Любители на котки тема 57

  • 36 868
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Благодаря за отговорите.Два пъти го къпах,но не е фен на къпането.Първоначално мислех да му изкъпя само опашката,но като я размята целия гръб стана мазен.За сега ще го оставя,но след някой ден пак ще влезне в банята този път ще използвам pur.

# 16
  • Мнения: X
Страхотна темичка сте оформили пак, а Коледните котаци са чудни Simple Smile

Като чета за Пумба, много се радвам, че Мацухи е много социален. Даже като си играе с нещо, ми го носи да му го хвърлям. Допреди малко си играеше с една гумена гривничка, и идваше да ми я сложи на масата, че да му я хвърлям. Като скучае мяука, за да му обърнем внимание, макар че понякога ми се струва, че си мречи ей така без причина.
Продължава обаче да се опитва да пишка в мивката. Мъжът ми го обяснява с това, че канализацията мирише зле и той явно си мисли, че освен, че може да си играе с водата, може и да пуска по една вода Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Запис и Весела Коледа от мен Laughing
Да похваля моите шушулки - украсихме елхата преди няколко дни, а те не са я бутнали Crazy

# 18
  • Мнения: 154
За първи път ще оставя моите юнаци сами за 2 дена, дано да няма инциденти! До сега винаги взимахме Сони с нас на село,но последния път така се стресира милото.Два дни там не излезе от клетката,освен да ходи до тоалетна,а първия ден не хапна нищо и за капак на връщане се наака в колата.

# 19
  • Мнения: 0
Нашият Рошелиньо е от София, роден е на 06.04.2003 година.

   

# 20
  • София
  • Мнения: 10 309
Записвам се да ви следя... стара снимка, поради липса на нови  Embarassed

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
Не зная как да си смалявам снимките за качване тук. И затова не пускам. Пуснах една за коледното клипче, момичетата са се оправяли с размера й Laughing

Иначе, споделям, че животното е в коледна депресия, целият свят се извървя през нас тези дни и тя просто изчезна безкрайно зад дивана в хола Joy
Тъкмо се покаже и някой пак вземе, че дойде и тя - обратно. Joy
Даже разгонването й мина като по чудо. Ни звук, ни стон се чува от нея. Laughing

# 22
  • Мнения: 17 546
У нас както обичайно е тишина и спокойствие. Марселиньо спи като пън цял ден, малко игрички вечер и пак сън. Направо се чудя през януари като го кастрираме, какво ще прави след това. Ще се размаже окончателно! Crazy Намали храната обаче, защото явно свикна с мисълта, че не е като на улицата и не е нужно да излапа веднага и всичко, което се сипе в паничката, защото не се знае дали ще има пак. Стана му ясно, че тук ще има винаги. Не съм правила елха, но другата украса му беше интересна първите... 10 минути и след това изобщо не я отбелязва. Може би и елха щеше да оцелее.  Thinking
Данък - довечера, като се изрови от нейде, където се е сврял. Всъщност двамата с единия ми син, който, когато аз съм нощна смяна не става от компютъра и кара нощна и той, спят в детската стая. Но чувам движение отатък и след малко ще доприпкат явно и двамата. Той, Марси, рядко се придвижва сам, защото все някой го разнася напред-назад.
Мъж ми е решил да го научи да ползва голямата тоалетна, защото ръси много камъчета като зарива неговата и сега всеки ден измества с малко котешката тоалетна в посока нашата тоалетна. Така си е наумил, че ще стане. Да видим! Thinking

А, сетих се, че мога да платя данък с бебешки снимки на Марси, когато беше на гости в една колежка за събота и неделя, защото беше спасен от препичане и обезводняване в един петък:
   

ПП. Клоне качвай снимките на коти тук http://picbg.net/login.php и ползвай линковете от полето BB Код. Ще излязат в темата малки, а като се кликне върху тях, се отварят напълно.

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 15:41 от Бижy

# 23
  • Мнения: 5 832
Благодарим за оказаната чест да бъдем коте на броя Hug Заслугата е изцяло на Пумба, който вече  е с кодово име Змей, след като го разконспирирахте, че са му обгорели ноздрите Grinning Откакто го набих, той вече ми дава да го пипам newsm78 Явно чак сега разбра, че аз съм шефа. Снощи се въртеше около мен като калайджия и дори ме остави да спя цяла нощ:) Наистина е по-привързан към приятеля ми и на него позволява да го пипа. Вчера бяхме кротки и послушни. Май се отказа да пишка на леглото за момента, понеже последните няколко пъти като го направи, изобщо не го отразих, просто изчистих. Добре че сложих найлон, иначе не ми се мисли. Не мога да разбера маркира ли, пишка ли. Като го набарах , беше си клекнал и буквално си пишкаше, нямаше вдигнати опашки или нещо такова. Но от друга страна може и да маркира, понеже пиква на 4-5 места по малко. Както и да е, ще видим какво ще стане след обезтопчаването. Стискайте палци и лапи да се спре, много искам да го задържа. Криво ми е много, понеже предишния ми котарак беше страшно обичлив и постоянно се гушкаше в мен, а и във всеки човек, който дойдеше вкъщи. Малката котачка беше много луда като бебе, но после свикна и също идваше да се гушка понякога. А този е толкова дебел и красив, иска ми се да се гушкаме, а той е наострен все едно го е удрял ток.
Данък

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 15:59 от tanch

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840

Я да видя как съм се справила Laughing

Бижу, благодаря!

Айде, Бижу ми я оправи, пускам я Mr. Green

И още...





 Laughing

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 17:32 от КЛОНКА

# 25
  • Мнения: X
Хахах, Клоне, уби ма Joy
Но животното е много красиво!

# 26
  • Мнения: 2 510
Трябваше преди да го качиш да го обърнеш.
Иначе е много хубав! Отдавна не съм виждала сиво коте с такива разположени черти.
В първият момент си помислих, че снимката е черно- бяла.
Ох, аз май те доубих.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох, голям зор беше... Embarassed Laughing

Момиче е това. Леона.

# 28
  • Мнения: X
Лъвица, ммм, чудна Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Млечносива е. Красота!!!
Обаче, откакто видях твоя Мармалад Laughing...сън не ме хваща по оранжеви котки.
Ненормална работа е моята.

Общи условия

Активация на акаунт