Много моля ,да ми кажете как да се справя

  • 7 809
  • 173
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 863
Цял месец и половина бащата не е търсил "децата"?Че това време не е нищо.Той в момента променя целия си живот, синовете ви са му обидени....ами че няма нищо по-нормално от едно леко отдръпване докато страстите се поуспокоят.
Измъчена, вземи си попрочети постовете- никаква гордост не е останала в теб.Вземи се в ръце, че картината хич не е красива!Плюеш го не защото е такъв или онакъв, а защото те е пренебрегнал заради друга.Помисли как изглеждаш в очите на синовете си!
Между другото, големия ви син учи ли, че все още очаква пари от баща си?

# 166
  • Мнения: 2 510
И кажете ми как може да помогнеш на такъв изобщо да бъде човек,пък и баща-да не говорим.
Ако е вярно това което пишеш - никак.
Той просто е чакал да бъде разкрит и да му даде някой начална скорост т.е. вече е известно и мога да правя всичко открито. Жалко, но при такъв случай не ти остава нищо друго, освен наистина да го изгониш и съответно материални санкции.

# 167
  • Мнения: 14
Цял месец и половина бащата не е търсил "децата"?Че това време не е нищо.Той в момента променя целия си живот, синовете ви са му обидени....ами че няма нищо по-нормално от едно леко отдръпване докато страстите се поуспокоят.
Измъчена, вземи си попрочети постовете- никаква гордост не е останала в теб.Вземи се в ръце, че картината хич не е красива!Плюеш го не защото е такъв или онакъв, а защото те е пренебрегнал заради друга.Помисли как изглеждаш в очите на синовете си!
Между другото, големия ви син учи ли, че все още очаква пари от баща си?
Не че ги е търсил особено и през останалото време и не го плюя заради другата ,а заради отношението и многото лъжи -не вярвам ,че и ти обичаш да те лъжат и ще търпиш..Не го вярвам..Всеки трябва да си признава грешките.Това е достойно.

# 168
  • Мнения: 2 510
Всеки трябва да си признава грешките.Това е достойно.
Стига да го счита за грешка.
Иначе, по - страшно признание от това не виждам.

# 169
  • Мнения: 7 006
,и тогава разби всичко с децата си,а не защото аз съм направила така,и не мисля,че те не трябва да знаят какъв е той,и не мисля,че аз ще му създавам отново добър имидж,пред тях и изобщо.Хората са казали -каквото сам си направиш,никой не може да ти го направи.И каквото си надробиш-ще си го сърбаш,и съжалявам ,но няма да е на наш гръб,не сме му виновни за нищо.И знаете ли ,че той изобщо не прави опит да има контакти с тях,...
Кой ти говори за такова нещо?Чак пък имидж да му градиш...Просто паднало псе,няма смисъл да го риташ..А ти май,точно това правиш..
И мен да ме гледа сина ми,сякаш вижда мъжка курва,и аз ще се скатавам.. newsm78

# 170
  • Мнения: 2 510
izmu4ena, децата, особено единия, са много големи. Не можеш и да кажеш какво мислят, след като те виждат в такова състояние.
Колкото и да ти е трудно при такива големи деца, думата "ние" за такъв случай, който поне засега засяга само теб и мъжа ти е неуместна.
Мъжът ти не се разделя с децата и няма начин това да стане.
Хората, които сте си "сритали конете" сте двамата.
Твърде много искаш от децата си и то несправедливо. Представи си и подобна ситуация утре в едно от техните семейства. Как ще реагират те, какво ще правиш ти?
Утре когато децата се отделят от теб, какво ще правиш?

# 171
  • Мнения: 6 214
izmu4ena, децата, особено единия, са много големи. Не можеш и да кажеш какво мислят, след като те виждат в такова състояние.
Колкото и да ти е трудно при такива големи деца, думата "ние" за такъв случай, който поне засега засяга само теб и мъжа ти е неуместна.
Мъжът ти не се разделя с децата и няма начин това да стане.
Хората, които сте си "сритали конете" сте двамата.
Твърде много искаш от децата си и то несправедливо. Представи си и подобна ситуация утре в едно от техните семейства. Как ще реагират те, какво ще правиш ти?
Утре когато децата се отделят от теб, какво ще правиш?

Да и аз пак ще кажа, че като ни зарежат мъжете, се хващаме за децата, но те не са длъжни да ни запълват емоционалните дупки.
Всеки трябва да си признава грешките.Това е достойно.
Стига да го счита за грешка.
Иначе, по - страшно признание от това не виждам.
[/quotе]
За нас това е грешка за признаване, но за него е "ех, аз съм бил голям пич. Любовница си имам, жената не спира да реве за мен ...".

# 172
  • Мнения: 863
Всеки трябва да си признава грешките.Това е достойно.
Стига да го счита за грешка.
Иначе, по - страшно признание от това не виждам.
Много точно казано!
Никой не знае кое е грешка за него.Може да е бракът му, може да е отлаганото решение за напускане...

# 173
  • Мнения: 550
Мисля, че имаш нужда от специализирана помощ. Не виждам как ще излезеш от тази дупка. И това непрекъснато говорене за НИЕ ("децата" ти и ти) отстрани звучи смешно! А иначе по първоначалния въпрос- протакай си колкото искаш развода, но аз лично не виждам смисъл в това, а единственото, което виждам е, че имаш мн голям проблем със себе си и с емоциите си. Дали са ти много хубави съвети, но ти си намилаш едно и също... НИЕ искаме да си плати. Казаха ти го много пъти! Това няма да помогне да се почустваш по-добре-- работи над себе си и емоциите си.

Общи условия

Активация на акаунт