"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 069
  • 262
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 817
Сериалът много ми харесва:)
Аз нямах възможност да гледам последните епизоди.
Не ми стана ясно откъде се появиха толкова много пари в цялата история newsm78
:

Ами Мехмед с помоща на Хасан и Шукрю обират склада където си държи парите Сефа Керваджъоглу Тами има пари в чували от мръсните му сделки

# 121
  • Мнения: 205
Хубаво правят,като показват на Керванджъоглу,че недосегаеми няма Wink
Обаче друго ми хареса - брат и сестра обединяват сили Simple Smile

# 122
  • Мнения: 21
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно Езел-коя е актрисата която играе любимата му и в кои филми е участвала?

# 123
  • Мнения: 205
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно Езел-коя е актрисата която играе любимата му и в кои филми е участвала?

Ами тя се казва Джансу Дере,но не знам в кои филми е участвала Simple Smile

# 124
  • Мнения: 0
здравейте.филма ми харесва и го гледам.имам един въпрос относно Езел-коя е актрисата която играе любимата му и в кои филми е участвала?
Сериали с нейно участие:
Kabuslar Evi: Takip (2006) – Esme
Son Osmanlı Yandım Ali (2006) – Defne
Sıla (2006) – Sıla
Güz Yangını (2005) – Ceylan
Metro Palas (2004) – Nazan
Alacakaranlık (2003) – Irmak Bozoğlu
Altın Kızlar (2009)- Ceylan
Ezel (2008-) Eysan

Филми с нейно участие:

Acı Aşk, Acı Aşk-2009,
Casus Kızlar , Totally spies! Le Film - 2009,
Son Osmanlı: Yandım Ali, Son Osmanlı: Yandım Ali- 2006,
Kabuslar Evi: Takip, Kabuslar Evi: Takip-2006

# 125
  • Мнения: 4
Каква ли е тайната на майката на Ендер Thinking Thinking Thinking Thinking

# 126
  • Мнения: 152
На ми хареса как ги завързаха в банята Grinning Grinning

# 127
  • Мнения: 1 271
Явно и майката е била влюбена в друг...

# 128
  • Мнения: 14 817
 Поизпуснах втората серия ,може ли  някой да ми я поразкаже  на бързо. Ако майката е била влюбена в друг дали това не е гробаря

# 129
  • Мнения: 205
Майката на Филиз обеща,че ще и разкаже за случилото се,но не го направи.Мехмет поиска среща с Бекир,с цел да вземе пари.Ендер не подписа документите,както баща му се надяваше,скараха се,Филиз недвусмислено обяви на чия страна е Simple SmileВ Тв Сага прочетох какво ще се случи до следващия четвъртък,но не пишеше дали Госпожата ще се разкрие.Но предстоят малко нелогични,но доста интересни и напрегнати епизоди Simple Smile

# 130
  • Мнения: 14 817
Майката на Филиз обеща,че ще и разкаже за случилото се,но не го направи.Мехмет поиска среща с Бекир,с цел да вземе пари.Ендер не подписа документите,както баща му се надяваше,скараха се,Филиз недвусмислено обяви на чия страна е Simple SmileВ Тв Сага прочетох какво ще се случи до следващия четвъртък,но не пишеше дали Госпожата ще се разкрие.Но предстоят малко нелогични,но доста интересни и напрегнати епизоди Simple Smile
много благодаря

# 131
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А майката на Ендер какво разказа на Нермин относно това,че е в инвалидна количка,пропуснах този момент.

# 132
  • Мнения: 14 817
Дали ще успеят да вземат откупа за тефтера. Плешивия се подготвя , а нашите не знаят че той проследи Хасан

# 133
  • Мнения: 205
О,не само,че ще успеят да вземат парите,но и парите ще са повече,а и ще вземат и нещо мноооого по-ценно за Сефа Керванджъоглу Simple Smile. Тепърва става интересно Simple Smile

# 134
  • Мнения: 205
А майката на Ендер какво разказа на Нермин относно това,че е в инвалидна количка,пропуснах този момент.

Ами разказа и,че е видяла мъжа си с друга жена,тръгнала с колата след тях и катастрофирала.За това е в инвалидна количка.

Общи условия

Активация на акаунт