Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 дек. 2011, 19:01 ч.

Тотема и Полижинакс

• 1 041
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,мами!Искам да попитам някоя от вас пила ли е Тотема за нисък хемоглобин и едновременно с това да е използвала Полижинакс?Много се притеснявам да смесвам двете лекарства.Преди си слагах глобули Гино Дактарин и сърбежа спря.Казах на моята лекарка,че нямам сърбеж,но тя ми каза,че Полижинакса с нищо не вреди и мога да го слагам.Освен това не ми е пуснала и микробиология,а вече съм в края на 9 месец.Това е пълно безобразие.Нямала лимит,януари щяла да ми пусне изследване,аз до тогава може да съм родила.Не знам как може да се изписват лекарства без направено изследване Sad

# 1
  • София
на мен ми бяха изписали полижинакс последната седмица преди  термина, да почистил родовите пътища един вид, преди раждането, за всеки случай. За мен не е лош вариант, даже ми беше по-спокойно.

# 2
На мен ми бяха изписали полижинакс в 5 месец,12 дни ги слагах и резултат не дадоха  ooooh!

# 3
На мен ми бяха изписани също в 5-ти месец и съм много доволна...подпомогнаха за бързото оздравяване. Зависи каква е бактерията и колко е упорита.

# 4
Да, и аз съм използвала Пилижинакс и едновременно с това пиех за анемията Феро-Фолгама.Първото нямаше ефект, доволна съм от Флуомизин.Иначе не мисля, че има от какво да се притесняваш че смесваш двете лекарства.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт