Отслабване по време на бременност!

  • 40 469
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23
 Hug Hug Hug а на теб пожелавам успешни последни дни от бременността, леко раждане, и да гушкаш още едно малко прекрасно същество!

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 22:52 от Melanie555

# 31
  • София
  • Мнения: 480
Хубаво е че се храни здравословно и не трупа излишни килограми. До към третия месец няма нищо притеснително да си стои на същите килограми или да свали малко, но -8кг за 3месеца ....

# 32
  • София
  • Мнения: 1 289
То зависи как се е хранила преди да забременее и да мине на здравословна диета.

# 33
  • Мнения: 377
Тази твоя приятелка прави много добре! За какво са й боклуци? Нито за бебето, нито за нея са полезни. Ако хапва достатъчно, няма никакъв проблем.
Все едно за мен пишеш   Mr. Green
Преди 30 дена родих, а цяла бременност изкарах с това  "вманиачаване" и то бях доста стриктна
И аз отслабнах в началото и после постепенно започнах да качавам. Резултата беше 6 кг и бебе 3,550  Wink В момента съм възстановена напълно   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз пък със здравословно хранене в 7-ми месец съм +14 кила. Просто и преди съм се хранила по този начин, така че организма ми е свикнал. Затова казвам, че зависи от организма и навиците, които сме си градили преди да забременеем.

# 35
  • София
  • Мнения: 480
Именно, само ако си имал килограми в повече и  не си спазвал режим е възможно. Иначе не мога да си го представя при например 50-55кг в началото на бременността и воден с години здравословен начин на хранене да се получи това -8.
absolutpartystar, аз съм на +10, но пък си позволявам от време на време по една вафла или сладолед.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 489
Да се запиша и аз тук, понеже ме вълнува темата за килограмите. Аз винаги съм си имала проблеми, понеже страдам от тиреоидит на Хашимото. Забременях на 57, свалих първите два месеца на 56, а в момента в 5-ти месец съм 61. Малко ми се струва много и се чудя какво да правя, че да не качвам. Истината е, че преди бременността се ограничавах, а сега не смея.

# 37
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен !:) аз съм по същия начин-но имам доста излишни килца....В момента съм 18г.с и минус 5 кг от както забременях,но докторът каза ,че всичко е наред със размерите на бебчо,което мен ме притенсяваше.Но аз доста повръщам...сега малко намаля ,но поне 1 на 1-2 дена си повръщам и то всичко от това,което сам вечеряла примерно.Сега започнах да го овладявам горе-долу това повръщане и смятам спре ли окончателно и аз да мина на разделно хранене.А и докторът още в началото ме предупреди ,че това,че бременната трябвало да яде за двама и каквото и се приядяло е мит,и най-добре да се огранича занапред от бялото брашно,захар,сол ...т.е тестено и сладко..и мазно разбира се Simple Smile).Та за момента си ям каквото ми се яде,защото забелязвам и че бебока не подпира-ям примерно пеечен картов със зелена салата -повръщам само салатата :Д

# 38
  • Мнения: 534
Много мами слабеят първите месеци,ако изследванията са си нормални няма проблеми.Щом казваш ,че яде здравословно ...чудесно !В края на втората бременност започнах много да наддавам,ядях брускети,солети и т.н. от тоя сорт.Реших обаче че няма да ставам прасчо и ги смених с плодове,а и беше началото на лятото,отразиха ми се чудесно.Не качвах много,а по 2,3 кл на месец,хемоглобина ми се качи (все бях с много нисък) ...Абе не се притеснявай ,че не яде вафли  Peace

# 39
  • Мнения: 111
Кали_25 , Успокой твоята близка, че няма нищо притеснително. До 4 месец свалих 4 килограма. Повръщах много и никакъв корем не ми се виждаше и също се притеснявах, но всички лекари ми казаха, че проблема с килограмите си е изцяло мой. Детето се развиваше нормално и си вземаше всичко необходимо. Аз също спазвам подобна диета до ден днешен, но вече съм в седми месец и си имам коремче и бебо е добре и съм си качила килца. Няма нищо притеснително. Една позната свали към 6 кг първите месеци. Забременях на 65 кг (при моите 170 см височина) и си изглеждам абсолютно нормално, тренирах си плуване и си спазвах и преди това режим. Всяка бременност е индивидуална - не слушай тези, които ти обясняват как еди кое си не е възможно. Всичко е възможно - СПОКО! Аз твърдях, че забременяването ми е най-добрата диета, на която съм била  Joy newsm78

# 40
  • Мнения: 377
Аз твърдях, че забременяването ми е най-добрата диета, на която съм била  Joy newsm78
И аз бях същата работа  Joy

# 41
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И аз бях така, фина и стегната и един голям корем Grinning
Без да си налагам съзнателно диети, просто следвах желанията си. От човек не можещ без кафе и сладко, хапващ си редовно месо, от раз изключих и трите от менюто си. Просто не ми се пиеше кафе а от месото и сладкишите ми се гадеше само като си помисля за тях  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1
И аз мисля, че най-добре, когато жена е бременна да гледа с максимално полезни храни да "захранва" себе си и организма в утробата си.
Много се радвам като откривам, че и доста хора мислят като мен.  Hug По едно време мои бременни приятелки ми бяха напълнили главата с глупости, че каквото, когато ти се прияде, трябва да си угаждаш, че щяло да му стане нещо на бебето Tired

# 43
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И мен не ме подминаха тези коментари, още повече че ми се прияждаше постоянно нещо и само от вида му се отказвах после  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 850
И аз мисля, че най-добре, когато жена е бременна да гледа с максимално полезни храни да "захранва" себе си и организма в утробата си.
Много се радвам като откривам, че и доста хора мислят като мен.  Hug По едно време мои бременни приятелки ми бяха напълнили главата с глупости, че каквото, когато ти се прияде, трябва да си угаждаш, че щяло да му стане нещо на бебето Tired
Да бе...то на мен веднъж ми се прияде шампоат с мирис на черешка, освен да бях си хапнала.

Общи условия

Активация на акаунт