Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Извинявам се предварително, ако темата ми се повтаря, но във форума видях само случаи, при които след прием на  Ескапел менструацията закъснява, а при мен е обратното. На 1 декември ми дойде нормално, на 9 се наложи да приема Ескапел и 5 дни по-късно, на 14 декември отново ми дойде. Продължи ми малко по-малко от обикновено, само 3 дни, но тази сутрин отново ми дойде. Притеснявам се, защото ми идва за трети път този месец. На някоя от вас случвало ли й се е подобно нещо? Дали е заради промяната в хормоните, която предизвиква хапчето? И дали менструацията ще се регулира отново без прием на някакви медикаменти, или е необходима лекарска намеса? Благодаря Ви предварително за отговорите!

# 1
  • Германия
  • Мнения: 240
Явно е нормално, и при мен беше абсолютно същата работа + бонус 652452 пъпки по лицето.   Crazy Но вече ако и този месец не ти се нормализира цикълът, бих се консултирала с лекар.  Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Не е излишно да се консултираш с лекар , но каквото и да решиш се пази от нежелана бременност , защото в момента "бъркотията" е голяма!Ако отидеш на лекар ще ти изпишат Примулут- нор или Оргаметрил ...... или нещо подобно,  след което нещата ще се нормализират. newsm10

# 3
  • Мнения: 1 218
И при мен беше така,с разликата,че ми беше като река.Това продължи месеци..Идваше си както трябва,но течеше ужас.Чак можеби се нормализира и си стана като преди ,след година.

Общи условия

Активация на акаунт