Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът свърши,но емоциите остават~ 79

  • 43 800
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
     bouquet  bouquet bouquet   ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН , ДЕНИМИРА !  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро , мили момичета !  Hug


Честит Рожден Ден на Дени и Bezymnalydost Hug   bouquet

Бъдете живи , здрави и много щастливи !

Желая ви упоритост , за да следвате мечтите си , смелост - за да ги осъществявате , търпение  , за да ги постигате и много любов за да дава смисъл на всичко това !



Тези червени рози са за  вас  , мили рожденички !

# 17
  • Мнения: 0
А това е поздрав за рожденичките !   bouquet

# 18
  • Мнения: 0
И още един поздрав за рожденичките !  Hug

# 19
  • Мнения: 0
А това е поздрав за всички момичета и рожденичките , ако има още такива в темата - нека и те се чувстват поздравени !  Hug

# 20
  • Мнения: 0
А с тази песничка се разделям с вас и  пожелавам приятен ден на всички момичета , а на рожденичките весел празник !  Hug

Бонита изчезва ! Отивам да се потрудя малко !

Поздрав за всички вас !   bouquet

# 21
  • Мнения: 0
А , щях да забравя да ви поднеса и сутрешното кафенце , къде сте , ставайтееее !



И количка за Дени , разбира се !



Хайде  , весел и усмихнат ден на всички !  Hug

# 22
  • Мнения: 1 780
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДВЕТЕ НИ РОЖДЕНИЧКИ В ТЕМАТА!!!
Където и да сте,през каквито и перипетии да преминете в живота си,с когото и да ги споделите-нека винаги финалът да бъде-ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ,ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!!!
[/b
Дени,Лудостче-весел празник!!!


# 23
  • Мнения: 3 371
Дени , мило мое слънчице , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
 Пожелавам ти цялото щастие на земята и любов толкова , колкото можеш да понесеш ! Бъди здрава , бъди все така целеустремена и не спирай да сбъдваш мечтите си ! Остани си винаги такова усмихнато и лъчезарно слънчице , защото точно такава много те обичам ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3 371
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ПОЛИ !
Пожелавам ти здраве и късмет ! Това , което си си пожелала в святата Коледна нощ , нека се превърне и в мое пожелание за теб ! Знам ,че ще се сбъдне !  Peace

# 25
  • Мнения: 26
Добро утроооо!  Hug

Весела Коледа и веднага почвам да черпя,защото видях на бързо,че сте ме започнали с пожеланията,а мен никаква ме няма. ooooh!





Лудостчееее,честит рожден ден и на теб! Да си жива и здрава и все такава Лудаааа Simple Smile))))   bouquet

Връщам се да ви чета и отивам на работа,после ще пиша благодарностиии!  Heart Eyes

# 26
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Мили мой приятелки Хайде да ви почерпя с огромно желание и любов Simple Smile Почерпете се за мое здраве

# 27
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Denimira честит рожден ден да си жива и здрава мила все така обичана и все така щастлива и романтична Simple Smile  Hug Пожелавам ти весело прекарване  Hug  bigdance2 newsm59  Gift bdbaloni

# 28
  • Мнения: 1
 ПОЛИ,  ЧРД !  bouquet
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА НАПРАВИШ  4 ПО 25 !

# 29
  • Мнения: 26
Лудостчееееее.....  Hug

А наздраве,за наше здраве  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт