"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 166
  • 262
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

Новият сериал по bTV "До последен дъх”, който тръгва на 27 декември, ще разкаже на зрителите историята на Мехмет и Нермин, които живеят в краен квартал на Истанбул. Двамата са лудо влюбени един в друг. Той е заварчик, а тя - маникюристка в известен салон. Двамата искат да се оженят и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.

Бедността е кошмарът на Мехмет и Нермин. Двамата започват да се отчуждават, защото каквото и да правят, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. Въпреки всичко Мехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.

В момент на разочарование Нермин е повикана в богаташка къща да направи маникюр на известна жена. Там тя се запознава с Ендер – известен плейбой. Ендер се влюбва в красивото момиче и го прелъстява. Нермин е принудена да се омъжи за Ендер, след като прекарва една нощ с него.

Сега Нермин има всичко, за което е мечтала. Но е далече от Мехмет. А той е готов на всичко, за да отмъсти на Ендер за изгубената любов...

В ролите: Кенан Имирзалъолу в ролята на Мехмет, Селин Делиратар – на Нермин, Оуз Галели - Ендер, Ебру Коджаа - Филиз, Ахмет Йенилмез - Хасан, Екин Тюркмен - Йозлем, Мурат Сойдан – Джелял.

"До последен дъх” ще се излъчва всеки делник от 14:30 ч., като ще предлага по два епизода, до 16:30 ч.

# 1
  • Мнения: 4
Сигурно ли е? А  Малките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 2
  • Мнения: 11 766
Сигурно ли е? А  Малките тайни кога ще ги дават? Shocked Shocked Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Малки тайни ще си го дават както до сега от 13.30, този сериал ще е на мястото на Жестока любов от 14.30, поне според програмата на БТВ ...  Wink

# 3
  • Мнения: 1 296

.... историята на Мехмет и Нермин, които живеят в краен квартал на Истанбул. Двамата са лудо влюбени един в друг. Той е заварчик, а тя - маникюристка в известен салон. Двамата искат да се оженят и да имат свой дом, но липсата на пари им пречи да постигната така желанато щастие.
Бедността е кошмарът на Мехмет и Нермин. Двамата започват да се отчуждават, защото каквото и да правят, не могат да изкарат достатъчно пари, за да имат нормален живот. Въпреки всичко Мехмет работи усърдно, за да осигури дом и семейство на любимата си.
....Сега Нермин има всичко, за което е мечтала. Но е далече от Мехмет. А той е готов на всичко, за да отмъсти на Ендер за изгубената любов.......
Донякъде ми напомня сюжета на ,,Под липите,, Laughing

# 4
# 5
  • Мнения: 4
Дано да е интересен поне!!!!

# 6
  • Мнения: 2 558
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!

# 7
  • Мнения: 1
ще видим!
Дано си заслужава!
........и малко повече снимки може ли? Embarassed

# 8
  • Мнения: 1
Нямам търпение ! Искам да гледам Кенан и в друг сериал освен в Езел, които ми е най-най-най-любим  newsm51

# 9
  • Мнения: 0
Дано си струва сериала, защото присъствието на Кенан Им, не е достатъчно за да седна да следя нещо , което изобщо не е интересно  Crossing Arms Както се казва " Един актьор, сериал не прави"  Mr. Green Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 627
Чак сега видях че има тема  ooooh! Привет на всички  Hug

Ще се гледа , щом Кенан Им. е там и аз съм пред Телевизора   Heart Eyes smile3508

# 11
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Цоп и аз в новата тема  Hug
Дано да е интересен защото ми е с един от любилите актьори Кенен  Hug нямам търпение да видя първи епизод

# 12
  • София
  • Мнения: 627

Последна редакция: пн, 26 дек 2011, 12:09 от koricimu

# 13
  • София
  • Мнения: 5 334
Сериалът е интересен и ви го препоръчвам. Аз съм от феновете на Селин Демиратар Heart Eyes, не на Кенан. Много харесван сериал в Турция - аз съм го гледала в Гърция отчасти, а после и в България, онлайн. Wink Hug

# 14
  • Мнения: 1 296
........и малко повече снимки може ли? Embarassed



Общи условия

Активация на акаунт