Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след *19*

  • 31 616
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
Като видях снимката на Фериде Четин  и клипчето на Себи си спомних още един много силен момент, когато се роди детето на Неждет - той, Рюйа и Ясемин коленичили, щастливи се радват на бебето и си спомнят мили моменти от раждането на Рюйа, сякаш никой не съществува около тях.
А Гюзде и Ахмет се спогледаха тъжно, той пропуснал най- хубавите моменти в живота на дъщеря си, тя защото знае, че за Неждет Ясемин винаги ще заема специалното място, няма значение колко много обича нея и детето.

Фатма от Аси е сладкарката, май е леля на  Гюзде, тя отива при нея след като се разделят в началото с Неждет.

# 31
  • Мнения: 1 095
Много хубав сериал момичета. Очарована съм от него. Без забележки (и то при положение, че е с половинчат превод) към игра, към режисура, за сценария да не говори, а актьорите са перфектни. Много ми харесва Неждет (като актьорска игра)...

# 32
  • Мнения: 14 485


     Когато гледам вече познатите ни  актьори установявам , че повечето си имат" запзена "територия
 Айда- на майка.
 Фатма/от Аси / все нещо из кухните върши.
 Шармашък- певачка и изкусителка на застаряващи мъже...
Има и още ,но вече съм забравила имената им или тези на героите им Embarassed Embarassed Embarassed

# 33
  • Мнения: 15
Наистина е много добър, има уникален поглед, уж блуждаещ, но фиксиращ, студен и пронизващ. Гледах няколко серии от първи сезон на Великолепния век, за мен той прави най добрата актьорска игра в сериала.  Hug А тази година получи турския оскар за най добра мъжка роля.  Hug

# 34
  • Мнения: 14 485

   И аз харесвам и за себе си отреждам много важно място с СЛ на Неждет.....
Ролята на малко отпуснат , рошав и не дотам елегантен не го превърнаха в никакъв случай по- малко привлекателел и положителен герой.
А този- безнадежден и примиренчески поглед само той можеше да го изиграе по такъв начин.
И този мъж -влюбен в Ясимин да се съобрази с желанието и  да не я докосне през всичките тези години......Чудесна игра. Прекрана роля.
 Нали и него го наградиха на 2-ри в наградите на ELLE newsm78 newsm78 newsm78 или нещо бъркам.

# 35
  • Мнения: 15
Да, Себи получи първа награда сред мъжете актьори, не присъства лично, наградaта от негово име получи партньорката му  във ВВ Селма Ергенч ( и тя с великолепна игра в сериала и интересна личност), тя също бе номинирана и беше моят избор за актриса.  Hug

 По повод ролята на Джансел в Лъжлива пролет, психопатите и лошите момчета във филмите.

Днес Би Би Си съобщи, че "Мълчанието на агнетата", смразяващия трилър със сър Антъни Хопкинс и Джоди Фостър, получил най-важните оскари за 1991 г  ще бъде съхраняван в Библиотеката на Конгреса на САЩ като част от Националния филмов регистър. Той е един от 25-те нови филма, които ще бъдат съхранявани в престижната библиотека. Сред тях са и "Форест Гъмп" с участието на Том Ханкс, анимацията на Дисни "Бамби" и "Хлапето" с Чарли Чаплин. Заглавията са избрани сред 2228 филма, номинирани от зрителите. Всеки нов филм трябва да бъде оценен като "културно, исторически или естетически" значим, за да бъде добавен в регистъра.

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 22:00 от riminiii

# 36
  • Мнения: 14 485

   Рими по повод лошите момчета и филмите за тях си мисля ,че още не му е дошло времето но ЛП да бъде оценен по достойнство. И това ще стане.
  Нали виждате. Всички харесваме Селим , Азиз и филма , а още не можем да се отприщим и пишем за него. Трябва ни време....
   И нали съм по календарите ето още един

# 37
  • Мнения: 15

 Даааа,   стойностните  филми и актьори са като виното и картините!  Wink  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 7 886
Не можем , поне аз все още не мога да пиша за  ЛП защото толкова си харесах сериала  Hug и а да напиша нещо дълбокомислено  Joy Joy Joy и като се сетя за нелепия изкуствен край и побеснявам #Cussing out Mr. Green Mr. Green
Ето нещо в черно-бяло както обичам Heart Eyes , старо е ама с прекрасна музика Hug

# 39
  • Мнения: 14 485


    Шатци Hug Hug Hug
 Няма стари ,няма нови клипчета. Има мноооого хубави -като този и не до там...

# 40
  • Мнения: 15
В румънския фейс този месец има  много хубави коледни пейзажи, колажи и прекрасни изгледи от празнично  украсените градове.

Малко мечти и сладки сънища с коледния Париж.  Heart Eyes







Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 22:50 от riminiii

# 41
  • Мнения: 14 485



        Гледайте коледния Париж, слушайте изпълнението на Джансел  на пиано и си легнете  до него. Лека нощ ,на тези на които вече им  се спи  Hug


                                                        

# 42
  • София
  • Мнения: 7 886
riminiii Hug изобщо не се учудвам ,че Джансел и Пънар изчезнаха за Париж още преди Коледа .Ми то си е невероятна красота HugТа и Джансел си е 'французин" та и 'парижанин'  newsm78 Joy Joy, където си отраснал и където ти е семейството там е твоя дом.  Факт  Hug
Себи Hug
Лека нощ  Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 14 485



                   

# 44
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро  Hug

Общи условия

Активация на акаунт