Бихте ли създали семейство с него

  • 17 340
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 457
Вече да давам ли телефон Laughing

# 16
  • Мнения: 2 199
Сигурно има, но аз не познавам такива, по скоро познавам мъже които не са искали деца, а после са супер горди.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Вече да давам ли телефон Laughing
Сакън. Ще вземе да вдигне мама, та трябва да се обяснявам коя съм, що съм...

# 18
  • Мнения: 2 199
Вече да давам ли телефон Laughing
А той на какво мнение е за семейния живот?

# 19
  • Мнения: X
3. Относно децата, просто не е свикнал, като се влюби и стане баща ще се промени.
Ооо,те поне половината бракове започват с такива очаквания.Само дето мъжете ,ама никак не се променят, особено на 35 и нагоре,та и повечето свършват в бракоразводните зали.
Или с нещастни жена и деца....

Аз не бих разчитала на мъглява,евентуална,твърде несигурна и малковероятна промяна някъде ,в необозримото бъдеще.Защото животът е тук и сега.....

# 20
  • Мнения: 2 457
Мене лично, ако съм във фаза на търсене на съпруг и семейство, разсъжденията му за отглеждането на децата биха ме притеснили. Иначе за гадже предполагам става, но подозирам че ако се е стигало до разговор за нещо по-сериозно и той им ги наговори тея разсъждения, жените си плюят на петите...

# 21
  • Мнения: 2 457
Вече да давам ли телефон Laughing
А той на какво мнение е за семейния живот?
Ми каза че искал, но не му вървяло с жените.. Thinking

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
$hantalche, ако се бяха вслушали едно време в разсъжденията ми относно децата, щях да съм стара мома Joy

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
зависи. Аз също бях крайна за децата, не исках деца, а как ме беше гнус от напълнени памперси. абе изобщо не исках деца - ставането рано сутрин ми се виждаше мисия невъзможна, но ето на - имам два броя, гледам си ги, обичам си ги. Така че човек, когато не го стигне на приказки може да е много силен.
Вече да давам ли телефон Laughing
А той на какво мнение е за семейния живот?
Ми каза че искал, но не му вървяло с жените.. Thinking
не, че не му върви - просто не иска да прави компромиси със себе си, не иска коя да е. Иска човекът, който го допълва, а той идва след време.
Колко пъти си го виждала този мъж? веднъж? явно доста си се впечатлила от чара му, щом пускаш и тема за него... Wink Ти би ли изневерила на мъжа си с него? Мина ли тио през ума?
Минало ти е....

# 24
  • Мнения: 3 066
Зависи си от човека.
Преди да се е сблъскал с реалната ситуация всеки може да говори различни неща,но е важно държанието ,маниера ,възпитанието и дали е добър съпруг,син и приятел.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Вече да давам ли телефон Laughing

Дай да го преслушаме тоз момък. Simple Smile Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 578
Мъжът ми има един приятел,който преди да се ожени ни се чудеше защо взимаме децата с нас на почивка.Обясних му,че дори и да искам да си отдъхна пълноценно,нямам на кой да ги оставя,защото бабите гледат другите внуци.Тогава той искрено ме попита защо не вземем бавачка за 20 дни примерно и не оставим децата в къщи сами с нея.Изобщо не му се разсърдих,тъй като и за много жени това е реален вариант,но лично на мен не ми харесва.
Мисълта ми беше,че сега този юнак е супер татко,ходи навсякъде с бебето в слинг и направо се смее на себе си като му припомня какви ги е говорил.

# 27
  • Мнения: 1 422
Според мене това е съвсем нормален мъж. Доста хора преди да имат деца имат силно нереални представи за що е то детенце удома. Възрастта на този човек е съвсем обикновена за необвързаност, ако говорим за голям град, особено пък за София. Че живее с родителите си също не е драма, предвид факта че тук не знаем какви са отношенията им. Прибързаните изводи за хората са грешка.

# 28
  • Мнения: 2 457
$hantalche, ако се бяха вслушали едно време в разсъжденията ми относно децата, щях да съм стара мома Joy
Абе то и аз бях така Laughing. Но все пак от устата на мъж нещата звучат различно. Защото колкото и да не иска, една жена като има дете, то инстинктите и (ако не друго) ще я променят. Но мъжът ...не знам

# 29
  • Мнения: 293
Струва ми се,че тази тема е поредната провокация.
Само запознавайки се с този човек,бих могла да преценя що за човек е и дали бих имала нещо общо с него.
Така,с такива описания ... просто не е валидно каквото и да се напише.

Общи условия

Активация на акаунт