукления театър имаше преди време едно магазинче, там продаваха много хубави сервизчета. Не знам дали го има още, но ако имаш път натам провери   Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 30 085
ооо, да, сетих се. Дано го има, че да не се разхождам напразно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт