"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 070
  • 262
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 338
Момичета, кои серии даваха днес, че не успях да гледам втората  Embarassed?

# 91
  • Мнения: 205
Много тъжен филм....Ендер от страх да не изгуби благоволението на родителите си съсипва Нермин.Не е от предразсъдъците им,а да не би да го лишат от наследство - че как ще се издържа иначе?Какво може да прави,освен да пилее пари?
Ендер може и да обича Нермин,но не са един за друг SadТя не го обича,а и няма да го обикне - една любов не свършва с една раздяла....

# 92
  • Мнения: 1 296
Ендер е слабохарактерен и безволев мъж.
Такъв тип мъже не се борят за любовта си, а молят за още време и постоянни отсрочки в нея.

# 93
  • Мнения: 0
Момичета, кои серии даваха днес, че не успях да гледам втората  Embarassed?
15-16

# 94
# 95
  • Мнения: 6 643
Момичета-привет!  Hug
Надявам се да ме приемете във вашата уютна тема.  Flutter Започнах да гледам случайно сериала , но много ми допадна.Драмата наистина е голяма, като във турските сериали....Семейството на Ендер е отвратително, само сестра му става. Бащата е гадно парвеню, свикнал всичко да купува и продава, майката е лишена от всякаква класа, с оглед на положението, което заема-подвиква на слугите като пълна простачка, самият Ендер-разглезен женкар, който не може да прави жертви -гледа само кефа си.Нермин-добре се накисна.........  ooooh! Мехмет ми е симпатичен, беше много искрен като каза-"Душата ме боли..........."  Cry Cry Cry

# 96
  • Мнения: 14 817
BISKIT- добре дошла! Радвам се че се " виждаме " и тук

# 97
  • Мнения: 6 643
djoleva- Hug Мерси за посрещането и на мене ми е приятно!   bouquet

# 98
  • Мнения: 14 817
Аз пък си мисля ,че майката на Ендер има някаква тайна относно произхода си и много си страхува да не бъде разкрита.Не случайно съпругът и в миналия епизод и намекна че тя много добре знае какво е в крайните квартали.

# 99
  • Мнения: 14 817
Каква ли тайна крие стария гробар и  как ли е сварзан с Керванджъоглу.И той ги мрази  но защо - доста интересен става филма

# 100
  • София
  • Мнения: 1 017
 wavey wavey wavey

Да не излезне гробаря да е бащата , а майката на Ендер да е прегрешила на времето и да е майка и на Мехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, Joy Joy

# 101
  • Мнения: 14 817
wavey wavey wavey

Да не излезне гробаря да е бащата , а майката на Ендер да е прегрешила на времето и да е майка и на Мехмед #Crazy newsm78,то стана като в латино сериал, Joy Joy
Не мисля по скоро ми се струва че гробаря е свързан Себа Кервандъоглу. Дали пък бащата на Ендер не е виновен за смъртта на синът на гробаря

# 102
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен. Случайно загледах филма. Бях в отпуска за празниците, но сега , уви, съм на работа. Не мога да го гледам, а ми харесва и съм сигурна, че ще става още по-интересен. Може ли, ако някой знае линк към епизодите, да го пусне.

# 103
  • Мнения: 205
На мен ми идва една мисъл в главата:та когато бащата на Ендер обясняваше на майка му някакви неща,той преди да излезе се обърна и каза на жена си,че била познавала много добре такъв тип момичета и живота им,при което нейните очи се насълзиха и му отвърна,че ако имал нещо да казва,да говори направо....Значи и нейното минало не е чисто.....
С две думи,онзи човек,дето помага на Мехмет,нищо чудно да е имал нещо с нея,не с баща му...Вижте как веднага позна,че Керванджъоглу са взели любимата на Мехмет...
Но ще видим,може би греша...

# 104
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те и от мен! И аз се загледах по сериала,интересен е долу-горе сигурно ще го гледам.Ще следя и темата.

Общи условия

Активация на акаунт