Как съхранявате гримовете си ? Подредба и Защита

  • 1 620
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 008
Имам голям проблем с недостига на място в нас и се чудя къде да си сложа нещата.

Мисля си за някоя етажерка като тази във фризьорските салони,но без колела.
Да си наредя пресите,машите,гримовете и разни аксесоарчета.

Гримовете ги държа в 2 чантички-една обикновенна за път,другата е катокуфарче от плат.
Машата е в хартиена торбичка  Crazy Crazy Crazy
,а пресата под бюрото.Пълен Хаос ми е,а не мога да си намеря нищо хубаво за складиране.

# 1
  • Мнения: 54
И аз нищо хубаво не намирам. Търся от тези малките чекмеджета, пластмасови, дето са предназначени да седят за върху шкаф. Само за гримовете ми трябва. Преса,сешоар,маша - в шкафа държа по същия начин. Преди бях натъкмила всичко в една кошница, ама нали се нещо ме човърка, и само местя.  ooooh!

# 2
  • Мнения: 74
Аз имам един шкаф в банята, от тези пластмасовите, с четири чекмеджета. В него държа по-голямата част, а останалото е пръснато из целия апартамент..

# 3
  • Мнения: 54
Аз имам един шкаф в банята, от тези пластмасовите, с четири чекмеджета. В него държа по-голямата част, а останалото е пръснато из целия апартамент..

И аз държах в банята, но за кратко време. Не е хубаво да стоят там, защото от влагата, се получават бактерии, и гримовете се развалят много по-бързо.

# 4
# 5
  • Мнения: 74
Аз имам един шкаф в банята, от тези пластмасовите, с четири чекмеджета. В него държа по-голямата част, а останалото е пръснато из целия апартамент..

И аз държах в банята, но за кратко време. Не е хубаво да стоят там, защото от влагата, се получават бактерии, и гримовете се развалят много по-бързо.
Не знаех, благодаря за информацията! Явно ще трябва да им потърся нова място и да ги преместя от там.

# 6
  • Мнения: X
И аз нямам място. Всичко е сложено в несесери, а несесерите върху една малка масичка на колелца, която навремето баща ми беше измайсторил от плексиглас. Засега ми върши добра работа, тъй като за жалост на това малко пространство нямам място за истинска тоалетка.

# 7
  • Мнения: 54
Аз имам един шкаф в банята, от тези пластмасовите, с четири чекмеджета. В него държа по-голямата част, а останалото е пръснато из целия апартамент..

И аз държах в банята, но за кратко време. Не е хубаво да стоят там, защото от влагата, се получават бактерии, и гримовете се развалят много по-бързо.
Не знаех, благодаря за информацията! Явно ще трябва да им потърся нова място и да ги преместя от там.


За нищо, и аз не мислех, че е голям проблем, но ето, че всеки започна да ми прави забележка. Така че, по-добре в несесери, от колкото там. Аз още съм в търсене на такива чекмедженца...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 580
Отдавна си мечтая за голяма тоалетка с хубаво осветление и мнооого чекмеджета  Crazy
Вече съм си я проектирала и само чакам да се нанесем в по-големия апартамент за да изпълня мечтата си и да си подредя всичко в нея.

Засега обаче съм разпиляна. Всички продукти за коса, сешоар, преса и бялата козметика са ми в шкафа в банята (добре, че е голям  Laughing ). За парфюмите и лаковете за нокти имам рафт в гардероба, а декоративната козметика си я съхранявам в такава чантичка - http://img1.tinydeal.com/images/97/74/59774_425689_NBG-59774.jpg
http://img1.tinydeal.com/images/97/74/59774_425687_NBG-59774.jpg

# 9
  • Мнения: 0
От къде мога да си намеря и аз от тези чекмеджета, които стоят върху тоалетката  Thinking

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 768
От къде мога да си намеря и аз от тези чекмеджета, които стоят върху тоалетката  Thinking
В Джъмбо бях виждала, картонени кутии с чекмедженца.

# 11
  • Мнения: 0
Проблемът е, че не съм от София... Ако някой има идеи от някой магазин различен от този ще съм много доволна Hug

# 12
  • в белята
  • Мнения: 536
И в магазините за пластмасови работи и в по-големите левчета също има такива шкафчета различни размери. Peace

# 13
  • Мнения: 0
Благодаря много  Hug а ориентировъчна цена може ли.. Confused Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт