Какво ви подари свеки за коледа? ;-)

  • 20 451
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Моята свекърва винаги ми подарява големи и хубави подаръци.
Тази година-хубав зимен шал и комплект кремчета за лице на една от най-луксозните марки.
Доволна съм!

# 16
  • Мнения: 4 965
И моята уцелва - скромно, но от сърце. И тя е с 3 деца, още 3 повловинки на децата и общо 5 внука, та няма как да купи нещо наистина голямо, но всичко е подбрано с мярка и внимателно.
Аз получих дезодорант и шампоан /от марки, които ползвам/, пухкави чорапки и шоколад. Половинката получи дезодорант и чорапи + шоколад. Семейният подарък е пасатор.
Миналата година ни подари кухненски робот, че старият /пак от нея/ се беше счупил.
На децата винаги има повече подаръци.
Обикновено купува практични неща. За по-големите се допитва или направо дава парички.
Оценявам жеста, а не стойността.

# 17
  • Мнения: 22 427
Тази година - нищо. И съм много доволна. )
Миналата обаче подари глинен гювеч, което не е лош подарък.
Аз вече се отказах да подарявам каквото и да било. От проклетия и инат, така всичко отива в гардероба и до там.

# 18
  • Мнения: 145
На мен и на мъжо по 50 лева , а на малкия пак същата сума , подаръци и торба пълна с лакомства.
Важен е жеста а не стойността на подаръка. Peace

# 19
  • Мнения: 8 803
Нищо не получих, нито от свеки, нито от родителското тяло. Няма драма, аз съм на 47, какви подаръци да чакам на тази възраст... Rolling Eyes Доволна съм, като знам какъв вкус има свекървта, добре, че вече съм приключила с традицията на подаряването. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 180
Да гледаш колко струва подарък...   smile3555
Темата май е погрешно разбрана....
Не гледам колко струва,просто цената му лъха отвсякъде.
По-щастлива бях когато не ми подаряваше нищо.
Радвам,се за всички вас,които сте в добри отношения с роднините.Дай Боже всеки му.
Аз нямам отношение към сватовете,далечни са ми не само на разстояние.

# 21
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Моята свекърва не ми подари нищо. И аз на нея. Обаче изпрати колет от Вилнюс до Брюксел с подарък за сина ми. Онемях. Той не й е биологичен внук, а тя има "да се отчете" пред още 8 внуци с една учителска заплата. За разлика от бившата ми свекърва, която никога не се е сетила да направи някакъв жест на зачитане към внука си, когото твърди, че обожава. Дни по-късно изпрати друг колет - с литературен журнал, в който е отпечатан преведен откъс от моя книга. И писмо с мили коментари и поздравления. Да е жива и здрава. Отгледала е 3 страхотни деца, с едните две ръце, без подкрепа от никого. През февруари, като отскоча до Вилнюс, ще й занеса нещо наистина хубаво. Ей така, от сърце.

# 22
  • Мнения: 2 674
Сауле, дай да видим книгата Laughing

Моята свекърва ми подари най-страхотния подарък или както се казва във вица 100$ са си 100$. Mr. Green Шокирана съм. Това в добрия смисъл на думата.

# 23
  • Мнения: 65
Eдно симпатично поларче, което мисля да си нося вкъщи, разкошни шарени чорапки, сенки за очи и един блузон със странна кройка. На друг тип фигура сигурно би стоял много добре, но при мен е трагична ситуацията. Нищо, постарала се е жената, пък и какво е виновна, че аз съм се поохранила напоследък  Grinning Ще си го нося и него вкъщи и тъй...

# 24
  • Мнения: 289
Обаче изпрати колет от Вилнюс до Брюксел с подарък за сина ми. ..

Прекрасно  Peace
Най-много харесвам ето такива подаръци - изненади, добре обмислени, с проявено явно лично отношение. Мен лично точно те ме трогват. Една картичка, написана собственоръчно, която ме изненадва приятно, ми е много по-ценна от една саксия, купена от супермаркета.
Да не говорим, че днес изобилства от стоки всякакви, и си признавам, че и хеликоптер да ми паркират пред къщата, едва ли ще се трогна особено  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 3 797
Парфюм Галиано и шоколадови бонбони.Всъщност днес ще си взема подаръка, така 4е може и друго да има, но за това знам.

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Даде ми сума предварително за мен и за дъщеря ми, която аз да употребя по предназначение.
Употребих я!

Tutti felici, tutti contenti!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 380
Да гледаш колко струва подарък...   smile3555
Темата май е погрешно разбрана....
Не гледам колко струва,просто цената му лъха отвсякъде.
По-щастлива бях когато не ми подаряваше нищо.
Радвам,се за всички вас,които сте в добри отношения с роднините.Дай Боже всеки му.
Аз нямам отношение към сватовете,далечни са ми не само на разстояние.

за това и така приемаш подаръка. ако ти бяха близки щеше да ти стане приятно, че са ти взели нещо, пък макар и за 5лв, вместо нищо.

# 28
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Моята свекърва ме попита какво искам и аз и казах кърпи за баня  Embarassed. Купи ми жената 4 бр за всеки от семейството както и чаши за вино ( предният път като беше вкъщи счупи една, докато я миеше и не можа да го понесе  ooooh!). Всички подаръци ще си ги ползвам. Благодаря и! Аз пък и подарих страхотни сандали. Много си ги хареса и и станаха.

# 29
  • София
  • Мнения: 357
От свекърва ми винаги получавам пари за празниците и съм доволна, защото си купувам това, което на мен ми харесва Grinning

Общи условия

Активация на акаунт