Годежен пръстен

  • 17 582
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Естел, благодаря за интереса, но все още не съм. Малко странични неща се струпаха и го отложих, но се надявам да се вземем. Simple Smile За това време поне успях да обиколя всички известни и не толкова известни магазини в София, Пловдив и Раковски Simple Smile Харесал съм 1 в Сара трейд и 1 в Еспер.. остава да реша кой да бъде... Отзиви от Еспер да има някой, от Сара трейд прочетох една тема, която ме накара да се замисля...  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 785
Сара Трейд в никакъв случай! Съветвам те да ги зачеркнеш, предполагам темата, която си прочел е напълно вярна. За Еспер нямам отзиви, чувала съм и съм чела хубави неща. Успех! Бих ти казала моя от къде е, защото е много хубав с 2 диамантчета, самият му дизайн е страхотен. Знам че мъжът ми е ходил до Хасково специално за него, там го е завел негов приятел. Но... не мога да си намеря сертификата, за да ти кажа как се казва магазина, а едва ли ще ти се разкарва до там. Може и по поръчка (по снимка) да го направиш. Ако решиш така да е, ще ти препоръчам златарница в София, успех!

# 17
  • Мнения: 15
Благодаря, за информацията. Ще е хубаво да се сетиш и за магазина в Хасково, напоследък често пътувам по командировки. Също ще се радвам и за адрес на ателието в София, така или иначе обиколих почти всички магазини. Не пречи да събера още малко мнения.
   В Полвдив като обикалях от едно ателие на Добромир Челебиев ми предложиха доста изгодно пръстен с камък около 0.20. -0,30 с цвят G-H и изработвка VS.. което много ме изненада...

# 18
  • Мнения: 4 785
Златарницата в София е тази, а за Хасковския магазин освен да питам мъжът ми, върти ми се в главата нещо като Хелена, обаче в нета не намирам нищо, но помня че каза, че там е имало много магазини със златни пръстени - годежни и халки.

# 19
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте искам да ви попитам случайно да знаете тук в България дали има възможност да се коригира платинен пръстен с диамант, че моя ми е голям и трябва да го нася на средният пръст. Много се чудя дали да го връщаме в Англия да ми го заменят със по-малък размер, но ме е страх този път да не ми е малък, че взехме размер тези дни, когато бяха жегите на обяд, а тогава ми бяха подути пръстите, предполагам като на всички хора и ми беше леко тесен (не се въртеше спокойно) за да може като е по-хладно да е добре и да не ми изпадне. И тъй като си представя процедурата пак да го изпращаме да Англия и ако пак не ми е добре ще нараня освен себе си и моето любимо същество, а не искам... Ще се радвам ако ми кажете къде тук в България може да се коригира, за да бъда поне сигурна, че ще ми е добре и няма да се разправяме с изпращане и получаване? Благодаря ви предварително!

# 20
  • Мнения: 3
Каква е гаранцията за размера, че ще бъде точен в тези сайтове.

# 21
  • София
  • Мнения: 35
Принципно няма гаранция за нищо, но поне тук в България ще отида лично да ми го поправят, а за там си има определени размери, на които съответстват наши български размери.Има много разновидности на "размери", като букви, цифри и други.

# 22
  • Мнения: 2 674
Платинен пръстен май много трудно се реже, но преполагам не е невъзможно, но сигурно ще е скъпо.

# 23
  • Мнения: 15
http://prikachi.com/images.php?images/308/5520308G.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/309/5520309k.jpg

Прилагам линк с пръстена, който купих, за тези, които бяха любопитни. Simple Smile
Купих го от златарницата, която препоръча treisy, за което благодаря. Хората там са много готини, избрах си първо диамант, после формата на самият пръстен. Реших в крайна сметка да е стандартен. Приятелката много го хареса, всъщност, този с диаманта още не съм го подарил  Joy Понеже исках всичко да стане на морето, в мидичка на скали и с оглед на това, че много се забавих и всичко се проточи се наложи да взема един, който е същия като този на снимките, но с цирконий. Сега мисля за Коледа да се пошегувам и да кажа, че този пръстен е бил грешка и ще подаря диамантения.  Laughing

Благодаря на всички, които ми дадоха съвет и помогнаха. Надявам се и за предстоящата сватба да получа същата отзивчивост. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 785
 Peace Много е хубав! Радвам се, че съм помогнала  Wink

# 25
  • Мнения: 4 569
Браво!  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 674
Елеганто пръстенче. Браво!

Общи условия

Активация на акаунт