Памперсите Pampers

  • 2 993
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Да,пропускаха ми памперс,не много често,но все пак...
Вече отдавна сме да Либеро и Молфикс и съм много доволна Peace

# 16
  • Мнения: 5 299
Досега не се е случвало памперс да пропусне. До 5-я месец купувах Памперс, после бях на Либеро до преди седмица, сега пак на Памперс. Grinning Wink Единствено памперсите на Хепи пропускаха ужасно много.

# 17
  • Мнения: 516
понеже ползвам само памперс - има пакети, които много пропускат и такива, в които нямам пропуснал памперс! опитвах се да следя дали има зависимост от къде са купени - но, уви, няма! вината си е на производителя!
И аз така но ги купувам само от Метро и пак същото. Явно не зависи от марката а от това как седи бебчо, колко се върти и той се мести,когато спинкат по същия начин.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 511
понеже ползвам само памперс - има пакети, които много пропускат и такива, в които нямам пропуснал памперс! опитвах се да следя дали има зависимост от къде са купени - но, уви, няма! вината си е на производителя!
И аз така но ги купувам само от Метро и пак същото. Явно не зависи от марката а от това как седи бебчо, колко се върти и той се мести,когато спинкат по същия начин.

Купувала съм откъде ли не...Метро,Билла,малки или големи магазинчета......просто качеството на ПАМПЕРС не е онова качество отпреди 6 месеца....това го призна дистрибутор на ПАМПЕРС пред мен!  Имало е нощи,през които Тано се е въртял много и не е бил мокър,и такива,през които е бил мокър до ушите.... Laughing
Сега като свърши тази опаковка ще мина на ЛИБЕРО или МОЛФИКС...чета , че някои майчета са доволни от тях!

# 19
  • Мнения: 248
И при нас са пропускали памперсите на "Памперс". Обаче ние с мъжа ми разконспирирахме проблема - явно е имало някаква некачествена партида, която продължава да се продава в магазините. В момента продават два вида памперси - едните са целите на картинки, а другите са бели - картинка има само горе на лепенките. Та тези, белите, на нас ни пропускаха. В Билла например има и от двата вида, като цветните (на които пише new) са сбутани отзад и почти не можеш да ги откриеш. Различават се още по бройката на памперсите в пакет - ние сме на двойката в момента, единия пакет съдържа 78 броя, а другия 80. Търсете втория!
Не смятам да сменяме марката, с голямото ми дете правих такива експерименти и не останах доволна. Просто ще си търся пакети от новите партиди.  Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В началото още ги смених с Либеро.И досега си е с тях

# 21
  • Мнения: 2 910
А дали номерът вече не ви е малък?  newsm78
Моят син го отгледах единствено с памперси на Памперс, никога не са пропускали.

Ние също сме на Памперс от самото начало и не съм имала проблеми.Пропускали са ми 2-3 пъти и тогава минавах на по-голям номер.
Може пък и все да съм уцелвала добра партида newsm78

# 22
  • Мнения: 390
Когато бяхме с Ню бейби и №2 беше истински кошмар. Бебчо беше непрекъснато мокър
Направо се бяхме видели в чудо. Пробвахме всички възможни марки- резултата беше същия.
 Откакто обаче минахме на №3 нито един Pampers не е пропуснал, много съм доволна

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да и много отдавна ги смених с Шампион. А в момента сме с памперс-гащи, но не на памперс а на Прима или Либеро.

# 24
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
В момента сме на Памперс 3-ка,пропускали са няколко пъти.но мисля,че е от по-хлабаво поставане.Преди май бяха по-качествени,имало е такива с допълнително попиващо парче на дупчици,както сега са Newborn 1-цата,но явно вече не ги произвеждат.

# 25
  • Мнения: 4 668
Започнахме с PAMPERS и в началото беше добре , но когато малкия стана по - активен започнаха да пропускат , сутрин също се събуждаше мокър . Те се свличат , защото нямат ластик . От 3 месеца сме на HUGGIES - много съм доволна , меки са , имат ластик и не пропускат . Препоръчвам ги горещо .  newsm44

# 26
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И при нас в началото Pampers пропускаха, но откакто минахме на номер 3 вече няма проблеми. Оказа се, че номер 2 са му били малки.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
За какъв Памперс става въпрос,защото масово по магазините е турски?Може би цената е определяща,защото единия е 28 ст,а другия 39 newsm78

# 28
  • Мнения: 1 735
Молфикс никога не са ми пропускали за разлика от Памперс. Wink

# 29
  • Мнения: 528
аз също съм на памперс памперсите.Сега тежиме 5.500 и отдавна преминахме на 3 номер от 4-9кг.Още преди направиме 4 кг защото вече като минахме 3.900 излизаше акото половина отвън.

Общи условия

Активация на акаунт