www.feelunique.com - 4

  • 39 820
  • 724
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 444
                                                              



 Доставката е безплатна,поръчките идват в пощата,периодично пускат кодове за намаления,които ще споделяме в темата

Тези,които нямат регистрация,може да поискат покана,с нея получават -10% от първата си поръчка!

 А тези,които вече имат регистрация могат да изберат своя любима марка,за която да ползват също -10%,това става като отидете на My account,след което в ляво избирате Preferences  и на Select VIP Brand избирате своята марка,за която желаете да използвате намаление,можете да сменята марката на всеки 6 месеца!

                            Приятно пазаруване!    bouquet

На всички вас пожелавам весело изкарване на Коледните и новогодишни празници! Hug


Предишната тема номер 3


                                                                  

# 1
  • София
  • Мнения: 5 444
Хе,хе...Мдааа Mr. Green Иначе и аз чакам днес намаление,ама нещо се правят на забравили Crossing Arms Харесах си едно сенки и просто нямам търпение да си ги взема.Тези дни съм на такава вълна Flutter
Какви са сенките? Mr. Green Дай да ги видим.

Нова тема нов късмет,надявам се всички пратки да пристигат на време и да няма бавеници

# 2
  • Мнения: 3 044
С благодарност за новата тема  newsm03

# 3
  • Мнения: 2 843
И аз благодаря за темата.
Обаче забелязвам, че не е в раздела "Пазаруване от чуждестранни сайтове", поради тази причина някой може да я търси по-дълго.

# 4
  • Мнения: 372
Хе,хе...Мдааа Mr. Green Иначе и аз чакам днес намаление,ама нещо се правят на забравили Crossing Arms Харесах си едно сенки и просто нямам търпение да си ги взема.Тези дни съм на такава вълна Flutter
Какви са сенките? Mr. Green Дай да ги видим.

Нова тема нов късмет,надявам се всички пратки да пристигат на време и да няма бавеници

Дано.    Praynig
И аз се нареждам за сенките.   Crazy   

*Bubble*,     bouquet   за темата.   

# 5
  • София
  • Мнения: 5 444
И аз благодаря за темата.
Обаче забелязвам, че не е в раздела "Пазаруване от чуждестранни сайтове", поради тази причина някой може да я търси по-дълго.
И аз го забелязах,ама късно,обърках се като я пусках.Писах на модераторите да я преместят.

# 6
# 7
  • Мнения: 31 128
Благодаря за новата тема.  bouquet

# 8
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Хайде "маниачки", да продължим да разоряваме мъжете си и през новата година! Hug Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 5 444
Хайде "маниачки", да продължим да разоряваме мъжете си и през новата година! Hug Laughing
Аз себе си разорявам,мъжа ми не го занимавам,за да не му докарам сърдечни проблеми Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз при вас. Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 444

Затриха ми шампоана,но пък сега чакам:
http://www.feelunique.com/p/TIGI-Bed-Head-Small-Talk-200ml
 Нядявам се еуфорията по Коледа да е спаднала,сега малко ме е яд на нетърпението ми,но се надявам да не съм чак такъв карък и втора поредна пратка да ми се губи.

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 23:12 от *Bubble*

# 12
  • София
  • Мнения: 285
Имам поръчка, която от 16.12. е pending, това какво значи?

# 13
  • София
  • Мнения: 5 444
Имам поръчка, която от 16.12. е pending, това какво значи?
Че все още не  е пусната,пиши им на http://www.feelunique.com/myaccount/contactcustomercare

# 14
  • Мнения: 685
Скоро не съм правила поръчка от сайта, но пък редовно ви следя, така че продължавам.

*Bubble*   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт