въпрос

  • 1 064
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
на 7 мият ден от както ми закъснява направих тест с отрицателен резултат днес е 10 ден и не ми е дошло възможно ли е теста да е неверен ? според някой източници хормона според който се отчита бременността запчва да се отделя на 14тият ден направих теста 3 дена по рано ? според вас теста греши или е прав ?

# 1
  • Мнения: 3 242
Нещо не си разбрала правилно Simple Smile при закъснение от 10 дена , ако има бременост теста ще го засече на 100%.

# 2
  • Мнения: 4
мерси много за отговора

# 3
  • София
  • Мнения: 35 919
Хормона на бременността Simple Smile - ЧХГ започва да се отделя след имплантацията на ембриона,
която е от 7 до 10 ден след О. - това е около 7- 4  дни преди предполагаемия ден на М. /при нормален, редовен МЦ/



# 4
  • Мнения: 4
благодаря за отговора  Simple Smile днес е 13-ти ден откакто ми закъснява затова смятам да направя втори тест   след няколко дни ако все още не ми е дошло тъй като в момента пия противогрипни хапчета и други медикаменти от този сорт

# 5
  • Мнения: 3 242
Ти май пак не разбра Simple Smile Тестовете почват да отчитат приблизително 3 дена преди датата на очакваната менструация , а ти вече си 2 седмици след нея Simple Smile направи си теста и ако пак е отрицателен отиди на лекар!

# 6
  • Мнения: 4
мерси, че ми го доизясни тъй като не бях много запозната с тестовете

# 7
  • Мнения: 273
Ти май пак не разбра Simple Smile Тестовете почват да отчитат приблизително 3 дена преди датата на очакваната менструация , а ти вече си 2 седмици след нея Simple Smile направи си теста и ако пак е отрицателен отиди на лекар!

Защо така грубо?Момичето има надежда и се моли да е налична бременност,затова и пише тук.И аз смятам,че тестовете след  закъснението отчитат бременност,но пък ти пак си направи,за да се увериш.

# 8
  • Мнения: 3 242
Ти май пак не разбра Simple Smile Тестовете почват да отчитат приблизително 3 дена преди датата на очакваната менструация , а ти вече си 2 седмици след нея Simple Smile направи си теста и ако пак е отрицателен отиди на лекар!

Защо така грубо?Момичето има надежда и се моли да е налична бременност,затова и пише тук.И аз смятам,че тестовете след  закъснението отчитат бременност,но пък ти пак си направи,за да се увериш.

Елементарно Лоулес Simple Smile на тестовете си пише кога показват резултат Simple Smile

# 9
  • Мнения: 472
7 дни след закъснение ми даде отрицателентест. Още три дни по-късно положителен с много бледа втора черта. Не знам защо . Обяснявам си го с нередовния цикъл и много късната овулация/мерех се т./ Резултатът е вече 4 годишен  Simple Smile. Така че на 7 ден, може да бъде грешен теста.

# 10
  • Мнения: 3 242
7 дни след закъснение ми даде отрицателентест. Още три дни по-късно положителен с много бледа втора черта. Не знам защо . Обяснявам си го с нередовния цикъл и много късната овулация/мерех се т./ Резултатът е вече 4 годишен  Simple Smile. Така че на 7 ден, може да бъде грешен теста.

При мацката вече са минали 16 дена ... трябва да е било много късна овулация Wink

# 11
  • Мнения: 273
Ти май пак не разбра Simple Smile Тестовете почват да отчитат приблизително 3 дена преди датата на очакваната менструация , а ти вече си 2 седмици след нея Simple Smile направи си теста и ако пак е отрицателен отиди на лекар!

Защо така грубо?Момичето има надежда и се моли да е налична бременност,затова и пише тук.И аз смятам,че тестовете след  закъснението отчитат бременност,но пък ти пак си направи,за да се увериш.

Елементарно Лоулес Simple Smile на тестовете си пише кога показват резултат Simple Smile

XAX,Лаулес съм Simple Smile /това ми е фамилията/  и знам какво пише на тестовете и както съм написала "смятам,че след закъснението теста констатира бременност",т.е. и според мен няма такава налична

# 12
  • Мнения: 31
Може теста да греши . . . Отиди на лекар за най-сигурно

# 13
  • Мнения: 3 242
XAX,Лаулес съм Simple Smile /това ми е фамилията/  и знам какво пише на тестовете и както съм написала "смятам,че след закъснението теста констатира бременност",т.е. и според мен няма такава налична

Еххх Лоулес , за теб разбахме , кажи ся как да обяснявам на човек който дори не си чете указанията на теста а иска да има деца Wink после се смеем на циганките .... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт